Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Stwórz pliki serwerowe! |TERMIN 2012-02-13|


Koniuh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1328384887-U307693.png

Team minecraft postanowił zorganizować konkurs minecraft.

Będzie on polegał na stworzeniu jak najlepszej paczki plików

serwerowych.Każdy kto będzie chciał wziąć udział w tym konkursie

musi stosować się do reguł wymienionych niżej.Jeżeli ktokolwiek

złamie zasady konkursu zostaje wyrzucony z udziału w konkursie.

Termin to 7 dni, paczki oddajemy do 2012-02-13 Godzina powstania tematu.

Nagrodę otrzymuje jedna paczka, jest nią -10%, gdy paczka będzie znakomita

możemy pomyśleć o goldmember lub bluemember

 

ZASADY

- Wszystkie pluginy które się da mają być spolszczone

- Paczka nie może być sprzed daty 2012-02-04

- Paczkę robimy pojedyńczo

- Zakaz kopiowania pluginów z innych paczek

- Paczka musi być na Bukkit'cie

- Paczka musi zawierać plik startujący na 32bit i 64bit

 

RADY

- Paczka powinna jak najmniej obciążać serwer

- Paczka powinna mieć tematykę

A ) Survival

B ) Freebuild + RP

C ) RPG

- Paczka powinna mieć tylko potrzebne pluginy, jesteśmy przeciwni dużej ilości

 

SPOSTRZEŻENIA

Pliki serwerowe będzie oceniał cały team działu minecraft,

nie ma mowy o żadnym przekupstwie, łagodniej opinii czy też

innych rzeczach.Każda paczka ma szansę na wygraną.

Paczki oddajemy mi na prywatną wiadomość wraz z skanem.

Paczka musi być spakowana winrarem oraz zawierać plik startujący

pod wersje 32bitową jak i 64bitową

 

PRZED NAPISANIEM CZEGOKOLWIEK PROSZĘ PRZECZYTAĆ CAŁY TEMAT

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Ymmm, każdy plugin? Nie możliwe, nie które mają source które nie jest udostępniane, do konkursu podejdzie ok. 5 osób,

 

- Paczka w żadnym stopniu nie powinna obciążać sewera

 

Lol, nie ma takiej paczki jak napiszesz program który w żadnym stopniu nie obciąża serwera dostaniesz nobla i zrobisz przełom w dziedzinie elektroniki i nauki.

 

- Paczka powinna mieć tylko potrzebne pluginy, jesteśmy przeciwni dużej ilości

 

 

Czyli rozumiem że do 200 pluginów spoko ;).

 

- Paczka musi być na plikach Bukkit

Hmm, pliki na plikach ;). No ok, nie będę się wypowiadał.

 

Każda paczka ma szansę na wygraną.

 

I tu już jedzie przekupstwem xD.

 

Podsumowując. Nie który nie umieją robić plików a co dopiero je spalszczać o.O ... Dla większości to będzie czarna magia lub coś więcej. Co nie którzy robili pluginy przez rok a my mamy czas 7 dni na spolszczenie większości z nich...

 

Czy LWC jest plagiatem? :D

 

 

@down

 

 

@up

 

Tak, lecz na forum jest garstka osób która się zna na pisaniu pluginów i grzebaniu w ich source ;). Zaraz Ci podam kod z hardcora:

 

 

 

package com.Maka.Hardcore;

import org.bukkit.ChatColor;
import org.bukkit.command.Command;
import org.bukkit.command.CommandExecutor;
import org.bukkit.command.CommandSender;
import org.bukkit.entity.Player;


public class HardcoreCommandExecutor implements CommandExecutor  {

private HardcorePlugin _plugin;

HardcoreCommandExecutor(HardcorePlugin plugin) {
_plugin=plugin;
}

@Override
public boolean onCommand(CommandSender sender, Command command, String label,
String[] args) {

Player player = null;
if (sender instanceof Player) {
player = (Player) sender;
}

if (command.getName().equalsIgnoreCase("hardcore"))
{
if (args.length==0)
return false;

if (args[0].equalsIgnoreCase("del"))
return runDelCommand(sender,player,args);
else if (args[0].equalsIgnoreCase("slay"))
return runSlayCommand(sender,player,args);
else if (args[0].equalsIgnoreCase("info"))
return runInfoCommand(sender, player, args);
else
/*if (args[0].equalsIgnoreCase("ipban"))
return runIpBanCommand(sender,player,args);
else */
return false;

}

return true;
}

private boolean runSlayCommand(CommandSender sender, Player player,
String[] args) {

//if it was run from the console or if they have permission
if((player==null) || (player.hasPermission("hardcore.slay")) || player.isOp())
{
if (args.length==2)
{
String playerName = args[1];

