Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMOCY] 40 zł z konta w 10 min 0_o ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wczoraj poszedłem po nowy telefon do Play.

Babka kazała nam pierwsze iść do plusa zarejestrować u nich numer i kupić starter za 5 zł.

Następnie kazała do niej przyjść i przenieść numer do play. OK

Potem powiedziała że dostają ileś tam minut bla bla bla i 250 mb transferu internetowego OK.

Następnie dowiedziałem się że ta karta z play'a będzie ważna jutro czyli dzisiaj,

więc ok karta była już aktywna bo przyszła wiadomość konfiguracyjna z play'a.

Gdy już zainstalowałem konfigurację poszedłem do sklepu po doładowanie za 40 zł.

I podałem pani numer (na umowie były 2 numery, pierwszy "numer przenoszony (MSISDN) i drugi (nr telefonu (MSISDN), pani w sklepie podałem ten 2) telefonu.

Czekałem 20 min i żaden SMS z play'a informujący o doładowaniu nie przyszedł ale po sprawdzeniu konta, kwota była na koncie.

Więc ja uradowany od razu wszedłem na neta (byłem pewien że dostałem to 250 mb transferu do wykorzystania) chyba na 3 strony, pościągałem z 3 aplikacje z Android Marketu (razem ważyły 20 mb) ale już 4 nie mogłem, pasek ściągania się zaciął.

Zacząłem szukać problemu i okazało się że nie mam nic na koncie 0_O.

Jak to możliwe ? Przecież miałem mieć 250 MB transferu i przecież 40 zł na koncie !

Jest to możliwe że to wykorzystałem ?

Co mam teraz zrobić ?

 

PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZĄ ODPOWIEDŹ !

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Weteran
Opublikowano

Trzeba było najpierw sprawdzić, czy dostałeś to 250mb transferu..

Po prostu internet jest drogi na komórce..nie dostaniesz już z powrotem swojej kasy.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

aplikacje sobie ważą a strona i przeglądanie też zużywa w międzyczasie , czasem przeładowanie tylko jednej strony z grafikami , skryptami to ponad 1 Mb

 

pakiety uaktywniane są po jakimś czasie dopiero , pewnie jeszcze nie miałeś aktywnego i zużyło kase za transfer

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Nic już nie zrobisz. Z każdym doładowaniem telefonu powinieneś dostać SMS-a o stanie doładowania konta a później powinien ci przyjść SMS że dostałeś 250 mb.

1376848905-U377559.jpg


Opublikowano

@UP 2 Na play24.pl a ni na playonline.pl nie da się sprawdzić czy transfer już doszedł.

I jeśli aplikacje pobrane ważyły razem 20 mb i odwiedziłem może 4 strony to to raczej nie mogło być wykorzystane :(

Ale to jest dziwne bo na umowie miałem 2 numery, numer przenoszony i numer telefonu.

Podałem pani ten numer na który przychodziły SMS'y.

I czemu nie przyszedł mi SMS informujący o doładowaniu ?

 

@EDIT Mam jakieś podstawy by podejść do salonu play'a i wyjaśnić tą sprawę ?

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Weteran
Opublikowano

*111#?

Wpisujesz i sprawdzasz jakie pakiety masz aktywne..

Nie posiadasz żadnych podstaw, za błędy się płaci.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Przepraszamy, Usługa jest czasowo niedostępna. Spróbuj później :)

Dodam że jest to MIX 39 zł miesięcznie i Samsung Galaxy Gio.

 

I zresztą jaki błąd ? Mam pakiet 250 mb gwarantowany a jak się pakiet skończy to dalej mam neta za free tylko

wolniejszego -.- Więc jakim cudem zabrało mi kasę ?

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Masz to samo co ja, tzn. Babka mówiła że aktywacja trwa do 7 dni, ale sms aktywacyjny przyszedł po chwili, więc wszedłem na neta. Póżniej przyszedł rachunek 180zł ale wszystko się wyjaśniło. Po prostu trzeba było poczekać ten 1 dzień..

652601399840421198520.png

 

Weteran
Opublikowano

Skoro mówili ci, że zostanie włączony to trzeba było czekać i się upewnić.

 

 

Babka mówiła że aktywacja trwa do 7 dni

Skoro tyle trwa to jakie masz podstawy do tego, żeby coś wyjaśniać?

 

Ona zrobiła co musiała, poinformowała cię.

 

 

 

 

@SuPeRsLoNeYs

Na pewno nie zwrócili ci pieniędzy, musiałeś zapłacić.

 

Trzeba sprawdzać co się robi.. Wchodzisz na internet, na jedną stronkę, wychodzisz i sprawdzasz stan konta.

Po za tym pewnie wchodziłeś przez wbudowaną przeglądarkę, która strasznie kosi transfer.

 

@OffTop

Jak chcesz korzystać z internetu w komórce to polecam ci Opere Mini.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Mi babka mówiła żeby już na 2 dzień iść doładować konto -.-

I czemu nie mam darmowego neta ? hymm

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Life is Brutal.

 

Było czekać. Jeżeli CI zależy możesz iść do salonu i postraszyć prawami konsumenta twierdząc, iż ekspedientka była niekompatybilna. Ave!

