Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Fizz - Trójząb górą!


Gość Menesterowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świetnie się znasz -.-

Staty LB:

+80 ability power

+30 magic resistance

+350 mana

+7% movement speed

Staty Shena

+25 ability power

+250 mana

Czyli rush LB się opłaca, masz te 80 ap do dmg, 30 mresu i 7% ms do survi. Pozatym dmg z shena zależy od ad, a Fizz ap jest -.- I po co robić coś przed LB jak masz z tego +80 ap + ap z runek + 2-3 dorany ? Więc "Nie wymądrzaj się skoro masz zerowe pojęcie"

 

średni ad bez runek na lvlu który kupisz lb : 100 ad

średni ap z runkami +20 ap na lvlu którym kupisz lb + 80 ap : 130 ap można doliczyć jeszcze te 2 dorany bo raczej 3 nie bedziesz stackowac szarzujac tak drogi item.

 

dodatkowe DMG z Q z sheen : +100 dmg

dodatkowe DMG z Q z LB bez zadnego innego itemka dajacego AP : +130 dmg.

 

Odpowiedz samemu sobie : Lepszy szarżowany LB od Rabadona?

 

Więc "Nie wymądrzaj się skoro masz zerowe pojęcie".

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lol, chyba sam wyliczyłeś ,że z lb mamy te 30 dmg więcej po użyciu umki ? Czyli przy dobrze użytych 4 spellach i aa pomiędzy nimi masz 4*30=120 dmg więcej ? o.O

A i tak lb jest lepszy, daje nam sporo survi i dmg jak wyżej napisałem. Rabadon zaraz potem. Fizz w dodatku ma niskie CD: 6,10,8 cd na 5 lvl i 70 na 3 lvl ulta.

Opublikowano

Moim zdaniem poradnik jest dobrze zrobiony, ale brakuje mi opisu etapow rozgrywki oraz preferowalbym zlozy Sheena potem RoA i nastepnie skonczyc Lich Bane. Ogolem 8/10. Dziekuje .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jak ktos ma pytania dotyczace Lee Sin,a Pisac smialo ! :D

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...