Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt Serwera - Jakie są wasze opinie ?


kubisa12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zacznijmy może od tego, że na początku serwer będzie hamachi, mój komp spokojnie udźwignie +60 ludzi na serwerze.

Teraz do szczegółów co jak co ma wyglądać

 

Zdobywanie surowców :

-Będzie teleport do piekła.

-Osobna mapka surowcowa.

-Conajmniej jedna kopalnia na wieś/miasto.

 

Budynki :

-Każdy gracz będzie mógł zgłaszać swoje projekty do budowy na forum, które niedługo powstanie.

-Będzie specjalna mapa ''Projektowa'' na której gracz dostanie ''cuboida'' i spokojnie zrealizuje swój projekt, za który dostanie specjalną rangę (jeśli projekt zaakceptują admini)

-Można prosić o pomoc innych graczy, z którymi zbuduje się dany projekt

 

Pieniądze oraz handel :

-Pluginu ''Job'' nie będzie, gracz może wykupić miejsce w Centrum Handlowym lub na rynku by wystawić tam skrzynię z zawartością do sprzedaży.

-Będzie możliwość kupna Pola na wioske/miasto i zostać jego ''władcą'' oraz sprzedawać działki, pobierać opłate przez cenę jaką sobie zażyczy założyciel.

-Możliwość kupna firmy ''budowlanej'' oraz zapraszania do niej pracowników.Polega to na tym, że admin da zlecenie np. na Kościół, nagroda w wysokości X złota, więc szef nakazuje budować to swoim pracownikom po czym dostaje nagrode za ten kościół i pobiera kase oraz rozdaję na pracowników np. po 70% i 30% dla niego.

 

Wsie, Miasta :

-Będzie jedno główne miasto z ratuszem murami i działkami, gracze mogą tam realizować budowle dostępne dla wszystkich.

-Można tak jak już wyżej pisałem kupić wioske po czym ona będzie popularniejsza to dostanie wyższą range. Rangi to - Wieś/Miasteczko/Miasto/Wielkie Miasto

-Można oczywiście kupywać wieś tylko dla siebie i budować tam co sie chce ale jak kto woli :)

 

Opis Serwera :

-Typ 40% Survival 60% RP

-Mobki i zwierzęta ON

-Pluginy - będa takie jakie sobie zażyczą gracze.

 

 

NIE OPISAŁEM TU WSZYSTKIEGO, MAM NADZIEJE, ŻE NAPISZECIE CO DO POPRAWKI, CO JEST OK, MILE RÓWNIEŻ WIDZIANA BĘDZIE POMOC W BUDOWIE MAPKI. POZDRAWIAM

Taa.. Były minusiki ale zbieram plusiki :) daj + to nic nie szkodzi

 

Hala Madrid ... Fernando Torres !!

Opublikowano

Projekt git :D wszystko ładnie się zapowiada

 

Może sie i fajnie zapowiada, ale to wymaga dużo pracy :).

Przydałaby sie oczywiście pomoc. :D

Taa.. Były minusiki ale zbieram plusiki :) daj + to nic nie szkodzi

 

Hala Madrid ... Fernando Torres !!

Opublikowano

Jasne, ładnie się zapowiada a będzie działało 20% z tego. Że tak spytam, jak rozwiążesz problem "wsi, miast, WIELKICH miast" graczy?

 

60 graczy na komputerze to będzie TOTALNY NIEWYPAŁ. Zagra może 10 ;> Po co mają wbijać do jakiegoś dzieciaka skoro na forum pojawia się coraz to więcej serwerów 24/7 które są sprawne i nie zatrzymały się na "projekcie".

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Jasne, ładnie się zapowiada a będzie działało 20% z tego. Że tak spytam, jak rozwiążesz problem "wsi, miast, WIELKICH miast" graczy?

 

60 graczy na komputerze to będzie TOTALNY NIEWYPAŁ. Zagra może 10 ;> Po co mają wbijać do jakiegoś dzieciaka skoro na forum pojawia się coraz to więcej serwerów 24/7 które są sprawne i nie zatrzymały się na "projekcie".

