Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [40 slotów][1.1][Kilka miast][Frakcje][Non-Premium/Premium][Ogarnieta administracja][Miła Atmosfera]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Kacper235

Wiek:14

 

Dlaczego chcesz u nas zagrac:lubię serwy z frakcjami i zapowiada się ciekawy serwer

 

Czy zareklamujesz nas server:Tak.

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Pitruch

Wiek:16

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Lubie serwery z dużą ilością miast/graczy oraz z ogarniętą administracją

Czy zareklamujesz serwer:Jeżeli będzie to możliwe to może i tak.

Opublikowano

kubus520 dodawaj każdy nick bo i tak niedługo będą pewne zmiany w zakresie WL

P.S

Ja będę około 3 w domu więc was wszystkich pododaje zapiszcie sobie nasze ip i sprawdzajcie czy zostaliście dodani przepraszamy za problemy z WL

Opublikowano

Nick: soqrdat

Wiek: 28

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Ponieważ szukam serwera na którym można pograć i mam nadziję że to będzie ten

Czy zareklamujesz serwer: jak mi sie spodoba to oczywiście

Opublikowano

Nick:CamiloDraye

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Ponieważ są frakcje !

Czy zareklamujesz serwer:Tak

killerw.png

by *ZiomQ*

Opublikowano

[color=#008000 ]Nick: xSzopPraczx [/color]

[color=#008000] Wiek: 15 [/color]

[color=#008000] Dlaczego chcesz u nas zagrać: Spodobała mi się reklama serwera, więc chciałbym spróbować tu zagrać. [/color]

[color=#008000] Czy zareklamujesz serwer:Nie wiem czy zaproszenie kolegów do wspólnej gry tutaj kwalifikuje się do reklamy ;P [/color]

Opublikowano

Nick:K4m3n

Wiek:14

Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam fajnego serwera, na którym mógłbym budować fajne budynki, itp.

Czy zareklamujesz serwer: Tak, już 5 osób dostało zaproszenie odemnie, a na tym sie nie skonczy.

Opublikowano

[color=#008000]Nick:Zaga[/color]

[color=#008000]Wiek:15 lat[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać:szukam servera rp z miłą atmosferą i ogarniętą administracją[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer:tak [/color]

Życie kocham ciebię nad życie,

Nieważne na dnie czy na szczycie,

Wystarczy mi że płyne po bicie,

Życie Pie*dol się, nie zatrzymasz mnie.

 

Życie kocham ciebię nad życie,

Nieważne na dnie czy na szczycie,

Wystarczy mi że płyne po bicie,

Życie Pie*dol się, nie zniechęcisz mnie.

Opublikowano

Aby dostać się na serwer wystarczy napisać podanie według poniższego wzoru:

Nick: gorkus Personality

Wiek: po 14

Dlaczego chcesz u nas zagrać: szukam jakiegoś serwa (chciałbym zagrać z kolegą)

Czy zareklamujesz serwer: Pewnie.

Opublikowano

[color=#008000]Nick: GeNe[/color]

[color=#008000]Wiek: 14[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: Myslę że ten serwer wydaje się w porządku i miło by było na nim zagrac.[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: zapewne TAK[/color]

WYMIATAM !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...