Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Wielkie Średnie w Zatrutym


Bazyleo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was. Ostatnio grałem na serwerze Dark-Fusion2. No więc gram sobie i nagle ktoś pokazuje Szkłem Intuicji Trute:

2hwd00j.jpg

 

 

 

Pozdrawiam,

Bazyleo.

 

@P.S Nie patrzcie na nick xDPostać zrobiona dla dropu :D

@~Gryffin~ - Uwierz mi, ja w metinie zauważyłem tylko ten raz 60% śr. A tak to ktoś na PL'u miał ss z jelonkiem 60Śr.

cześć.

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Bywalec
Opublikowano

gratulacje naprawde wysokie śr. niektórzy co używaja bota do zmiany śr. nie mają takiego szczęscia

.

Opublikowano

60sr -.-

jakim cudem max jest 59

hmm... chyba że coś zmienili na tym serwie

Ps.

Na PL nie można mieć 60sr -.-

max jest śr -59% lub +59%

a um -25% lub +31%

1329567577-U533270.jpg

sygna by

Intiq

Opublikowano

WTF, 6 średnich ? ;o

 

Wow, nice.

Takiego można sobie życzyć. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

60sr -.-

jakim cudem max jest 59

hmm... chyba że coś zmienili na tym serwie

Ps.

Na PL nie można mieć 60sr -.-

max jest śr -59% lub +59%

a um -25% lub +31%

tu sie mylisz na wiki poszukaj byl jelonek 60sr. a 59 bylo udowodnione a ze im sie nie che zmienic to juz ich wina.
Opublikowano

a co znaczy reszta bonow ?; d

1. Zręczność + 20

2. Silny przeciwko zwierzętom 25%

3. Silny przeciwko ludziom 25%

 

6/7:

1. 15% potwory

2. 5% na krytyk.

cześć.

Opublikowano

Super wielkie ;p ja w moim fms na PL miałem śr max 54% :) ale kasy dostałem za niego uch... a co dopiero by było za takiego zatruciaka !

Opublikowano

Te sr na ss autora tematu mozna wbić ale szansa jest mizerna ,za czasów mojej gry na PL głowny modek forum mi napisał że na naszym Polskim MT2 max. srednie to 61% a umki +30 różnie mówią,,, akurat na s11 czyli tam gdzie grałem jest truciak srednie 56% podajże,,,tyle że reszta bonów do dupy no ale śr robia swoje.

Widzę,że dużo dzieci na tym forum w zastępstwie słowa "żal" wcina słowo "hejtować" ale mało kto zna ogólne znaczenie oto tego słowa tak więc na dole małe tłumaczenie nowego hasełka 2012 roku<>-<>

-hejter

(ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady

Opublikowano

Na PL największe średnie w trucie to 56, jest nawet film jak typ go ulepsza :P.

 

@top

Ładny, reszta bonów też niczego sobie.

Opublikowano

Ludzie, dalczego wy nie myslicie :X

 

 

Juz od dawna wiadomo ze srednie mozna zmienic cheat enginem, a po uzyciu szkla pojawia sie to co sobie tam ustawilismy, chodz jest to tylko zludzenie optyczne :)

Opublikowano

Wysokie. Na pl najwieksze srednie moga byc 61 %, ja najwiecej widzialem 60% :D ale to trzeba na prawde nawet na privie duzo bulic :D . Jest film na youtube jak koles ulepsza fms sr 54% bodziami , ktos chce to pw

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...