 

dzieciaka ? będzie działało 20% z tego ?

skąd masz pewność, że jestem dzieciakiem debilu? matka cie tak wychowała że musisz sie wyżywać?

Już kiedyś miałem serwa, z identycznymi opcjami i grało dużo zadowolonych graczy,

Poza tym mnie stać na komputer który utrzyma tylu graczy, nie jak Ciebie gdzie pewnie rodziców na chleb nie stać...

Taa.. Były minusiki ale zbieram plusiki :) daj + to nic nie szkodzi

 

Hala Madrid ... Fernando Torres !!

Opublikowano

dzieciaka ? będzie działało 20% z tego ?

skąd masz pewność, że jestem dzieciakiem debilu? matka cie tak wychowała że musisz sie wyżywać?

Już kiedyś miałem serwa, z identycznymi opcjami i grało dużo zadowolonych graczy,

Poza tym mnie stać na komputer który utrzyma tylu graczy, nie jak Ciebie gdzie pewnie rodziców na chleb nie stać...

 

Oj miarka się przebrała. Wiem że jesteś dzieckiem, twoja żałosna wypowiedź wyżej tylko mnie w tym utwierdziła. Serwery na PC to tylko porażka i do moich słów nie ma co się przyczepić. Graczy utrzyma ;D Jak się podepną do twojego routera xD xD xD xD xD xD A co do moich funduszy, zapewniam Cię że już nie jestem na utrzymaniu rodziców. Stać Cię na komputer? SUPER! Jesteś PRO :mellow: , tylko szkoda że Cię nie stać na porządny serwer.. ale to szczegół ^_^ . Wiesz co mnie zastanawia? Ile musiałeś się razy sprzedać ażeby kupić ten twój "zajebiaszczy" sprzęt? Bo takim "szczerym(?)" tekstem mogła operować tylko osoba z takimi problemami . Przykro mi, ale wiedz że sms'a o treści POMOC nie wyślę ;)

 

Na marginesie czekam na ten twój ZAJEBISTY serwer :P Ile będziesz go tworzył? :D Bo na moje oko to góra 40 minut ^_^ i będzie wystarczająco dopracowany, i lepszy od tego żałosnego projektu. Wiesz co mnie w tym najbardziej denerwuje? Bierzesz się za coś o czym pojęcia nie masz. Zapytałem cię o problem z miastami - dalej nie odpowiedziałeś? Znając życie i przyjeb takich dzieci jak ty, za dzień? dwa? pojawi się kolejny topic z serii "jak to zrobic bo nie ogarniam, pomurzcie" (celowo zrobiłem błąd, piszę bo twój kolejny post zapewne odniósł by się do tego :ninja: )

 

Tak więc, nie napalaj się... krok do przodu, trzy w tył.

 

Aha, wracając do tych 20% - dam sobie głowę urwać że tak będzie. Prezentujesz tutaj ten beznadziejny projekt który każdy może wymyślić na sraczu :huh: , ale jak to wykonać? Nie śmiej się z innych bo jak na razie to ty jesteś tutaj skończony dziecko. Kubisa12 muahahahahaha <3

 

Tak więc, jak rozwiążesz problem z miastami?

 

 

@EDIT:

 

PS: Jak już tak szpanujesz tym komputerem, to podaj jego dokładną specyfikację? Model płyty głównej, pamięci ram itp ;) Skoro taki dobry to powinieneś wiedzieć ;]

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Oj miarka się przebrała. Wiem że jesteś dzieckiem, twoja żałosna wypowiedź wyżej tylko mnie w tym utwierdziła. Serwery na PC to tylko porażka i do moich słów nie ma co się przyczepić. Graczy utrzyma ;D Jak się podepną do twojego routera xD xD xD xD xD xD A co do moich funduszy, zapewniam Cię że już nie jestem na utrzymaniu rodziców. Stać Cię na komputer? SUPER! Jesteś PRO :mellow: , tylko szkoda że Cię nie stać na porządny serwer.. ale to szczegół ^_^ . Wiesz co mnie zastanawia? Ile musiałeś się razy sprzedać ażeby kupić ten twój "zajebiaszczy" sprzęt? Bo takim "szczerym(?)" tekstem mogła operować tylko osoba z takimi problemami . Przykro mi, ale wiedz że sms'a o treści POMOC nie wyślę ;)

