Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [40 slotów][1.1][Kilka miast][Frakcje][Non-Premium/Premium][Ogarnieta administracja][Miła Atmosfera]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zglaszam sie na moda

Nick:HaSaetTa

wiek:11Lat

Znam wsystkie pluginy bede szybko rozdawal cuby.

Dbam o ort. ale szybko pisze i niekiedy bledy mam ;/.

Dlaczego ja? Bo lubie pomagac serverom jak nie to nie.

Prosze naprawde o Moda.

 

 

HaSaetTa

Na uj mi sygnaturka? .__.

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj Nick:Supcio

Dzięki:P

 

[color=#008000]Nick: Supcio

[color=#008000]Wiek: 13

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: Myślę że admini są ogarnięci i wkońcu powstał jakiś fajny server:).

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: Pewnie że Tak

Opublikowano

Nick: jacek111

Wiek: 17

Dlaczego chcesz u nas zagrać: bo są nudy

 

możesz go dodać jak cie prosiłem bo ja bez niego tez nie będę grać......

pisałem wcześniej ale nie dodałeś

 

dzięki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:Pawcio123a

Wiek:16 lat

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Chce zagrać u was dlatego że wygląda na odjechany serw.

Czy zareklamujesz serwer:Moge zareklamować jak będziecie chcieli!

Opublikowano

Na serwerze trwa Przerwa techniczna potrwa ona kolo 1h przepraszamy za utrudnienia

Opublikowano

Nick:timax1

Wiek:16lat

Dlaczego chcesz u nas zagrać:uważam serwer za dobry i mam nadziej że tak będzie

Czy zareklamujesz serwer:Tak

Opublikowano

Pingiel dodajcie mam 14 lat i dosyć umiem grać w mc gram od wersji 1.5.1 chyba czy coś takiego

Jeżeli Ci pomogłem daj like'a. <3

Opublikowano

Kurcze mamy spore problemy z maszyną już zgłosiłem to obsłudze technicznej i czekam na pomoc gdy tylko uporają się z problemem serwer znów wystartuje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...