Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wisława Szymborska nie żyje.


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
a miala 89 lv wiec najwyzszy czas

 

żenua..

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano
No co tu dużo mówić, przegrała pvp ze śmiercią i stało się.

Co za ciekawa wypowiedz. Facepalm

 

Jak pajace liczycie kto tu, który post napisał.

Poprostu btak słów.

Zamiast wspominać wybitna osobe, ktora zyła dosc troche i przekazala nam tyle wiedzy odstawiacie jakies szopki.

Ciekawe jakbyscie sie czuli jak z Was by sobie takie jaja robiono, czy Wasza rodzina smiała by sie razem w Wami ?

Jakby umarl jakis metinczyk typu max. lvl na monastyrze kurwa to wielka zaloba, kto to nie umarl a tu poprostu jeden wielki facepalm.

Czytajac niektore posty chwytam sie za łeb i mysle ze z tej glupoty ludzkiej, swiat jednak musi zginac.

 

@Top

Osoba wybitna, majaca charakter i wlasny swiatopoglad.

Pisala przeswietnie i chciałbym poznac jej zyciorys, aby dowiedziec sie cos o niej lecz nie mam na to czasu.

Przerabiałem jej dziela i szczerze z calego serca gratuluje za taki skarb jaki nam okazala ;)

 

 

@Down

Łot de fak?

Jesli jej nie znales to twoj post bynajmniej w moim odczuciu jest tu chuja wart ze sie tak wyraze.

Jak za papiezem nie plakales to juz twoja sprawa, nie nam oceniac twoje uczucia.

 

 

@Edit

Trololololo. Hejtujcie sobie dalej wazna osobe misiaki :*

Bedzie Wam to zapłacone <3

 

@Down

Ja tez ledwo co znałem i co?

Twoj tok myslenia jest warty chyba co murzyn z Afryki -.-

 

 

ale powinno dotknąć to każdego z nas...

Widac kokoszu - nie kazdego.

Opublikowano

Ludzie, kurwa, nie znałem jej osobiście, więc mam wyjebane, za papieżem też nie płakałem.

 

@up

Nie znałem OSOBIŚCIE, więc była dla mnie warta tyle co biedny murzyn z Afryki.

btw. Co mi będzie zapłacone? Do piekła pójdę? No kurwa proszę cię.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

To na choja piszesz?

Bo mam takie prawo, a tobie chuj do tego misiu. ; )

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Ojej, jaki ja jestem bezduszny. Zaraz, zaraz, jaka dusza, przecież bóg nie istnieje.

 

@down

Aha, spierdalaj.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Robiłem o niej i o innych polskich noblistach gazetkę do klasy (taką wystawe).

Niech spoczywa w pokoju wiecznym.

Miała najlepszą śmierć z możliwych. Umarła we śnie.

Opublikowano

Ja pierdolę. Gimbusiarnia powinna ją znać najlepiej a szacunku do dziedzictwa narodowego nic nie mają.

 

Ym, sorry. Współczesne dziedzictwo narodowe to JJAYJOKER DZIFFKO!!!!

 

Uczą już o nim w gimbusiatorni?

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

jebać to, zwykła stara babcia, 99% z was nie zna ani jednego jej wiersza oraz nie wie o tym że byłą córónią Stalina i Lenina ;)

 

a ty ManInHat tak ją wielbisz, a nawet nie znasz jej imienia, przykre ;)

 

Pis joł pozerzy.

Opublikowano

Szczerze? Wasza wiara jest na poziomie małego bachora.

Jesli nie chcecie cos madrego powiedziec to powidzcie sobie: STOP !

I nie piszcie bezsensowego posta.

jebać to, zwykła stara babcia,

+1 -.-

Ciekawe czy Tobie by było milo. Wezcie sie moze przymknijcie jesli jej nie znaliscie.

Dla innych stara babka, dla innych wzor do nasladowania.

Wasze posty sa bynajmniej przedszkolaka ktory nie wie co to znaczy: Wazna osoba -.-

Opublikowano

fkov.jpg

Bez obrazy, ale nie wiem co jest do lubienia w temacie informującym o tym, że zmarła wielka polska poetka.

Zanim klikniecie Lubię to, zastanówcie się dwa razy.

1294477714-U1.png

Opublikowano

Zmarła kiedyś musiała jak każdy

Szkoda ale co moge zrobić jebne znicza bo uczyłem sie jej wiersza na pamięć kiedyś

[*]

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Szczerze? Wasza wiara jest na poziomie małego bachora.

Dlaczego? Dlatego, że w Boga nie wierzę? To raczej świadczy o dojrzałości. To, że ty żyjesz w ciemnogrodzie, nie znaczy, że ja też muszę.

Wasze posty sa bynajmniej przedszkolaka ktory nie wie co to znaczy: Wazna osoba -.-

Dla mnie ważna nie była, już to pisałem, rusza mnie to, jak śmierć murzyna w Afryce, so deal with it.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...