Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][60 slotów][industrialcraft][buildcraft][redpower][1.1][0 lagów][Surv + fb] Serwer e-gracz zaprasza !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Eques

Wiek: 18

W Minecrafta gram: Ciężko powiedzieć, wystarczająco długo by wszystko "ogarnąć" ^^

To już 9 lat z MPC <3

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

beznazwywe.png

 

Serwer e-gracz zaprasza do siebie !

 

Szukasz dobrego , szybkiego serwera z

modami industialcraft buildcraft i redpower ?

To świetnie trafiłeś ! Nasz serwer funduję

świetną zabawę , miłą atmosferę gry oraz

świetne mody !

 

Podania na whitelist w odpowiedziach :

Ile gram w minecraft :

Wiek :

Serwer ma własną paczkę modów ! (Patrz na dół)

 

 

Serwer zaktualizował się do wersji 1.1

 

Oraz w paczce nie ma już minecraft.jar za co

 

mpcforum usunęło mi moją 1 publikację

 

infocu.png

 

Sloty : 60

WhiteList : On

Premium : Off

Moby : On

Pvp : Wszędzie ON

Ip :m.e-gracz.pl:20013

Status : On

Zwierzęta : On

Nether : On

Wersja : 1.1

 

linkit.png

 

Paczka modów do ściągnięcia :

 

[Paczka nie posiada już minecraft.jar]

 

 

http://speedy.sh/6xrEk/Indu.rar

 

 

Skan naszej paczki :

 


https://www.virustotal.com/file/7ba21da44475114017d6b6305251d348976a430baabc3c38a79782900cc920bb/analysis/1327753050/

 

 

0 Wirusów !

 

parametry.png

 

Pamięć ram : 16 Giga

 

Pluginy :

 

pluginyserwer.png

 

Dodatkowo Modyfikacje :

Industrialcraft

Buildcraft

Redpower

I inne.

 

teamvg.png

 

 

Założyciel - SuzzOwnage

Operator - Pancerny , lukass625

Moderator - Pawlack

 

Instalacja paczki :

Krok 1 : Klikasz w minecraft i zaznaczasz "force update"

Krok 2 : Aktualizujesz grę do najnowszej wersji

Krok 3 : Otwierasz naszą paczkę i .minecraft ( Start -> uruchom -> %appdata%)

Krok 4 : Przerzucasz z folderu "do minecraft.jar" pliki do minecraft.jar i "do .minecraft" zrzucasz do .minecraft

Krok 5 : Uruchamiasz grę i wchodzisz na nasz serwer !

Dostępne także szczegółowa instalacja w paczuszce !

Jak dostać cuboida ?

Krok 1 : W miejscu gdzie chcesz cuboida wyznaczasz go słupami - cub na 1 osobe 25x25

Krok 2 : Wysyłasz /modreq [ wiadomość] np. /modreq Chcialbym prosic o cuba

Krok 3 : Czekasz cierpliwie aż jakiś członek serwerowego teamu postawi Ci cuba

 

Gdzie budować ?

Gdzie chcesz .

 

 

Więcej na serwerze :} Pozdrawiam , pancerny !

(zanim zaczniesz grę , przeczytaj regulamin !)

 

 

eee jakie ip servera jest

Opublikowano

Ile gram w minecraft : Prawie 2 lata

Wiek : 15 lat

Nick w grze: mucha97

 

I za kolegę złożę

 

 

Ile gram w minecraft : 3 lata

Wiek: 17

Nick w grze: ntV8171

Opublikowano

A może byś napisał normalnie podanie ?

Powwinni cię niedodać za to ze piszesz bezzensownie ;f

Napisane jak wół że wl jest po to aby nooby nie wlazily ;DD

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

Podania na whitelist w odpowiedziach : Radoo11

Ile gram w minecraft :rok

Wiek : 15

1545b424fdb7d949b229b3b516e6123b.jpg

Opublikowano

Kurwa mać , nie polecam ! Przez takie osoby jak Suzz , ten serwer schodzi na psy , Powiem więcej , Suzz to Head-Admin , który uważa się za nie wiadomo kogo , i wszystkich wyzywa i przeklina . Pewnego wieczory , zaczoł mnie wyzywać (Od chuju , leszczy i prostaków) Na początku lałem na to , ale potem się wkurwiłem , i napisałem tylko "Ty też ... " i za to ban permamentny na TS'ie i Servie .

 

Poza tym , to ja rozkurwiłem spawn i wszystkie domki , a Fehu mi pomagał, i sprawdzał skrzynki , udział w tym brał też Generations i Audi_83 + Jego kumpel Farma . Ciągłe resety , niedziałający server to tam normalne . NIE POLECAM !!!!!

post_it_i_m_back.jpg

|

|

|

\/

I like it ! =)

40259288040883551592.jpg

Opublikowano

dziecko admini maja inne nicki wiec pozdro

btw Eques mowił że jest jest mila administracja wiec prosze nie sluchac tego dziecka VerginLP

 

Nick:

Grengar

 

Wiek:

18

 

W Minecrafta gram:

Ciężko powiedzieć, wystarczająco długo by wszystko "ogarnąć"

^^

Opublikowano

@Vergin

 

Ogarnij sie chłopcze nie dosyć, że masz 12 lat ADHD to jeszcze próbujesz sie mścić na nie winnych ludziach za to że bana dostałeś

To ty ograbiłeś mój i adiego domek jeszcze się przyznałeś na tsie więc przestań robić z siebie idotę i wrabiać robisz to dlatego że Cie pojechałem za to że mi domek griefowałeś? Ja i audi nic nie grifowaliśmy tylko zostaliśmy zgriefowani....

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...