 

Na marginesie czekam na ten twój ZAJEBISTY serwer :P Ile będziesz go tworzył? :D Bo na moje oko to góra 40 minut ^_^ i będzie wystarczająco dopracowany, i lepszy od tego żałosnego projektu. Wiesz co mnie w tym najbardziej denerwuje? Bierzesz się za coś o czym pojęcia nie masz. Zapytałem cię o problem z miastami - dalej nie odpowiedziałeś? Znając życie i przyjeb takich dzieci jak ty, za dzień? dwa? pojawi się kolejny topic z serii "jak to zrobic bo nie ogarniam, pomurzcie" (celowo zrobiłem błąd, piszę bo twój kolejny post zapewne odniósł by się do tego :ninja: )

 

Tak więc, nie napalaj się... krok do przodu, trzy w tył.

 

Aha, wracając do tych 20% - dam sobie głowę urwać że tak będzie. Prezentujesz tutaj ten beznadziejny projekt który każdy może wymyślić na sraczu :huh: , ale jak to wykonać? Nie śmiej się z innych bo jak na razie to ty jesteś tutaj skończony dziecko. Kubisa12 muahahahahaha <3

 

Tak więc, jak rozwiążesz problem z miastami?

 

 

@EDIT:

 

PS: Jak już tak szpanujesz tym komputerem, to podaj jego dokładną specyfikację? Model płyty głównej, pamięci ram itp ;) Skoro taki dobry to powinieneś wiedzieć ;]

 

Więc tak, po co mam odrazu kupywać serwer dedykowany ? Jak będzie wszystko dobrze szło to go kupie.

Nie mam pojęcia o robieniu serwerów? Nie wiesz o czym gadasz bo nie masz o mnie pojęcia, przez długi czas byłem administratorem na serwer s.mycraft :]

Jaki problem z miastami ? nie rozumiem o co ci chodzi :)

Jak widzisz niektórym projekt sie podoba tylko według ciebie jest beznadziejny :] zobaczysz efekty końcowe. Nick kubisa12? po moim młodszym bracie. Jestem dzieckiem ? mam 19 lat ;)

Mój komputer - Intel Core i7 2600k 4 x 3,7 Ghz

Ram - 16 GB

Karta Graficzna - Nvidia Ge Force Gtx 560 4 GB

Płyta główna - Asus P8P67 Pro ATX

Coś ci nie pasuje dzieciaczku ? to wypierda***

Taa.. Były minusiki ale zbieram plusiki :) daj + to nic nie szkodzi

 

Hala Madrid ... Fernando Torres !!

Opublikowano

"wyper.." do możesz do matki powiedzieć, myślę że się nie obrazi, bo ewidentnie widać że się tak do siebie zwracacie :) ? :D Muahaha 19 lat - jeśli masz to współczuje twojego zacofania. Każdy kto przeczyta twoje wypowiedzi jedna po drugiej wywnioskuje to co trzeba ;> Bo takim tekstem z chlebem to mogło dysponować tylko dziecko które nie ma pojęcia o życiu ;) Dalej nie odpowiedziałeś jak będą działać te miasta, takim prostszym językiem DOTARŁO?

Karta Graficzna - Nvidia Ge Force Gtx 560 4 GB

Ej fajny jesteś ;D Karta graficzna 4GB ? ;]

 

 

Skończ już ten cyrk, projekt nic nowego nie wnosi, kolejne DNO. Co serwer wyłączysz jak matka Cię na obiad zawoła :D o ile dają ci obiad, jeśli nie to + - serwer będzie czynny 20 minut dłużej ;]

Jesteś śmieszy i tyle <3 Daj znać jak skończysz ten twój serwer ^_^ i powiedz w jakich godzinach czynny xD Po 12? jak wypuszczą Cię ze szkoły ? hahaha ;]

 

A wiesz co ? Przyczepię się co do samego opisu :>

 

-Każdy gracz będzie mógł zgłaszać swoje projekty do budowy na forum, które niedługo powstanie.

