Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Life Of The Desert [0.1] by Kondjo & Mistio


Kondjo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam cała społeczność Minecrafta. Przez dwa okrągłe tygodnie pracowałem z moim kolegą nad mapą survivalową na biomie pustynnym. Zaprezentuje wam dzisiaj naszą mapę, która nadal będzie aktualizowana aż do v1.0 czyli finałowej.

 

 

Mapa prezentuje się znakomicie i polecam ją dla każdych śmiałków, zadania oraz zbieranie punktów daje dużo frajdy zwłaszcza podczas gry wieloosobowej.

Mapa jest dla 1-3 osób oraz zawiera paczkę pluginów i zasad oraz wyzwań.

 

Jeżeli przeszedłeś moją mapę, czyli znalazłeś diamentowy blok "Kryształ" możesz pochwalić się z nami swoiją punktacją oraz screenami całej twojej przygody na wyspie :)

 

 

Suma Punktów do zdobycia na mapie równa jest 100.

[Każde zadanie 1pkt, suma 40pkt]

[Każda dźwignia/guzik 1pkt, suma 50pkt]

[slimeball i Diamentowy Blok po 5pkt]

 

Life Of The Desert v0.1

 

Zadania:

 

 

(1) Zbuduj Generator Cobblestona

 

(2) Rozwijaj Wyspe

 

(3) Zbieraj Punkty

 

(4) Zbierz 32 Dirtu z całej mapy

 

(5) Zbuduj Dom z +30 oknami, 2 pietrowy oraz szklarnie, palarnie i magazyn :)

 

(6) Opiekuj sie Kurczakiem oraz zbierz 32 jajka

 

(7) Zrób 64 Pochodnie

 

(8) Zrób Studnie nieskończonej wody

 

(9) Nazbieraj 32 Dyń i 32 bloków Arbuza

 

(10) Zrób Farmę Zboża

 

(11) Zrób Farmę drzew każdego rodzaju

 

(12) Zrób 32 chlebki

 

(13) Zbierz 10 Jablek i 5 złotych jablek [Nie craftuj złotego Jabłka]

 

(14) Zrób hodowle Bambusa i Kaktusa w swojej Szklarni

 

(15) Zrób conajmniej 6 kolorów wełny

 

(16) Zrób Biblioteke i Stół zaklinający

 

(17) Przejmij wszystkie Dungeony.

 

(18) Znjadz "Krysztal" inaczej Diamentowy Blok

 

(19) Znajdz SlimeBalla

 

(20) Wychoduj 1 ogromny brazowy grzyb i 1 ogromny czerwony grzyb

 

(21) Zrób 15 zupek grzybowych

 

(22) Zrób 10 obrazów

 

(23) Oświetl Cała wyspę tak aby nie spawnowały się potwory

 

(24) Zrób 10 sztuk lśniącego arbuza

 

(25) Zrób łóżko dla siebie i swoich kolegów

 

(26) Zrób 20 świecących dyń

 

(27) Zbierz/Zrób 64 bloki ceglane

 

(28) Osiągnij 10 poziom i zaczaruj miecz oraz kilof

 

(29) Zbierz 5x64 kłód i 5x64 cobblestona

 

(30) Złów i ugotuj 15 Ryb

 

(31) Zrób Łuk i 64 strzały

 

(32) Znajdz opuszczona wioske

 

(33) Zrób 2x64 Brick Stona

 

(34) Zbierz po 10 żółtych i czerwonych kwiatków

 

(35) Zrób Kompas

 

(36) Zrób Mapę

 

(37) Zrób zagrodę dla zwierzyny

 

(38) Zrób pułapkę na potwory

 

(39) Zrób zapalniczkę

 

(40) Nie zgiń conajmniej 2 razy

 

 

 

Zasady:

 

 

#1 Nie używaj modów, nie oszukuj

 

#2 Nie giń tylko po to aby zregenerować sobie życie lub głód

 

#3 Najlepiej graj na tej mapie tylko na Multi

 

#4 Na mapę przeznaczono specjalne konfiguracje i pluginy, które należy wkleić na serwer

 

(Jak wgrać plugin -> szukasz folderu z plikami serwerowymi, następnie szukasz folderu "plugins" i tam wklejasz cała zawartość z Folderu PluginsMap)

 

#5 Nie rób z lawy pod wyspą obsydianu!

 

#6 Graj na Survival/Hardcore

 

#7 Graj na Render Distance "Normal"

 

#8 Graj na poziomie Easy lub większym

 

#9 Graj na poziomie oświetlenia Brightness "Mody"

 

#10 Nie używaj komend typu /spawn itp.

 

#11 Nie opuszczaj wyspy

 

#12 Powodzenia!

 

 

 

Pluginy:

 

 

1. AppleTree - Spadają Jabłka z Drzew

 

2. AutoSave - Zapisze waszą grę automatycznie

 

3. Hardcore - Jeżeli Zginiesz dostajesz bana na 20 minut

 

#Wszystko należy wklejić do folderu z pluginami na twoim serwerze.

 

 

 

Screeny:

 

 

 

20120130200259.png

 

20120130200216.png

 

20120130200105.png

 

20120130200557.png

 

20120130200538.png

 

20120130200511.png

 

20120130200426.png

 

20120130200410.png

 

20120130200319.png

 

 

 

 

 

 

 

Download:

 

Sendspace:

http://www.sendspace.pl/file/e029117abb008f282700e3f

 

SpeedShare:

http://speedy.sh/mzryt/Life-Of-The-Desert-v0.1.rar

 

Eupload:

http://eupload.pl/files/PRSSTHVI

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/file/576767aa57fc34a418b042d672cf965731c38bccb732c99d9bdff50b55623c74/analysis/1328023769/

 

Gorąco Zapraszamy do gry z waszymi kolegami na naszej mapie

:)

Pozdrawiam Kondjo & Mistio

 

Podoba cie się mapa, nie bądź sknera i daj LIKE

;)

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Mapa super!

