Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Hardware Ban na Combacie. Probowałem wszystkiego?


Qubix2901

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedz mi , co z tym problemem ?

Rozwiązałeś ??

 

Bo bodajże bez wymiany części nie pograsz.

 

I czy zamykać ?

Bo tu już flame się bd zaczynał.

 

@Down no nie ^^ Ale jak bd tego więcej ? ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Na razie panowie otrzymują po 5 % kolejne takie posty - 3 dni banna lub akceptacja postów przez moderatora

 

EDIT

 

@Max

 

To jak widzisz flamewar to raportuj.... Przykładowo chcesz zamknąć temat który ma 2 posty bo się flame zacznie ? o.O

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

na wirtualnej maszynie na przykład VMware Player, można zainstalować nowy windows,

a tam można również zainstalować na nowo CA.

Wtedy grasz na wirtualnym komputerze, na virtualnym hardware.

nie powinno być Hardware Banna

Nie testowałem tego, nie wiem czy to działa.

Opublikowano

Jak ominąć Hardware bann.

 

na wirtualnej maszynie VMware Player, zainstalować nowy windows,

na virtualnym compie zainstalować Direct X i Combat Arms.

 

aby grać w combata, trzeba dodatkowo wpisać w pliku (.vmx)

My Documents --> Virtual Machines --> VMname.vmx

 

wpisz do pliku:

svga.vramSize = 268435456
monitor_control.restrict_backdoor = "true"
isolation.tools.getPtrLocation.disable = "true"
isolation.tools.setPtrLocation.disable = "true"
isolation.tools.setVersion.disable = "true"
isolation.tools.getVersion.disable = "true"
monitor_control.disable_directexec = "true"

 

 

Wtedy grasz na wirtualnym komputerze, na virtualnym hardware.

 

 

Postaram się jeszcze coś innego spróbować, powiem jak mi wyszło.

Opublikowano

@up.

Nie każdego stać na kupowanie nowego sprzętu, tylko po to żeby pograć w jedną głupią grę.

 

 

Dodam tak coś od siebie co do Wirtualnych maszyn.

Jeśli miałeś lagi normalnie w CA, to nie masz po co się męczyć z WM, bo tylko zakatujesz albo siebie albo kompa ;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Ale co wypróbował..

 

Chodzi ci o ten program?

http://www.mpcforum.pl/topic/556700-q-pb-downforce-0331/

Jeżeli tak to zastosuj sie do porad w tym temacie i próboj.

Ew. Jakiś koleś ma metode napisał

metoda 2.

 

załatwić se nowy HDD i zainstalować windows na nowo. U mnie to działa.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Dostałem tego samego bana, i ja już sie pogodziłem. A części kompa nei ma sensu wymieniać. Jest tyle fajnych gier prócz CA.

 

 

 

///Brawo ! jedyny który używa tego czegoś w środku głowy.

Lenart.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

@UP też mam tego bana

 

@TOPIC pieprz to :) po co Ci ca, pograj w warrocka,wolfteam, lepiej te 2 gry są rozbudowane:) nowych części nie kupuj na jedną gównianą grę... a oprocz nowych części, nie ma sposobu aby ominąc tego bana ;)

Opublikowano

Nawet nie zamierzam kupować, Combat to był od początku shit, ale cóż. Prawie każdy kumpel, który ze mną w coś gra/grał teraz ciśnie w Combata.. Tak to jest, bana się dostanie, wtedy się zachciewa.

 

Ale co wypróbował..

 

Chodzi ci o ten program?

http://www.mpcforum....downforce-0331/

Jeżeli tak to zastosuj sie do porad w tym temacie i próboj.

Ew. Jakiś koleś ma metode napisał

 

 

Nie. Ten VMware Player. ; ) .

Gry na komórke: http://m.freeware.info.pl/

Opublikowano
Nawet nie zamierzam kupować, Combat to był od początku shit, ale cóż. Prawie każdy kumpel, który ze mną w coś gra/grał teraz ciśnie w Combata.. Tak to jest, bana się dostanie, wtedy się zachciewa.

 

No więc widzisz sens tego :rolleyes:

Myśle że problemu już nie ma .

 

EOT.

 

PS.Jak byś chciał coś dopisać napisz , otworze.

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...