Skoro ma być to 40% surviwal (muahaahhaa :D ) to chyba nie używamy cuboidów, gamemode i innych cheatów? Kiedyś na forum był temat który opisywał wszystkie typy serwerów :> Przeczytaj i popraw.

 

-Będzie specjalna mapa ''Projektowa'' na której gracz dostanie ''cuboida'' i spokojnie zrealizuje swój projekt, za który dostanie specjalną rangę (jeśli projekt zaakceptują admini)

No kurwa, to co to wkońcu jest? 40% Surviwal OK, 60% RP OK ale gdzie tutaj kurwa jakiś FB czy Cretive ? :ninja:

 

 

-Pluginu ''Job'' nie będzie, gracz może wykupić miejsce w Centrum Handlowym lub na rynku by wystawić tam skrzynię z zawartością do sprzedaży.

Plugin Job? Chyba nie ma takiego 8S Może chodziło Ci o Jobs? ^_^ Tylko zastanawiam się skąd gracze wezmą kasę na to zajebiste stanowisko? ;> W cholere duże musi być to "centerum" skoro 60 graczy ma obsłużyć ;)

 

-Będzie jedno główne miasto z ratuszem murami i działkami, gracze mogą tam realizować budowle dostępne dla wszystkich.

Działki? Przecież dalej to w 40% surviwal? o.O To co kurwa? armagedon na miasto żeby było to 40% przetrwania? :D

 

 

-Można tak jak już wyżej pisałem kupić wioske po czym ona będzie popularniejsza to dostanie wyższą range. Rangi to - Wieś/Miasteczko/Miasto/Wielkie Miasto

 

-Można oczywiście kupywać wieś tylko dla siebie i budować tam co sie chce ale jak kto woli

:)

Kupować kupować kupować 8S za co kurwa? ^_^ Z funduszu społecznego? No bo kurwa na razie wychodzi na to że musisz sprzedawać marchewki na targu ażeby kupić coś na tym pseudo serwerze - wszystko kurwa kosztuje.

 

-Pluginy - będa takie jakie sobie zażyczą gracze.

 

No to kurwa sie zdecyduj, skoro ma to być "40% Surv, 60% RP" to gracze raczej życzyć sobie nie mogą - w twoim interesie jest odpowiedni dobór pluginów. Po huj gracze mają Ci dawać gotową paczkę jeżeli mogą zakładać swoje pseudo "hamaczi" serwery?

 

 

I tak na marginesie, jest specjalny dział na pseudo "projekty" dzieci bez funduszów na serwer dedykowany. Robisz z tego nie wiadomo co... a będzie czyste dno xD

 

 

To jak zrobisz te małe wsie, wsie, troszkę większe wsie, duże wsie, większe wsie od dużych wsi, bardzo duże wsie, mało większe wsie od bardzo dużych wsi, metropolie i tak daleeeeej?

 

Pozdrawiam

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

I tak ci sie nie uda to ;)

Nie masz kasy jesteś młody i brak doświadczenia ale powodzenia :)

 

Z jakiego powodu wnioskujesz że on nie ma kasy , człowieku ogarnij się , oskarżasz mnie o jakieś włamania a tutaj piszesz do kogoś że nie ma kasy a nigdy go (prawdopodobnie) na oczy nie widziałeś.

Opublikowano

"wyper.." do możesz do matki powiedzieć, myślę że się nie obrazi, bo ewidentnie widać że się tak do siebie zwracacie :) ? :D Muahaha 19 lat - jeśli masz to współczuje twojego zacofania. Każdy kto przeczyta twoje wypowiedzi jedna po drugiej wywnioskuje to co trzeba ;> Bo takim tekstem z chlebem to mogło dysponować tylko dziecko które nie ma pojęcia o życiu ;) Dalej nie odpowiedziałeś jak będą działać te miasta, takim prostszym językiem DOTARŁO?

