Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][Dedyk]Skylia


Siara92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Witam Wszystkich graczy poszukujących nowych wrażeń w grze METIN 2 !

Ideą strorzenia serwera Skylia było wprowadzenie graczy w nowy, niezwykły klimat swiata fantasy.

Uważamy że nas serwer jest wart Twojej uwagi.

Więc na co czekać? Zamień swój stary serwer na Skylia a na pewno będziesz zadowolony ! ! !

Dlaczego sądzimy że nasz serwer jest najlepszy?

Oto nasza prezentacja.

! ! ! PIĄTEK 10.02.2012 WIELKIE OTWARCIE ! ! !

www.skylia.pl

 

 

OSerwerze.png

 

Max Level : 130

Punkty Statusu : 95

Typ Serwera : Medium

Skille : Jeden Kamień na P

Mapy : ok. 8 Nowych

Unikalny System Ulepszeń

Nowe : Zbroje, Biżuteria, Ulepszacze

Nowe Questy

Nowe NPC, Moby

Nowe Fryzury, Wierzchowce Itp.

Bonusy.png

 

ABS - 5/5/5/10/15%

Silny przeciwko (mooby) - 10/10/15/15/20

Silny przeciwko ludziom - 3/5/5/5/10 czy 5/5/10/10/15

Max HP - 800/1500/1800/2100/3000

Szybkość Zaklęć - 5/5/10/10/15/15

Szybkość ruchu - 5/5/10/10/20

Szybkość ataku - 5/5/5/8/8

Wartość ataku - 25/25/50/50/100

Szansa na otrucie/omdlenie/spowolnienie - 2/2/5/5/8

VIT/INT/STR/ZR - 6/6/8/12/15

Przeszywka/Krytyk - 10/10/10/10/10

Reszta standard

 

Questy.png

 

Biolog 30-96:

 

Przedmioty potrzebne do biologa możemy zdobyć z potworów oraz kupić u NPC

Kamień potrzebny do biologa możemy zdobyć z potworów lub kupic u NPC

Oddawanie co 1 sec !

Nagrody typu (Przedmioty , bonusy , yangi itp) zostały zmienione pod nasz serwer !

Biolog 100+ :

Przedmioty i kamień potrzebny do biologa można zdobyć jedynie z potworów.

Przedmioty oddajemy co 1 godzinę , aczkolwiek jest taki przedmiot jak "Eliksir Poszukiwacza" Możemy go zdobyć na 3 sposoby :

1. Dostajemy go za misje biologa 85-96 lvl

2. Dostajemy go za misje z Kolekcjonerem ! (105/110+) Tego jeszcze nie wiemy dokładnie !

3. Dostajemy ze specjalnie "Wyzywania" jak to było w przypadku wyzej podanego przykładu !

 

W przypadku "wyzwania":

1. Musimy miec min. 2 osoby w PT max. 8

2. TP nas na mape

3. Pojawia sie 8 metinów specjalnych (Metin Eliksirów)

4. Musimy rozwalić wszystkie metiny

5. Gdy rozwalimy pojawia sie boss metinów gdy go zniszczymy dostajemy Eliksir poszukiwaczy w różnych ilościach .

Nagrody typu (Przedmioty , bonusy , yangi itp) zostały dopasowane pod serwer Skylia.pl (PvP , ExP , Drop , Mooby)

 

Dodatkowe Informacje :

-> Na wykonanie misji mamy 30minut

-> Mozemy wykonywac misje co 6H

-> Z metinów nie ma dropu

 

Dodaliśmy również takie questy jak :

-> Wyzywania bossów 35-130lvl

-> Polowania od 86-120

-> Biologa do 127

-> Oraz inne poboczne questy

Więcej informacji o Questach znajdziecie tutaj :

 

Dodatki.png

 

-> Pierścień Teleportacji (wzbogacony o Item Shop, Magazyn, Listę GM Online)

-> Nowe Wierzchowce w formie pięczęci

-> Nowe fryzury

-> Cała masa nowych, ciekawych NPC

-> Nowe Dungeony/Mapy

-> NPC Item Shop w grze

 

NoweNPC.png

 

npc.png

 

 

Handlarze.png

 

handlarze.png

System.png

 

bronie75.png

broniej.png

bizuteria.png

zbroje.png

 

Fryzury.png

 

4qmydz.png

 

 

Więcej informacji na naszym forum ! ! !

Screen weryfikujący

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapraszam na server , dużo nowych rzeczy , ciekawe misje , ogarnięta administracja , server godny uwagi !! zapraszam na forum i TS , pozdrawiam VaT

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Opublikowano

Coś strasznie uboga ta prezentacja ,może jakieś ss mapek handlarzy czy będzie 6/7 i czy będzie rosa na magie co równa się bycie zerem dla szamana i bma.

super001.png
Opublikowano

Coś strasznie uboga ta prezentacja ,może jakieś ss mapek handlarzy czy będzie 6/7 i czy będzie rosa na magie co równa się bycie zerem dla szamana i bma.

Coś strasznie uboga ta prezentacja ,może jakieś ss mapek handlarzy czy będzie 6/7 i czy będzie rosa na magie co równa się bycie zerem dla szamana i bma.

 

Przyłączam się do pytania czy będą roski i czy 6/7 będzie . Dodaj więcej nowości na serwer to na pewno dojdzie sporo graczy.

Opublikowano

dokładnie zapraszam na forum tam możecie pytać pozdro VaT

 

 

Zapraszam !!

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Opublikowano

Piorus zapraszam cie na forum ;d

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Opublikowano

Wydaje się ciekawy, tylko dobrze by było gdyby bony zostały zmienione. Prawdopodobnie zagram, jak wystartuje o czasie;)

 

Kliknij "Lubię to" za setny post ^.^

07963958866120287956.png


by Zkumeku

Opublikowano

up racja i zapraszajcie znajomych

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Opublikowano

571 założonych kont

1 stworzonych postaci

60757 itemków WTF??!

 

 

PS: ogarnijcie stronę, 10 rano a ładuje się bardzo długo.

Opublikowano

Jeśli nie znacie temu to po co tak żałośnie piszecie ? pierwsze zapraszam na TS zobaczycie jak naprawdę jest.. a potem proszę sie wypowiadać

 

Ja cie nie rozumiem Gawraa , jeszcze server nie wystartował a ty już wiesz co na nim będzie , co ty jakiś jasnowidz jesteś czy co ?

 

Na pewno server wypali , i będzie sie przyjemnie grało ... pozdro VaT

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Opublikowano

Może to zazdrość, że takiego serwera nie uda Ci sić zrobić Gawraa? Jeśli nie chcesz grać to nie graj i nie oczerniaj, jeśli nie wiesz jak jest..

Opublikowano

Racja , zresztą sami sie przekonacie zapraszam w Piątek

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...