//make sure they aren't dead first, that would be overkill, ha!
if (_plugin.getDeadPlayerList().isPlayerDead(playerName, false))
{

//let them know
sender.sendMessage(playerName + " jest na liscie zabitych.");
return false;

}
else
{
//if they are, remove them from the list.
Player victim = _plugin.getServer().getPlayerExact(playerName);
if (victim==null) {
sender.sendMessage(playerName + " nie znaleziono, musi byc online, aby mozna go zabic.");
return false;
} else {
victim.damage(10000);
sender.sendMessage(playerName + " zostal zabity.");
return true;
}
}

}
else //not enough params
{
sender.sendMessage(ChatColor.BLUE + "Musisz podac nazwe gracza");
return false;

}

}
else  //no permissions
{
sender.sendMessage(ChatColor.RED + "Nie masz mozliwosci uzycia tej komendy.");
return true;
}

}

private boolean runDelCommand(CommandSender sender, Player player, String[] args) {

//if it was run from the console or if they have permission
if((player==null) || (player.hasPermission("hardcore.del")) || player.isOp())
{
if (args.length==2)
{
String playerName = args[1];

//make sure they are dead first
if (_plugin.getDeadPlayerList().isPlayerDead(playerName, false))
{
//if they are, remove them from the list.
_plugin.getDeadPlayerList().removePlayer(playerName);
sender.sendMessage(playerName + " zostal skasowany z listy zmarlych. Moze sie zalogowac.");
return true;
}
else
{
//otherwise let them know
sender.sendMessage(playerName + " nie znajduje sie na liscie zmarlych.");
return false;
}

}
else //not enough params
{
sender.sendMessage(ChatColor.BLUE + "Musisz podac nazwe gracza");
return false;

}

}
else  //no permissions
{
sender.sendMessage(ChatColor.RED +  "Nie mozesz uzyc tej komendy.");
return true;
}

}


private boolean runInfoCommand(CommandSender sender, Player player, String[] args)
{

//if it was run from the console or if they have permission
if((player==null) || (player.hasPermission("hardcore.info")) || player.isOp())
{
if (args.length==2)
{
String playerName = args[1];

if (_plugin.getDeadPlayerList().isPlayerDead(playerName, false))
{
sender.sendMessage(playerName + " nie zyje powstanie " + _plugin.getDeadPlayerList().whenWillPlayerLive(playerName));
}
else
{
sender.sendMessage(playerName + " nie znajduje sie na liscie zmarlych.");
}

}
else //not enough params
{
sender.sendMessage(ChatColor.BLUE + "Musisz podac nazwe gracza");
return false;

}

}
else  //no permissions
{
sender.sendMessage(ChatColor.RED +  "Nie masz uprawnien do tej komendy.");
return true;
}

return true;

}

}

 

 

Teraz pomyśl że mam takich 50 pluginów i 25wymaga spolszczenia to jest 1 jedna część kodu a zazwyczaj pluginy składają się z kilkunastu takich części ... Większość to odrzuci ;). Ja mogę zrobić ale nie wiem czy warto bo mam 0% a w dodatku golda może zgarniemy za mape na serwer MPC ;D

 

@edit2

 

@down

 

To jakie pliki robisz? :D

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Wszelkie pytania na PW.

Nie widzę potrzeb dyskutować w temacie, piszcie a wszystko wyjaśnie

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Konkurs przedłużony o dwa dni ( na prośby użytkowników )

Czyli oddajemy 13.

 

Pozdrawiam

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Jakbyście dali np. Giftcode to mógłbym się pokusić, a tak szkoda czasu o jakąś rangę na forum.

Przepraszam za bezpośredniość :)

 

Ponadto pozwolę sobie dodać... Po co Wam te paczki ?

Albo chcecie je wystawić pod publikę(a może ja sobie tego nie życzę), albo dla siebie, co gorsza sprzedawać ?

Dla mnie jest to trochę nie fair.

Opublikowano

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]
[left]Ponadto pozwolę sobie dodać... Po co Wam te paczki ? [/left]
[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]
[left]Albo chcecie je wystawić pod publikę(a może ja sobie tego nie życzę), albo dla siebie, co gorsza sprzedawać ?
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][left]Dla mnie jest to trochę nie fair. 

Ta, już każdy z administracji ma konto na allegro.

Uważaj bo ktoś kupi paczkę do minecraft.

 

 

 

 

Skoro sobie nie życzysz to nie bierz udziału w konkursie,

 

my paczki traktujemy jako prace użytkowników i po

 

konkursie mogą z nimi zrobić co chcą.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]
[left]Ponadto pozwolę sobie dodać... Po co Wam te paczki ? [/left]
[/size][/font]
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3]
[left]Albo chcecie je wystawić pod publikę(a może ja sobie tego nie życzę), albo dla siebie, co gorsza sprzedawać ?
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][left]Dla mnie jest to trochę nie fair. 

