Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][Survi][Frakcje][Wojny][Areny][Non-Premium][Dedyk][24/7][0 lagów][40slotów] **MineWorld** [Poszukuje Adminów/modów]


litoman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To jak jest już off czy on ?

Po drugie potrzebujecie jeszcze Moda/Pomocnika do pisania poradników ?

Opublikowano

Chyba tak ;/ zawsze się tak każdy zabiera do roboty ;/ zamiast wcześniej testować serwer między znajomymi to potem są takie kiszki ;/

Opublikowano

Nową reklamę serwera skasowano - administracja nie dała nawet powodu. Dlatego wklejam tutaj.

 

fwne52.jpg

 

 

Nazwa serwera: CRPG.BIZ

Adres serwera: CRPG.BIZ

Typ serwera: RPG/Frakcje/Survival/Beta

Max. ilość graczy: 40 (możliwość zwiększenia)

Administratorzy: Hades, Szluga

Modyfikacje: xAuth,WorldEdit,WorldGuard,Factions,Essentials,PermissionsEx,FoundDiamond,Falsebook

 

Zapraszamy także na nasze forum internetowe!

http://www.forum.crpg.biz

 

 

Opis serwera:

 

Serwer powstał z myślą o graczach, którzy cenią sobie kulturalną rozrywkę na wysokim poziomie. Dlatego główną domeną naszego serwera jest zasada pełnej kultury osobistej w grze jak i na chacie. Profesjonalna oraz dojrzała Administracja postara się o jak najlepsze zaplecze techniczne. W przyszłości, jeżeli tylko dotacje pozwolą na utrzymanie jednego serwera, zamierzamy otworzyć kolejne. Jeden z Administratorów posiada własną firmę hostingową, co za tym idzie, własne maszyny, dlatego posiadamy dobre przygotowanie.

Co do sprawy pluginów, ustawienia - nadal poszukujemy Administratora, który zająłby się ich konfiguracją, nam, ze względu na dodatkowe zajęcia brak na to czasu.

 

Wspomniałeś o dotacji, jakie są nagrody za pomoc?

Aktualnie nie posiadamy jeszcze systemu VIP, gdyż skupiamy się na stworzeniu możliwości dobrej zabawy. Dlatego to jest dla nas kwestia drugorzędna. Jednak jak każdy wie, wszystko w świecie kosztuje, także utrzymanie serwera. W niedalekiej przyszłości zostanie wprowadzony system dotacji, jednak nie będzie on w bardzo wysokim stopniu ułatwiał grę, czyli nie damy nikomu diamentów, itemów itp. Oczywiście ViP przez to nie będzie poszkodowany, wprowadzimy ciekawe nagrody za wszelkie dotacje.

 

Na czym polega gra na tym serwerze?

Jest to głownie system Frakcji, czyli Gildii. Aby móc w pełni cieszyć się grą trzeba dołączyć do istniejącej już Frakcji/Gildii, bądź stworzyć nową-własną. Daje ona cuboida na tereny zajęte przez naszą grupę, dodatkowo, dzielimy skrzynie z naszymi towarzyszami.

Prowadź wojny, handluj, zdominuj serwer! Stwórz własną historię!

 

 

 

 

Regulamin serwera:

1. Nakaz pełnej kultury w grze jak i na chacie.

2. Zakaz używania wulgaryzmów przed godziną 22:00

3. Nikogo nie wyśmiewamy, nie obrażamy, nie straszymy.

4. Zakaz używania "wspomagaczy", takich jak m.in X-ray.

Resztę znajdziecie na serwerze/forum.

 

 

 

Nabór na Administratorów/Moderatorów/Redaktorów itp.

Rekrutacja OTWARTA

Wymóg na każde ze stanowisk to min. 17 lat. (Admin to min. 18)

Podania należy składać na naszym forum w specjalnie przygotowanym do tego dziale.

Jeżeli w takowym nie ma jeszcze informacji o rekrutacji, to znaczy, że należy poczekać, aż go stworzymy.

Zarabiaj tak jak tysiące! Załóż swojego chomika!

chomik234x60.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...