Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-TuT]Jak sprawdzić ile jeszcze trzeba wydac g1 do promocoda


K4P3C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!

 

Tak to znowu ja!Tym razem dowiecie sie jak sprawdzic ile nam brakuje wydanych g1 do promocoda.

 

 

1.Wchodzimy na gamersfirst.com i logujemy sie.

94939218494046551548.jpg

 

2.Wybieramy marketplace(Odrazu wybieramy marketplace tutaj sie pomylilem a nie mam czasu teraz edytowac ^^)

31131088273677435539.jpg

 

3.Wybieramy Warrock'a:

16688422207011829824.jpg

 

4.I Pokazuje nam sie okienko w którym jest dynamit a w dynamicie jest liczba potrzebnych g1 do wydania aby otrzymac promocoda

07574278731069587873.jpg

 

 

Dzieki i Pozdrawiam!

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Możemy także wejść na

warrock.net

i się zalogować =)

Coraz więcej takich mini tutów.. Ale dobra, co zrobić ;p

Jeśli autor pozwoli, to zmienię nazwę na [Mini-Tut] :)

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Wiedziałem o tym, ale jak zwykle nie wiedzącym lecz chcącym wiedzieć się przyda ;)

 

Za napisanie i wymyślenie pomysłu

++ za SS ;)

 

LIKE IT

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jeżeli ktoś jest kompletnie zielonyy to mu sie przyda :P

ja też o tym nie wiedziałem do czego wgl jest ten dynamit ale po naciśnięciu sie skapowałem ^,,^

graphic.png

 

 

Opublikowano

Ja was nie rozumiem.

Po co wy nabijacie posty pisząc tak:

Przyda się zielonym.

 

Tylko dla zielonych.

 

Nie macie co pisać?

Każdy tutorial jest przydatny, bez względu dla kogo on jest.

Bo co oznacza "zielony"?

Zielony w grze czy na stronce?

Ogarnijcie się.

 

@top

Łatwiej na stronie WR ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...