Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe by Eskadra v2 [1.1][Bukkit 1.1-R3]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sam nie opisałeś Pluginów a czepiasz sie moich Plików i Takich plików jest już dużo tylko Dodałeś Trampoline opisał byś coś wiecej :Pi dał jakieś proste pluginy dla początkujących np SetRankPEX

55317296335558479754.jpg

l I love Skrillex l

Opublikowano

SetRankPEX? uważasz ze komenda /manuadd nick grupa jest trudniejsza od /setrank group grupa user add nick ? Chyba ci się synek w dupie poprzewracać :D

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

pliki prawie mi kompa zjechało

Sam nie opisałeś Pluginów a czepiasz sie moich Plików i Takich plików jest już dużo tylko Dodałeś Trampoline opisał byś coś wiecej :Pi dał jakieś proste pluginy dla początkujących np SetRankPEX

Sowa ma racje komenda /setrank nick grupa jest łatwiejsze dla początkujących

co do plików do dupy Prezentacja 5/10

Opublikowano

Hejterzy sa wśród nas , jeśli tez tak uważacie lajkujcie typa nade mną za to ze miał odwagę zadzierać ze mną :D

 

Jakby co to , to tylko ironia ...

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

I co nowego kolejne gotowce i tęż identyczne co pozostałe

 

Mogłeś w tych plikach pokazać coś od siebie a nie wrzucić pluginy z innego gotowca i permissions tylko linijki zedytować itp.

tttb.png

http://imageshack.us/photo/my-images/819/elom.png/

 

Sygnaturka Wykonana przezemnie

[/color][/font][/size][/center]

 

 

 

 

 

 

Zbieram Plusy

Opublikowano

EEEE synek nie pozywaj mnie o plagiat baranie , w tym momencie nie bede mily. Jedyne czego samemu nie robilrm to pluginy , bo pluginow pisac nie umiem , cala konfiguracja jest moja wiec odpier**l sie jak ci szkoda i sam nie umiesz .

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

czesc, ja mam problem z plikami,Mam ustawione w GroupMenager ustawione all

i jak wchodze na server i napisze np: "Witam" to pokazuje tak: <marcin2247> Witam

a ja chce zeby pokazywalo tak: <wlasciciel>marcin2247 Witam

i jeszcze niedziala /rules

/time day

/time night

i wszystko co tylko moze

co mam zrobic???? piszcie tu lub na moje gg:33148647

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

OP nie ma tu nic z group managerem , wiesz parę razy testowałem moje pliki i również dawałem kolega by konfigurowali i nikt nie miał z nimi problemów wiec musiałeś popsuć coś w konfiguracji .

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

Eskadra, pliczków lepszych nie widziałem! Są świetne!

Oczywiście, że pobiorę, ale wezmę z nich tylko ten plugin na dawanie działek (wygląda fajne :P) i ten na Dzień/Noc.

P.S., czy idzie ustawić, żeby było autogłosowanie? Żeby przy zachodzie słońca wszystko automatycznie się włączało, a Admin żeby nie musiał?

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano

Lepiej nie piszcie na GG do Eskadra poniewaz jak napisalem powiedzial ze niema czasu na zabawę z dziećmi i wykazal sie dobrą znajomością Łaciny...

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

rozmowa z kolego powyżej ....

MARCIN (bdfkasj)

21:44:45

czesc jestes??

21:45:24

mi chodzi o ten groupMenager

21:45:32

co nie dziala

 

 

 

 

Eskadra

21:47:19

nie mam czasu ani sil udzielac znowu komus odpowiedzi na banalne pytania

21:47:21

narqa

 

 

 

 

MARCIN (bdfkasj)

21:48:20

to wyslim mi swoje GrpupMenager

21:48:39

jak banalne jak wszystko zrobilem ja trzeba i nie dziala

21:48:46

to niejest normalne

 

 

 

 

Eskadra

21:49:17

jak ktos ma rozum ti jest normalne

21:49:21

pozdro narqa

 

 

 

 

MARCIN (bdfkasj)

21:49:52

zrobiles pliki serverowe a teraz nie umiesz pomóc nikomu to jestes zerem

 

 

 

 

Eskadra

21:50:21

zerem ? przynajmniej umiem pliki zlozyc dzieciaku pozdro zegnam

 

 

//@ zapewniam ze jeśli ktoś nie będzie ingerował w konfiguracje lub poprawnie edytuje pliki konfiguracyjne , pliki będą działać jak należy.

Sieć serwerów CS 1.6


logo.png


 


Zapraszamy ;)

Opublikowano

@2UP wiesz nie musisz być chamski w stosunku do niego tylko chciał się spytać co ma źle ...

 

A tak wg. ty na tych plikach masz spolszczone pluginy ?

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...