Ta, już każdy z administracji ma konto na allegro.

Uważaj bo ktoś kupi paczkę do minecraft.

 

 

 

 

Skoro sobie nie życzysz to nie bierz udziału w konkursie,

 

my paczki traktujemy jako prace użytkowników i po

 

konkursie mogą z nimi zrobić co chcą.

 

To się nie zdziw, bo kilka już sprzedałem z pełnym zadowoleniem.

Nie biorę udziału, bo nagrody są mizerne i ponadto mam obawy tak jak pisałem wcześniej.

Opublikowano

Paczka nie może być wstawiona na forum, po konkursie owszem

 

Nie biorę udziału, bo nagrody są mizerne i ponadto mam obawy tak jak pisałem wcześniej.

Skoro masz obawy to nie bierz, myślisz że mpc będzie płaciło Ci pieniądze za wzięcie udziału w konkursie?

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Myślę, że 1 nagroda to dla Was pryszcz. Macie taki ruch w serwisie i zyski z samych reklam, że nawet nie chce wiedzieć jakie to kwoty są.

Nikt nie prowadzi serwisów internetowych za darmo, dla przyjemności. Opłacacie serwer, domenę, ale przede wszystkim czerpiecie z tego zyski.

Opublikowano

Paczka powinna jak najmniej obciążać serwer

- Paczka powinna mieć tematykę

A ) Survival

B ) Freebuild + RP

C ) RPG

- Paczka powinna mieć tylko potrzebne pluginy, jesteśmy przeciwni dużej ilości

 

 

Jezu człowieku, zdecyduj się ! Po

 

1. Serwer Survival właściwie może nic nie mieć ;)

2. I tak wygra serwer z najbardziej spolszczonymi wtyczkami, więc nawet nie ma sensu brać udziału z samą konfiguracją.

3. Podstawowe pluginy ? Może ściślej ? Czyli robię serwer RPG, na którym będzie WorldGuard, CommandBook, WorldEdit, Iconomy, Permissions, i plugin na chat ? Ograniczacie w ten sposób i to mocno !

4. HAHAHAHAH ! Każda paczka ma szansę na wygraną ! Czyli w pewnym sensie mogę wykalkulować, że przesyłając wam ok 1000 jednakowych paczek, a konkurencja razem 8, to mam niemal 100% szans na wygraną ;]

 

I gdzie tu jest sens ?

Ja zorganizujecie konkurs na paczkę, w której każdy ma równe szanse, to może warto będzie wziąć udział. Bo tak to niektórzy ludzie mają już gotowe (np. piotrek54) i wystarczy, że zrobią ostatni szlif.

Opublikowano

Myślę, że 1 nagroda to dla Was pryszcz. Macie taki ruch w serwisie i zyski z samych reklam, że nawet nie chce wiedzieć jakie to kwoty są.

Nikt nie prowadzi serwisów internetowych za darmo, dla przyjemności. Opłacacie serwer, domenę, ale przede wszystkim czerpiecie z tego zyski.

 

Nikt oprócz głównego admina zysków tutaj nie czerpie. Każdy robi to dla przyjemności. Sory, ale jeśli Ci się to nie podoba to "wyloguj".

 

Ps. Jak jeszcze raz zobaczę post nie na temat - lecą warny.

y5r5.png

Opublikowano

Dodam że konkurs kończy się dziś o 24.00, lecz ze względu na to że są ferie daje wam czas do jutra( czyli ponidziałku ) do godziny 15, wtedy

zaczniemy sprawdzać paczki.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Zaraz, zaraz...

[...]lecz ze względu na to że są ferie daje wam czas do jutra

Chodzi o twoje ferie?

Moje się skończyły ponad dwa i pół tygodnia temu <3

EXPmIpC.gif

Opublikowano

A ja mam pytanie związane z tematem: Pisze że:

- Paczka powinna mieć tematykę

A ) Survival

B ) Freebuild + RP

C ) RPG

 

Więc ma mieć tematykę jednego z wymienionych czy wszystkich na raz? Chyba że mają to być 3 paczki?

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

A ja mam pytanie związane z tematem: Pisze że:

- Paczka powinna mieć tematykę

A ) Survival

B ) Freebuild + RP

C ) RPG

 

Więc ma mieć tematykę jednego z wymienionych czy wszystkich na raz? Chyba że mają to być 3 paczki?

 

 

Jeden z nich.

y5r5.png

Opublikowano

Koniec czasu.

Ci którzy wygrali, bądź dostają jakoś nagrodę zostaną powiadomieni PW

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...