Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][60 slotów][industrialcraft][buildcraft][redpower][1.1][0 lagów][Surv + fb] Serwer e-gracz zaprasza !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpiszesz mnie i mojego kolegę na white listę ?

Mój nick to Piksiol a mojego kolegi VoNi PL

 

Ja mam 16 lat i gram rok w minecrafta.

Piksiol

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o dopisanie do wl kolegi:

Nick: Robert11

Wiek: 16

W Minecrafta gram: tyle ile Eques

 

@Edit:

"Wracamy na chwilę pod 1.0 gdyż szczerze przyznam się do tego , za szybko zrobiliśmy update na 1.1 :] popracujemy nad 1.1 i wtedy będziemy działać .."

Cytat z forum serwera. Chciałbym zapytać co oznacza "na chwilę"? Kilka dni? Tydzień? Miesiąc?

To już 9 lat z MPC <3

Opublikowano

Czytaj post wyżej. Szkoda, że żaden admin nie napisze o co dokładnie chodzi.. Nie wiem czy warto czekać, czy może to już koniec serwera i pozostaje szukać innego.

To już 9 lat z MPC <3

Opublikowano

Serwer ONLINE tyle, że działa na ver 1.0 więc trzeba pobrać "nowe" pliki ze strony serwera. Jeśli ktoś (tak jak ja) budował dom z nowych bloczków (np.pni tego nowego drzewa) stracił go. To tyle z mojej strony, wrócę na serwer jak przejdzie na aktualna wersję(i pochodzi na niej dłużej jak 20h..)

To już 9 lat z MPC <3

Opublikowano

Nick: VivaLDi

Wiek: 16

Ile gram w mc: od wersji 1.2_02 BETA

 

PS:

Terrian i jak tam te "twoje" serwery?

 

Lol pisze ze serwer na 1.1 a tu klikam aby sie upewnić czy przez przypadek wl nie zostala zdjęta, klikam i co mi piszę:

Outated Server

sygnaad.jpg

Opublikowano

Nick KubixxxPL

Wiek 14 lat

Gram od wersji Alpha

 

Koledzy poprosili zebym tez napisal ich

 

Nick amitkk

wiek 13

Gram od wersji beta

 

Nick zbug0wany

wiek 14

Gram od wersji Alpha

 

Prosze o szybkie dodanie do White List

Opublikowano

semirek usuń całą zawartość folderu .minecraft(bądź wrzuć ją na pulpit) następnie odpal Minecrafta i kliknij force update, poczekaj aż się ściągnie, wyłącz Minecrafta, poszukaj strony serwera (wpisz w google) i tam z forum ściągnij paczkę z plikami(ta z tego tematu raczej nie będzie działać, była zmiana serwera z ver 1.1 na 1.0) następnie wypakuj całą zawartość ściągniętej paczki do folderu .minecraft

To już 9 lat z MPC <3

Opublikowano

Proszę od dodanie do white-listy gracza Requrio i BioKar0l

 

Ile gramy w minecraft : Gramy od ponad roku

 

Wiek : Ja mam 15 lat a BioKar0l 14

Kto nie daje +-ika, ten sobie ze mną fika.

 

 

 

 

Daj +-ika. Wspomóż potrzebujących.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...