Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Dobrze zarobic w ciagu 10min .


RuSs3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam siedzialem dzisiaj na metkach tzn. dropilem sobie i wpadlem na pomysl jak mozna szybko zarobic :) co nam potrzebne ? juz pisze w pkt co .

 

 

1.Musimy miec KU bez napisu tzn. bez nazwy jak nie mamy kupujemy z tego co wiem chodza po 3kk na Kronosie nie wiem jak na innych serverach ale to nie porblem.

 

2. Jesli juz mamy ta niewidoczna KU wbijamy sie na ch2 i robimy sklep obok ludzi z nazwa " Aura powiedzmmy ze za 10KK ( jesli to bedzie Aura na serio stracimy kase jesli nie to zyskamy )

 

 

3. Mamy sklep a np. ktos napisze na Pw - prywatna wiadomosc "skad wiesz ze to Aura"

odpowiadamy .. Nie wiem czemu ale ja jakos widze wyraznie napis " Aura Miecza Ksiega Umejetnosci chcesz to wez jak nie chcesz to nie kupuj .. twoja strata " dzieki tym mozemy zyskac troche yangow

 

WAZNE ! ! !

 

 

mozna tez te ku podawac za inne nazwy typu. " Silne Cialo , Pomoc Smoka , Wir Miecza , Berserk " i inne wartosciowe KU .

 

Poradnik 100% pisany przeze mnie :) pozdrawiam Dodalem Kolorki zeby nie bylo ;D

Opublikowano

Heh, wlasnie mi droplo te ku, jakis nob za 800k kupil bo mu wcisnalem kit ze to aura. Ludzie sa kretynami

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Tak samo możesz sprzedawać różne itemy np. Ogony węża bez + i w shopie piszesz "Ogon Węża +" Fast tanio.

Też kupują :D

Opublikowano

A gdzie to kupic?? to niewidzialne Ku

@ edit

Ok juz wiem myslalem ze to w sklepach tzn NPC mozna znalezc ale juz wiem wiem :)

rendersnewlamborghinimu.png

Opublikowano

hehe świetny pomysł :D ja tych KU mam 2 sztuki bo ludziom na DH zbierałem ^^ Zobaczymy czy zadziała ;]

<p>ramos9.jpg

 

                          <span rel='lightbox'>

Opublikowano

Nie jestem zwolenniczką oszukiwania dzieci ale jednak sposób jest dobry i często z racji tego że większość graczy ma maksymalnie 12 lat to przez naiwność się nabierają.

Opublikowano

Odrazu mowie , ze trzeba uwazac poniewaz jest za to ban tzw. " uzywanie bugow w grze ' .

                                                                       4uc581.jpg

Opublikowano

tylko idiota się na to nabierze

 

A takich w metinie nie brakuje ;>

 

Pomysł spoko, zeszło mi jedno takie ku na solarze pod pretekstem, ze to silne :D

Opublikowano

Gram wojem body, i jeśli mam takową księgę to sprawdzam ją, poprostu próbuje ją przeczytać, jeśli mi pisze że umiejętność nie jest wystarczająco rozwinięta tzn. że jest ona pod moją profeskę, jeśli pisze że nie mogę szkolić tej umiejętności to wywalam to KU. Wtedy praktycznie nie mam dylematu czy wyrzucam przydatne, aczkolwiek może i drogie KU.

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Gram wojem body, i jeśli mam takową księgę to sprawdzam ją, poprostu próbuje ją przeczytać, jeśli mi pisze że umiejętność nie jest wystarczająco rozwinięta tzn. że jest ona pod moją profeskę, jeśli pisze że nie mogę szkolić tej umiejętności to wywalam to KU. Wtedy praktycznie nie mam dylematu czy wyrzucam przydatne, aczkolwiek może i drogie KU.

 

nie lepiej wmowic ze to Silne ? :D

Opublikowano

Sposób dla frajerów i na frajerów.

Dziwi mnie to że na tym forum jeszcze są takie lapsy które ' reklamują ' te żałosne sposoby, żeby za marne 30kk wpierać ludziom takie bzdury?... epidemia " ogon wenrza + za 50kk " a w sklepie ogon bez +, powraca...

Szkoda że nie ma minusów bo bym ci wrzucił limit :c

1367591241-U459639.png


Opublikowano

Sposób dla frajerów i na frajerów.

Dziwi mnie to że na tym forum jeszcze są takie lapsy które ' reklamują ' te żałosne sposoby, żeby za marne 30kk wpierać ludziom takie bzdury?... epidemia " ogon wenrza + za 50kk " a w sklepie ogon bez +, powraca...

Szkoda że nie ma minusów bo bym ci wrzucił limit :c

 

Sluchaj mnie to wali czy dalbys - czy + tak samo nie wiem po co nabiles posta chyba chciales byc zauwazony na tym forum , to forum jest po to aby sie dzielic Info / Poradnikami duzo ludziom to ulatwilo gre przez to ze inni gracze nie potrafia myslec to ich strata ja dalem przyklad jak mozna zarobic a znajac ciebie jestes takim ChuYem ze bys nawet nie podzieli sie takim INFO . Pozdro

Opublikowano

Sposób bardzo dobry.

Mam u dozo pare takich KU.

Zaraz je wystawie :)

deaxy_syg01.png

 

Dałbym jeszcze UserBara ale max 1 obrazek :x

Opublikowano

60kk juz zarobilem na tym sposobie.

 

                                                  21f0dgn.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...