Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hacker odpowiedzialny za ataki na NASA i FBI aresztowany.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rumuńska policja aresztowała czlowieka, ktory jest uważany za hackera o pseudonimie TinKode.

 

Hacker ten stoi za dosyć poważnymi atakami, bo na organizacje takie jak NASA, Royal Navy, European Space Agency i MySQL.com.

 

20-latek którego imie i nazwisko brzmi Razvan Manole rzekomo dokonal ataku na komputery Pentagonu oraz NASA i ujawnił wszystkie luki w kodzie, umożliwiając innym osobom ataki.

 

Mało tego, stworzył on nawet filmik na którym przedstawił atak na rząd USA, a także napisał oprogramowanie służące do ataku na strony internetowe i go sprzedawał.

Jak donosi rząd USA, dokonał on dosyć poważnych zniszczeń w działaniu ich systemu.hackers11.jpg

 

Chłopak teraz siedzi w rumuńskim pierdlu, znaczy się w areszcie w Bukareszcie gdzie jest przesłuchiwany przez rumuńskie włądze, FBI oraz NASA.

 

 

Moim zdaniem jak chłopak dobrze rozegra całą sprawę, to nie dość zę się wywinię, to jeszcze mu pracę zaoferują.

No bo jeżeli narobił tyle problemu tak potężnym organizacjom, to oznacza zę musi być zdolny. A zdolnych ludzi zawsze brakuje...

 

Co wy o tym sądzicie .?

 

 

@Down

Poszukam, może znajde.

"TinKode umieszczał nawet w internecie instruktażowe filmiki ze wskazówkami jak włamywać się na amerykańskie strony rządowe." // interia.pl

Opublikowano

"stworzył on nawet filmik"

mozesz dac link do tego filmu ?>

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Ooo. To będzie ciekawe z tymi filmikami ;d Nie no, dobry koleś, prace pewnie dostanie w rumini jako murzyn do pracy ! :D

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

@up pisze sie murzyn bociaku!

 

 

@edit

 

ten typ nawet apple zchakowal o chuj jebany i eseta tez o chuj :D

 

i kasperskiego wtf

 

 

Apple Hacked by TinKode, Blind SQL Injection [url="http://tinkode.baywords.com/index.php/2009/12/apple-blind-sql-injection-tinkode/"]http://tinkode.baywords.com/index.php/2009/12/apple-blind-sql-injection-tinkode/[/url]

 

Army.mil hacked, full disclosure, TinKode [url="http://tinkode.baywords.com/index.php/2010/01/army-mil-full-disclosure/"]http://tinkode.baywords.com/index.php/2010/01/army-mil-full-disclosure/[/url]

 

NASA have problems again, Hacked, TinKode [url="http://bit.ly/6VpyNE"]http://bit.ly/6VpyNE[/url]

 

US Army Medical Department Regiment Hacked - InSecurity Romania (ISR) TinKode [url="http://bit.ly/ciza1U"]http://bit.ly/ciza1U[/url]

 

 

Minister Of Defence United Kingdom (www.mod.uk) - HACKED @ TinKode: [url="http://bit.ly/98ykSc"]http://bit.ly/98ykSc[/url]

 

weather.gov (water) Website Hacked - Full Disclosure | TinKode @ InSecurity.Ro. Link: [url="http://bit.ly/ajqSlj"]http://bit.ly/ajqSlj[/url]

 

 

jest duzo wiecej tego. jak ten chujek to robi ? :D

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

A ten obrazek co przedstawia? jego pokój tak wygląda? o.O

I jeżeli kogoś aresztują to dlaczego podają jego Imię i nazwisko do publicznej wiadomości?

Wiadomo rumuni do szkoły nie chodzą tylko siedzą przed kompem a potem nagle na jakis haxorów wyrastają.

Opublikowano

Zbytnio nie wierzę ;] Mógłbyś podać link na interia.pl do tego tematu?

Opublikowano

Zbytnio nie wierzę ;] Mógłbyś podać link na interia.pl do tego tematu?

 

http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/news/slynny-haker-z-rumunii-aresztowany,1754689,62

Opublikowano
Chłopak teraz siedzi w rumuńskim pierdlu, znaczy się w areszcie w Bukareszcie

 

Hehe, ale rymy... A co do tematu. To ja nic o tym nie slyszałem. Ale napewno miał dosyć zabawy z tymi włamaniami ;)

simply.4557.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...