Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1779 RP.


SoneQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niektórzy się zachowują jakby 20zl to był majątek.

 

20zł to rzeczywiśćie nie jest dużo, ale wyobraź sobie że nie każdy jest taki bogaty jak ty, i czasami 20 zł pozwala przetrwać rodzinie do końca miesiąca.

Pozatym skoro już ktoś wydaje kase na gre to niech przynajmniej ruszy głową i zobaczy co straci a co zyska kupując np. IP bOosta za 500 rp co da mu ok . 2-3k max pz

i co z tego, skoro za 500 rp może sobie już kupić championa za 6300. o wydawaniu kasy na skiny nie wspomnę, sam mam 4 ale uważam że to jednak lekkie marnowanie pieniędzy pozatym pamiętajcie że każde pieniądze ktoś musiał zarobić. Pewnie dostajecie kase od rodziców to możecie nie wiedzieć ale jak kiedyś będzieci sami zarabiać to wtedy zobaczycie jak cięzko wam będzie wydac tą kase na jakieś skiny tylko np. jakiś ciuch.

 

Dorośnijcie, pozdro.

Opublikowano

Mozesz kupic boosty lub jakas skorke to juz twoj wybor chociaz po co wydawac Zł na rp jak mozesz wyexpic 10 refow i masz 975rp za darmo

TwistQ4ever_eune_9_1_logo.png

Jeb*ć brązy XDDDD

Opublikowano

ta, skórki za rp marnowanie kasy tylko wygląd po huj to komu?, boosty -.- i tak grasz i to wkońcu wbijesz, za rp postacie opłaca się kupić ale najlepiej te po przecenie. Aktualnie jest zajebista promocja Kennen i Ezreal, mam oba i są pro(Ezreal fajniejszy). 2x postacie za IP 6300 i cały komplet run w dupe poszedł i bij to 2tygodnie znów albo i więcej. Najpierw najlepiej kupić komplety run i potem se postacie za ip

fs.png

Opublikowano

Jeżeli chcesz kupić jakiegoś championa, to polecam Ci Nidalee, Garen (1350 Mieczyków), Ew. Lee Sin :)

Do wszystkich memberów forum patrzących tylko na ilość postów, nie liczy się ich ilość, a sens, przesłanie i treść.

 

Nakurw lajka jak możesz ;3

 

........./¯¯/).................(\¯¯\...........

........./¯.//...................\\.¯\..........

......../..//.........F*ck......\\..\.........

../´¯`/' /´`\..AkiMbO../´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\.............../¯\¨\ \ \ \' \..

( '( ´ ´ ¯\/'' )..............( ''/\¯ ` ` )' ).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...