 

Ej fajny jesteś ;D Karta graficzna 4GB ? ;]

 

 

 

Skończ już ten cyrk, projekt nic nowego nie wnosi, kolejne DNO. Co serwer wyłączysz jak matka Cię na obiad zawoła :D o ile dają ci obiad, jeśli nie to + - serwer będzie czynny 20 minut dłużej ;]

Jesteś śmieszy i tyle <3 Daj znać jak skończysz ten twój serwer ^_^ i powiedz w jakich godzinach czynny xD Po 12? jak wypuszczą Cię ze szkoły ? hahaha ;]

 

A wiesz co ? Przyczepię się co do samego opisu :>

 

 

Skoro ma być to 40% surviwal (muahaahhaa :D ) to chyba nie używamy cuboidów, gamemode i innych cheatów? Kiedyś na forum był temat który opisywał wszystkie typy serwerów :> Przeczytaj i popraw.

 

 

No kurwa, to co to wkońcu jest? 40% Surviwal OK, 60% RP OK ale gdzie tutaj kurwa jakiś FB czy Cretive ? :ninja:

 

 

 

Plugin Job? Chyba nie ma takiego 8S Może chodziło Ci o Jobs? ^_^ Tylko zastanawiam się skąd gracze wezmą kasę na to zajebiste stanowisko? ;> W cholere duże musi być to "centerum" skoro 60 graczy ma obsłużyć ;)

 

 

Działki? Przecież dalej to w 40% surviwal? o.O To co kurwa? armagedon na miasto żeby było to 40% przetrwania? :D

 

 

 

Kupować kupować kupować 8S za co kurwa? ^_^ Z funduszu społecznego? No bo kurwa na razie wychodzi na to że musisz sprzedawać marchewki na targu ażeby kupić coś na tym pseudo serwerze - wszystko kurwa kosztuje.

 

 

 

No to kurwa sie zdecyduj, skoro ma to być "40% Surv, 60% RP" to gracze raczej życzyć sobie nie mogą - w twoim interesie jest odpowiedni dobór pluginów. Po huj gracze mają Ci dawać gotową paczkę jeżeli mogą zakładać swoje pseudo "hamaczi" serwery?

 

 

I tak na marginesie, jest specjalny dział na pseudo "projekty" dzieci bez funduszów na serwer dedykowany. Robisz z tego nie wiadomo co... a będzie czyste dno xD

 

 

To jak zrobisz te małe wsie, wsie, troszkę większe wsie, duże wsie, większe wsie od dużych wsi, bardzo duże wsie, mało większe wsie od bardzo dużych wsi, metropolie i tak daleeeeej?

 

Pozdrawiam

 

Karta Graficzna 4 GB ? ok, widać jak bardzo sie znasz na komputerach :]

Jak wszystko zrobie to już mój problem, skończe dyskusje z takim debilem, i nie odpisuj już więcej na to :).

Sam sobie poradze bez jakiegoś debila. Już nie masz mnie o co oskarżać, tylko wypisujesz takie literówki jak Job a Jobs ? Pomyśl troche. ;)

A może tylko zazdrościsz bo serwer sie fajnie zapowiada ? ;]

Taa.. Były minusiki ale zbieram plusiki :) daj + to nic nie szkodzi

 

Hala Madrid ... Fernando Torres !!

Opublikowano

Karta Graficzna 4 GB ? ok, widać jak bardzo sie znasz na komputerach :]

Jak wszystko zrobie to już mój problem, skończe dyskusje z takim debilem, i nie odpisuj już więcej na to :).

Sam sobie poradze bez jakiegoś debila. Już nie masz mnie o co oskarżać, tylko wypisujesz takie literówki jak Job a Jobs ? Pomyśl troche. ;)

A może tylko zazdrościsz bo serwer sie fajnie zapowiada ? ;]

 

