Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ][Dedyk]Skylia


Siara92

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czytając komenty, wbije sobie na serwer tak 3 dni po starcie, zobaczymy co ludzie będą mieli, jakie lvl'e itp. Pozdrawiam.

gieksa2jp_rrahxre.jpg

Opublikowano

3 słowa o tym serwerze "Nie Grajcie Tam" Serwer sie nie utrzyma więcej niż tydzień. W dzień otwarcia ich serwera Ascari GM na ts pisał że sprzedaje pliki serwa za 150zl, pisał także że gdy otwiera serwa ludzie ogółem na is wydają dziennie po 300zł. Przez te 3 dni zwróciło mu się za start nawet z nadwyżką, Teraz też chce otworzyć serwa i jestem pewien ,że zamknie go gdy kasa przestanie lecieć czyli kokoło po 3 dniach.

post-510076-0-66601900-1328779988_thumb.png

 

 

 

Nie warto tam grać.....

 

Pozdro ProWojownik z Novejmt2 i Terramt2.(Asassin z Antaresa)

Czy to nie absurdalne, że wspomnienia o dobrych czasach o wiele częściej doprowadzają do łez, niż wspomnienia o tych złych?


 


EliteMt2     I3artiBM (sura 250lv)  sprzedany na moich warunkach ...(


NovaMt2    ProWojownik (wojownik 119lv serwer upadł 6 lata temu)

Opublikowano

Nie polecam !!!

Pamiętacie co było ostatnio ? Kajoj wbija o od razu ltemy z navi..

Oczywiście XiaO główny HA.

Serwer padnie po 2 dniach .

805491408806070489277.png


Opublikowano

Śmiać mi już się gdy czytam niektórych komentarze.

Tak jesteśmy noobskim teamem - chociaż nie wiesz kim jesteśmy

Tak ja na pewno jestem Xiao bo kupno serwera jest niemożliwe

Tak wszystkim naszym kumplom co będą grać dajemy itemy z navi, a co kumplowi bym nie dał?

Tak serwer zamykamy w poniedziałek miałem nie mówić a co mi 3 dni to tak prawie żeby się pobawić z itemami Navi i zarobić 1mln złotych

 

Pozdro dzieciaki, Wy wiecie najlepiej. Cieszę się że nie zagracie na Skylii, ale denerwuje mnie to że wprowadzacie innych w błąd.

Opublikowano

Internet powinien być dostępny dla ludzi z IQ powyżej 133.

Siara, olej tych idiotów, hejterów nigdy nie wytępisz.

Czasem marzę o kompletnym bezprawiu, aby móc wytłuc wszystkich neosów.

 

Serwer rewelacja, proszę tylko, nie zwalcie startu! Lepiej wystartujcie tydzień po terminie ale w pełni gotowości.

sygnadlateamu.png
Opublikowano

Sarwer miodzio. Zagralbym ale po wypowiedziach o teamie chyba jednak nie zagram. Nie bede ryzykowal gry jesli eq beda kolega rozdawac. Pozdro

Opublikowano

Skoro uważasz, że serwer nie wystartuje to brawa dla Ciebie... a co do Ciebie lusssak, to wejdź na forum, TS, pogadaj z Team'em i dopiero wtedy zdecyduj czy będziesz grał na tym serwerze.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Oczywiscie zbieram juz ekipe,serwer miodzio i według mnie serwer wystartuje na czas. Mam tylko 3 pytania do admina.

1.Czy będzie rosa odp na magie?

2.O której jutro rusza(zebym wiedzial z ilu lekcji sie zwolnic hehe)

3.Kiedy udostepnicie clienta i rejestracje

sygna1gn.png

Opublikowano

prezka good ale mogła by być better, sam nwm czy zagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie będzie żadnego

eq z Navi. ile razy wam to jeszcze musze pisać ? zresztą sami sie przekonacie. zapraszam.

Motocykle :*

 

Mój ustrój..

 

Mój wybór..

 

Moje życie.

 

Gdy zakładam kask... Zaczynam patrzeć inaczej na świat..

Opublikowano

Serwer rewelacja, tyle, że z zabezpieczeniami ostatnio było kiepsko, przez co wiele osób potraciło ciężko zasłużone postacie.

Oby tym razem nie było tak kiepsko!

sygnadlateamu.png
Opublikowano

XiaO spróbuj tylko puścić DDoS a masz rzeźnie ...

Mam jeszcze do cb. Pytanie : Czemu nie dopuścisz do startu ? ;x

1331059428-U215643.gif

 

Tyle się namęczyłem ;x

kierzek rlz ;333

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...