 

Pieknie wykonana, przygotowana idealnie dla Domorosłych Let's Play'owców oraz przyjaciół na serwerze ;)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Dziękuję za pierwsze pozytywne komentarze, kolejna wersja wyjdzie, lecz trochę będziecie musieli poczekać...

Dodano:

+ 2 nowe downloady do mapki

 

Jeżeli ktoś chce na dany hosting/upload proszę pisać

Jeżeli znajdziecie jakieś istotne błędy na mapie także proszę pisać :)

Zbieram Like ^^

Opublikowano

No świetna ;)

Ale jedna rada :)

Zamień tą lave na kaktusy lub coś innego,

bo gracze ze starszym sprzętem nie dadzą rady

grać :<

 

Lubie to za fajny pomysł :D

r718w5.png

Zapraszam

1-408464-350x20-171717-303030-000000-FFFFFF.png

 

tecza-1.gif

Pomagam z Minecraft'em na PW !

tecza-1.gif

Opublikowano

Jaką lavę miałaś na myśli ? tą pod wyspą czy na wyspie ?

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Sądzę, że tą pod ;D

 

Ale to dobre i licz, że na necie będzie ta mapka popularna ;-)

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Dzięki :) Specjalnie zrobilem tą lavę ponieważ gdybybyła przepaść sama to mi to dziwnie wyglądało, lecz gdy dodałem ten ocean lavy nabrało to troszeczkę klimatu i będzie troszkę trudniejsza przypomnę, że to wersja Easy, ponieważ pełno jest złóż, nie będę robił typu Normal, Hard, ale z każdą wersją będzie trudniej, a właśnie w wersji 0.1 lava stanowi główny problem i kaktusy też oraz i moby podczas nocy (Na biomie pustynnym podczas nocy spawnuje sie multum mobow i jest trudno dlatego podpowiem i radze odrazu brac sie za drzewo i budowe prowizorycznego schronienia, to tyle :) ... Pozdrawiam.

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Chętnie pobiorę. Mapka fajnie wygląda na skreenach. Ja będzie kolega to pobiorę i zagram ;) Like

beztytuucdj.png

Sygna by TheYarkiss

 

 

 

Moje pliki serwerowe na wersję MineCraft 1.1.0:

http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1"]http://www.mpcforum.pl/topic/542367-dl110pliki-serwerowe-by-yarkisshot/page__fromsearch__1

 

 

Zajrzyj ;D

 

 

26497.gif

I nasuwa się pytanie: WHAT THE F*CK?!

 

 

Opublikowano

Mapka superek, przeszedłem ją samemu ^^

 

98 pkt - ^^

 

Po za tym teraz z kumplem nakręcimy Let's Play'ia.

 

Bynajmniej lepszy będzie od tych z ludźmi co pokazuję swoje umiejętności Kung Fu Drwala przez 30 minut -.-

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Super! Bardzo mnie to cieszy, poprosiłbym o podanie linka do pierwszego odcinka :)

 

P.S Wersja 0.2 została zaczęta, skończona będzie kiedy będzie gotowa :)

Zbieram Like ^^

Opublikowano

A możesz już nam zdradzić co w niej nowego zobaczymy? Czy to tajemnica?

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Mogę powiedzieć jedynie tyle, że będzie mniej zadań :) Będzie ok 9-12 wysp :), a pośrodku taka duża wyspa :)

Zbieram Like ^^

Opublikowano

hmmm... Jestem ciekaw ;)

 

A kiedy tak najprędzej wyjdzie wersja 0.2?

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

cytat: "Kiedy będzie gotowa", ale tak na oko biorąc to ok. 2 tygodnie, ponieważ wszystko będziemy testowali, i wyspy powstaja od nowa i wszystko musi być dopracowane.

Zbieram Like ^^

Opublikowano

Bardzo fajna mapa, napewno zagram, lecz raczej sam ponieważ serwer mam razem z 6 kumplami, a z tego co czytałem to mapka na max 3 osoby, ale i tak szacun dla ciebie i twoich kolegów.

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

@Ref

Niestety nasz team przynosi złe wieści, ponieważ 2 z naszej ekipy zachorowało :(, dlatego musimy przesunąć datę ukończenia mapy, na szczęście 13 Lutego zaczynają nam się ferie więc się nie martwcie, bo postaramy się o wersje 0.2 :)

 

P.S Zaczniemy także robić własną edycję być może słynnego survivalu "Ant Farm" tylko nasza edycja będzie nosić nazwę "Ant Farm (Kondjo & Mistio Edition) v1.0"

 

@Polecamy:

http://www.youtube.com/watch?v=gv2XaKJR_9I&feature=fvwp&NR=1

Ruski nie znają granic :)

Zbieram Like ^^

Opublikowano

@Ref

Zapraszam do pobierania i grania

Wersja v0.2 wyjdzie już niedługo

 

Nowa mapa naszej edycji wyjdzie także w tym miesiącu.

Zbieram Like ^^

Opublikowano

@Ref

Jutro podam zapowiedzi czego można się spodziewać, a czego nie w nowej wersji v0.2 (utworzymy nowy temat ze zbiorem wszystkich tych wersji, gdyż ten nie jest za bardzo upożądkowany i nie mam ochoty bawić się w układanie, ponieważ wolę to zrobić na czysto już poukładane :))

Zbieram Like ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...