Muahaahha ;> Po pierwsze nie powtarzaj się że jestem debilem, nie chcę grozić, ale w realu odszczekał byś to w kilka sekund. Odpisywać mogę i masz gówno do powiedzenia że tak powiem ;> 4GB kochanie, TY tak napisałeś, chyba że już strzeliłeś edita <3 to już nie mój problem ;D A zapowiada się hujowo ;> Kolejne DNO DNO DNO DNO :D i jeszcze raz DNO ;] I zapowiadać się ładnie nie może ;d po pseudo serwery na kompterach i w dodatku "hamaczi" :D :D to jakiś fail jest ;] I nie mam czego zazdrościć bo sam właśnie tworzę serwer na serwerze dedykowanym ^_^ i nie bujam w obłokach przedstawiając tak marny projekt wymyślony na sraczu. Bo takie coś może wymyślić każdy. Po raz drugi się powtórzę ;> Skończ ten cyrk, i pogódź się z tym że to będzie niewypał muahahah ;> xD

 

To jak zrobisz te miasta ? :P

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Pomysł super! Ale realizacja trudna...

Tylko na hamachi nie rób! Kup sobie dedyka i otworz super serwer!

Jeśli byś chciał jakiejś pomocy to pisz na GG11770083 (może jakoś super sie nie znam, ale mogę zawsze pomóc w pluginach)

Powodzenia! :-)

=== Jeśli pomogłem ===

+++ Liczę na Like +++

Opublikowano

Muahaahha ;> Po pierwsze nie powtarzaj się że jestem debilem, nie chcę grozić, ale w realu odszczekał byś to w kilka sekund. Odpisywać mogę i masz gówno do powiedzenia że tak powiem ;> 4GB kochanie, TY tak napisałeś, chyba że już strzeliłeś edita <3 to już nie mój problem ;D A zapowiada się hujowo ;> Kolejne DNO DNO DNO DNO :D i jeszcze raz DNO ;] I zapowiadać się ładnie nie może ;d po pseudo serwery na kompterach i w dodatku "hamaczi" :D :D to jakiś fail jest ;] I nie mam czego zazdrościć bo sam właśnie tworzę serwer na serwerze dedykowanym ^_^ i nie bujam w obłokach przedstawiając tak marny projekt wymyślony na sraczu. Bo takie coś może wymyślić każdy. Po raz drugi się powtórzę ;> Skończ ten cyrk, i pogódź się z tym że to będzie niewypał muahahah ;> xD

 

To jak zrobisz te miasta ? :P

 

Kończe dyskusje z niewyżytem dzieciaczkiem, może w domu masz patologie, rodzice Cie biją czy coś, że sie wyzywasz ? Mój projekt, mój problem i zrobie to jak będe chciał ;]

Pisz sobie co chcesz, ja tobie już nie odpisze :*

Taa.. Były minusiki ale zbieram plusiki :) daj + to nic nie szkodzi

 

Hala Madrid ... Fernando Torres !!

Opublikowano

@UP EduardSkarpeta

ty jesteś skończonym idio*ą

 

Myślisz ze jesteś pępkiem świata , ze lepszego na forum od ciebie nie ma ?

Krytykujesz wszystkich . A zauważ ze więcej od nich nie robisz .

jak jesteś taki dobry to pokaż jakieś efekty tego ? patrzę na ciebie od kilku dni i efektów nie widzę , to że się znasz na tym to nie znaczy ze inna osoba się na tym nie zna a ty ją musisz od razu ,,Krytykować''bo myślisz ze jesteś wyjątkowy . Pomyśl trochę nad sobą :)( i doceń drugiego człowieka ).

 

 

A co do tematu

 

Projekt Git. Myślę ze to nie koniec ,a dopiero dobry początek tego co musisz zrobić <3 , pracuj nad serwerem a zrobisz coś wyjątkowego :D

 

Pozdrawiam:)

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

@UP EduardSkarpeta

ty jesteś skończonym idio*ą

 

Myślisz ze jesteś pępkiem świata , ze lepszego na forum od ciebie nie ma ?

Krytykujesz wszystkich . A zauważ ze więcej od nich nie robisz .

jak jesteś taki dobry to pokaż jakieś efekty tego ? patrzę na ciebie od kilku dni i efektów nie widzę , to że się znasz na tym to nie znaczy ze inna osoba się na tym nie zna a ty ją musisz od razu ,,Krytykować''bo myślisz ze jesteś wyjątkowy . Pomyśl trochę nad sobą :)( i doceń drugiego człowieka ).