Opublikowano

Ja tez tak miałem, kupiłem pakiet neta w komórce[teraz na nim siedze] i kase mi zjadło i za pakiet i za wejście na mpcforum. Ale bez niczego po tygodniu i 2 dniach mi oddali tą kase za neta, nie pakietu. Ale ja mam w t-mobilu, nie wiem jak jest w innych sieciach.

@topic

jezeli ładujesz internet w komórce musi Ci KONIECZNIE przyjść potwierdzenie, bo inaczej zrzera Ci kasę. Sieci nie przyznają neta od razu, więc musisz czekać od 5 min nawet do kilku godzin!

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Poszedłem doładowałem czekałem 15/20 min żaden SMS'es nie przyszedł mówiący o doładowaniu, ale kasa na koncie była.

I co najlepsze dalej mi nic nie przyszło -.- A ni o tym że wyczerpałem środki na koncie :(

A najgorsze jest to że jak to teraz powiedzieć rodzicom xF

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Skoro mówili ci, że zostanie włączony to trzeba było czekać i się upewnić.

 

 

 

Skoro tyle trwa to jakie masz podstawy do tego, żeby coś wyjaśniać?

 

Ona zrobiła co musiała, poinformowała cię.

 

 

 

 

@SuPeRsLoNeYs

Na pewno nie zwrócili ci pieniędzy, musiałeś zapłacić.

 

Trzeba sprawdzać co się robi.. Wchodzisz na internet, na jedną stronkę, wychodzisz i sprawdzasz stan konta.

Po za tym pewnie wchodziłeś przez wbudowaną przeglądarkę, która strasznie kosi transfer.

 

@OffTop

Jak chcesz korzystać z internetu w komórce to polecam ci Opere Mini.

Do 7 dni aż przyjdzie sms. Babka się pomyliła bo wprowadziłą mnie w błąd i musieli oddać kasę.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

siemka, mam tą samą kolego oferte tylko że u mnie to RePlay Mix All Exclusive 39zł, też 250mb i powiedz to rodzicą, bo to jest nienormalne, ja te 250mb nigdy nie zuzywam a potem i tak masz neta, tylko dziwi mnie w tym internecie jedno, że to jest nie 1MB/s tylko 360KB/s czyli ok. 36/Kb pobierania! ja mam już od wakacji tą oferte i niechcialo mi sie isc wyjasniac z tym netem bo ja nie bralem tela, tylko konsole i ją sprzedalem :D. a wiec idz do nich. aha to nie są sms-y po doladowaniu tylko doladowujesz, pokazuje ze do realizacji, a potem wyskakuje ci na fonie tylko informacja ze doladowana, wiec masz wylaczone dostawanie informacji od sieci ;P

 

zle mówicie, niech w innym fonie starszym sprawdzi czy mu te info schodzą

Lubisz mnie? JA CB TEŻ :P DAM mi plusa to też ci go dam :P

^^^^^^^^^^^^^^

Opublikowano

Okey zaraz porozmawiam z rodzicami.

Próbuję się skontaktować z Play poprzez Facebooka i Email kontaktowy :)

Zobaczymy co powiedzą :) Aha mam do was prośbę wyślijcie mi byle jakiego SMS'a

na numer 537194996

Muszę sprawdzić czy nie zablokowali mi konta !

A i jak sprawdzić czy mam wyłączone SMS'y od sieci -.^?

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Idź do salonu play i powiedz co i jak. Ja miałem dług 200 zł w T - Mobile i nie dość, że dług wyzerowali to jeszcze dali 30 zł dodatkowo. Fakt trwało to 2 tyg. ale jak będziesz spokojny i rzeczowy to zwrot dostaniesz.

Opublikowano

Doładowałem telefon o 14:00 a dalej nie mam żadnego SMS"a od Play'a :<

A najgorsze jest to że na ich tablicy na FB nie da się pisać a kontakt Email'owy odpada

bo wysyłana jest wiadomość automatyczna :<

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Bywalec
Opublikowano

radze ci żebys sie zarejestrował w play24 i bedziesz miał dostep do informacji o swoim koncie. Też niedawno wziełem telefon w play z internetem ale po doładowaniu konta internet miałem po 3 dniach

.

Opublikowano

wszystko jest wystarczy się tylko zalogować na konto, tak samo informacje o włączonych usługach. sms przychodzi głownie w porze wieczornej albo z rana potwierdzajacy włączenie usługi

dziwie się że jeszcze nawet tam nie zaglądnąłeś i sprawdziłeś czy masz aktywną

ja na pewno w telefonie przeglądam na bieżąco stan i kasy i Mb na koncie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

robem zaraz ci pokarzę że nie mam nic w usługach ani nic o transferze :>

Tylko jak próbuję się zalogować to jest jakiś błąd :(

 

@Edit Sorry już się zalogowałem :)

 

@Edit 2 W zakładce usługi -> pakiety oraz usługi dodatkowe nie mam niczego :<

 

@Edit 3 Okey przerypałem -.- Za pobranie Angry Birds wzięło 13 zł 0_0 Ehh...

Ale dalej nic nie mam żadnego Info o dostarczeniu mojego transferu !

 

OKEY MOŻNA ZAMKNĄĆ ! WIEM CO BYŁO GRANE :) TERAZ ZANIM WEJDĘ NA NETA POCZEKAM NA PRZYJŚĆ TRANSFERU :)

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...