Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][60 slotów][industrialcraft][buildcraft][redpower][1.1][0 lagów][Surv + fb] Serwer e-gracz zaprasza !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po co robisz ta sama reklame 10razy?

Powinny byc 3warny moze ktos sie tym zajmie?

Hosting Dedykowanych i Vps serwerow do kazdej gry/programu i strony WWW i domeny za bardzo niska cene...

KONTAKT:

gg:2640546

aevers.com

Opublikowano

@2up Bo 10 razy mi usuneli temat gdyż " jest tam minecraft.jar" a więc go wywalilem :E

@up Jak ja instaluje jest wszystko ok ...

@edit @2up Nie baw się prosze w moderatora ;]

Opublikowano

Moglibyście dodać jakieś ss z serwera, napewno przyciągnie więcej graczy...

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Opublikowano

@norules Cuba każdy potrafi postawic , ale w przeciwieństwie do przeczytania regulaminu ... Pisze wyraźnie " Użyj modreq" a ty spamisz na czacie "dawac cuba" ....

Opublikowano

Serwer może być tylko ma 1 duży - jedyny mod który działa poprawnie to industral craft.

W buildcraft najważniejsze mechanizmy nie działają (np.querry).

A w redpower nie można skraftować wielu ważnych urządzeń.

Opublikowano

Nie działa mi ani to IP

 

m.e-gracz.pl:20013

 

communication error

 

Ani to

 

46.105.102.74:20013

 

can't reach server

 

pisze jak dodam serwer na liste

Opublikowano

@up Problemy techniczne. Suzz przyjdzie i go włączy. Jakiś uszkodzony chunk musi crashować serwer ... cierpliwości , serw ma dopiero tydzień może więcej ...

Więc cierpliwości i czekajmy.

Opublikowano

No to tak : Mamy kilka problemów , dodam Cię do kumpli ... co tam jeszcze aha tak !

Administrator udostępnił mi paczkę serwera - mody i teraz będe naprawiał do jutra całą paczkę (będzie sprawne industrial,build,redpower na 100%) oczywiście

skorzystam z twojej pomocy :]

Opublikowano

Podania na whitelist w odpowiedziach : Goblin

Ile gram w minecraft : 1,5roku

Wiek : 14

 

Podania na whitelist w odpowiedziach : DzinekPL

Ile gram w minecraft : 1rok

Wiek : 14

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...