 

 

A co do tematu

 

Projekt Git. Myślę ze to nie koniec ,a dopiero dobry początek tego co musisz zrobić <3 , pracuj nad serwerem a zrobisz coś wyjątkowego :D

 

Pozdrawiam:)

 

Takie pierdolenie nic więcej. Co trzeci serwer mający publikację na tym forum oferuje więcej niż ten zjebany projekt, jest 24/7 i nie działa na pseudo komputerze przez "hamaczi". :D :D :D

Będe tego gnoja gnoić ^_^ Nikt nie będzie źle mówił o mojej rodzinie :ninja: No przykro mi bardzo <_< A moje uwagi mają swoje podstawy i uzasadnienie ;]

"Wiesz skąd pochodzę? (skąd?) Ze stada czarnych owiec..."

65108088483915194916.png

Opublikowano

Takie pierdolenie nic więcej. Co trzeci serwer mający publikację na tym forum oferuje więcej niż ten zjebany projekt, jest 24/7 i nie działa na pseudo komputerze przez "hamaczi". :D :D :D

Będe tego gnoja gnoić ^_^ Nikt nie będzie źle mówił o mojej rodzinie :ninja: No przykro mi bardzo <_< A moje uwagi mają swoje podstawy i uzasadnienie ;]

 

 

Dobrze Mówisz Nikt nie może źle mówić o ,,Twojej rodzinie''

i to prawda ze taki serwer ,,hamaczi'' to gów*o ( i na pewno padnie)

ale tak zawsze się zaczynało , czy ty od razu postawiłeś Pro serwer ;D ? bo ja nie .

ale pomyśl o tym ze ty też wszystkich krytykujesz ,,gnoisz'' jak serwer będzie nie wypał wtedy masz prawo pisać co chcesz;D

a teraz daj mu się nacieszyć jego projektem

 

 

 

@Edit Może koniec gnojenia edi ?

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Kubisa12 , jeżeli chciałbyś jakąś pomoc to śmiało zapraszam po kontakt na PW , na pewno się dogadamy , a ty Skarpeta nie wysyłaj ciągle tych emotek , pisz krótko i zwięźle bo może jesteś pełnoletni ale styl pisania to masz tradycyjnego pokemona.Pozdrawiam.

Opublikowano

dzieciaka ? będzie działało 20% z tego ?

skąd masz pewność, że jestem dzieciakiem debilu? matka cie tak wychowała że musisz sie wyżywać?

Już kiedyś miałem serwa, z identycznymi opcjami i grało dużo zadowolonych graczy,

Poza tym mnie stać na komputer który utrzyma tylu graczy, nie jak Ciebie gdzie pewnie rodziców na chleb nie stać...

 

 

1.Ja mam pewność bo normalny człowiek by poprostu napisał ''Z kąd masz pewność że jestem dzieciakiem'' a dzieciak by napisał jeszcze do tego ''Debilu '' lub inne.

2.Hahaha ! 60 slotów na kompie ? Okay !

Masz 100 MB Internetu i z 12 GB Ram'u ?

 

@UP EduardSkarpeta

ty jesteś skończonym idio*ą

 

Myślisz ze jesteś pępkiem świata , ze lepszego na forum od ciebie nie ma ?

Krytykujesz wszystkich . A zauważ ze więcej od nich nie robisz .

jak jesteś taki dobry to pokaż jakieś efekty tego ? patrzę na ciebie od kilku dni i efektów nie widzę , to że się znasz na tym to nie znaczy ze inna osoba się na tym nie zna a ty ją musisz od razu ,,Krytykować''bo myślisz ze jesteś wyjątkowy . Pomyśl trochę nad sobą :)( i doceń drugiego człowieka ).

 

 

A co do tematu

 

Projekt Git. Myślę ze to nie koniec ,a dopiero dobry początek tego co musisz zrobić <3 , pracuj nad serwerem a zrobisz coś wyjątkowego :D

 

Pozdrawiam:)

 

No teraz to dzieciarujesz !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...