Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Dobrze zarobic w ciagu 10min .


RuSs3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up heh nie widzialem wiec pozdro dla GMOW z Pla .. najebali i banuja za pomysly na zarobek .

 

Żeby to jeszcze GM decydował o plikach serwerowych -.-...... Wina GA i konserwatorów :)

Opublikowano

ciekawy pomysł, że ludzi się na to nabierają to normalnie żal xD

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam też taki sposób: przykładowo małża kosztuje ok 1kk, ty wystawiasz za 700k wszystcy kupują jak najszybciej bo jest okazja a ty na 40 małży wystawiłeś kilka za 7kk, 77kk.

Ludzie często się nabierają, inny sposób to mówisz, że kończysz grę wystawiasz tobol z 1 średnim itemem, np ku smoczy wir itd.. za 1yang,

ludzie od razu kupują wystawiasz takie rzeczy tak z 3 razy, już pewnie masa ludzi za tobą chodzi bo myślą łatwy zarobek, a nagle coś wystawiasz bardzo drogo na 80% ktoś kupi.

Opublikowano

Ja tego nie rozumiem ;/ ku zawsze ma nazwe raczej ^^ jeszcze z takim ku bez nazwy się nie spotkałem ^^

 

to pograj na Metin2 PL ...sa jeszcze te KU

 

Polecam też taki sposób: przykładowo małża kosztuje ok 1kk, ty wystawiasz za 700k wszystcy kupują jak najszybciej bo jest okazja a ty na 40 małży wystawiłeś kilka za 7kk, 77kk.

Ludzie często się nabierają, inny sposób to mówisz, że kończysz grę wystawiasz tobol z 1 średnim itemem, np ku smoczy wir itd.. za 1yang,

ludzie od razu kupują wystawiasz takie rzeczy tak z 3 razy, już pewnie masa ludzi za tobą chodzi bo myślą łatwy zarobek, a nagle coś wystawiasz bardzo drogo na 80% ktoś kupi.

 

na to juz nikt sie nie nabiera ;> stary sposob zawsze tak robie pozniej pisza " zal " "noob" itp . lepiej tego nie robic ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...