Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nautilus, Tytan Głębin - Przypuszczenia


SlideShow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

twoja zasrana Leona będzie tankiem jedynie jeśli pójdziesz na jungle... ja tam rzadko grywam z tym shitem, raczej sona/sraka ew. taric - innych supportow nie widuje -,- a leona stun srun i nie uciekniesz

 

 

nie obchodzi mnie kim jest leona ja tlyko mówie ze nie jest supportem wiec ogarnij i używaj ładniejszego słownctwa niewychowany dzieciaku...

 

 

 

ZAJEBIŚCIE SIĘ ZAPOWIADA :D

 

Przecież to tylko art spotlight.

O Sejuani też takie były i jakoś nikt jej chętnie nie kupuje bo okazała sie shitem.

 

Poczekajmy na champion spotlight.

Opublikowano

Skoro nie jest supportem to czym jest?

Może jest tankiem tak jak alistar ale jest też supportem.

Idź nią na solo topa do dostanie tak w dupe ze nie ma co mówić.

Na mida jest tak samo.

Do jungli sie nie nadaje bo ani się nie leczy ani nie ma jakiegoś damagu.

Daje rade tylko z ad carry.

Jest podobna do alistara , 2 stuny , tank , tarcza (u alistara w sensie że ulti)

Na topie daje rade jeśli jest dobry jungler bo jeśli nie to nie ma sensu iść nią na top.

Grałem leoną z gp na topie to ja nic mu nie robiłem a on mnie krytykował ciągle.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...