Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy nie sądzisz że Swiat sie zmienił ?


Lantan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja zauważyłem że za kadenci Lecha Kaczynskiego [*]

swiat był inny,nie było żadnych kłótni itp.

 

AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH.

 

Co do telewizji tak samo teraz same jakies kryminały puszczają i młodziez sie zmienia zaczynają sie bic,pic,palic

 

 

AHAHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHHAHAH.

 

 

Za dużo Jarka K. słuchasz. Nic się nie zmieni i nie zmieniło.

Żyję sobie tak samo jak parę lat temu. A jak ktoś inny dorwie się do władzy też się nic nie zmieni.

Będzie tak samo ciągnął z koryta póki przy nim siedzi.

1373662483-U83583.png

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Świat się zmienia co sekundę przecież.

Ktoś umiera , ktoś się rodzi , ktoś odnosi sukces , ktoś traci dorobek całego życia. etc

Opublikowano

Taak! Zmienił sie i to bardzo! Za rządów ś.p. Lecha Kaczyńskiego wszystko było dobrze, w porządku. Teraz jak ten Kom[ucha]oRoski rządzi to Polska zchodzi na psy!

P.s. Sądze, [JA!] że ,,katastrofa" Smoleńska to zamach. Jest wiele poszlak, o których potem zrobie topica.

Nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę. Polska uczestniczyła w negocjacjach dot. ACTA jeszcze za kadencji rezydenta Wawelu. Bo zdaje Mi się, że negocjacje co do ACTA trwają od 2008.

Te wszystkie platformy, pisy, peesele i te palikoty wyjebałbym z koryta i powierzył Polskę w ręce młodych ludzi, którzy wiedzą co jest 5 w tym kraju.

Opublikowano

Mnie za to rozwalają te rozważania e-socjologów. Tak świat jest zły przez kryminały, horrory, rap, rock, metal, GTA, Diablo, Marilyna Mansona, Lady Gagę, Nergala, Palikota, Wojewódzkiego, Kapitana Bombę, redtuba, jutuba i nie wiadomo co jeszcze :D . Ludzie już w starożytności się mordowali, torturowali i gwałcili, na całe wieki przed kompami, netem, pornolami, filmami, Reality Show. Ludzkość była, jest i zawsze będzie delikatnie mówiąc nieidealna :P

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

Rap jaki jest taki jest jak byłem dzieckiem nie wiedziałem co to jest nie wiedzialem co do hwdp,jp dopoki komputer nie stanął mi przed oczami.Pamietam jeszcze nie mialem kompa pare lat temu to wychodzilem na dwor o 8 wracalem po 20.A teraz co ??? Zima pamietam nawet 3 lata temu bylo co innego a teraz zima to niby czas nauki jak to mowi nauczycielka.A co ja widze ? 20-40 uzytkownikow na naszej klasie sobie graja 12/7 i graja,sa przeciez ferie niech ida na lodowisko albo gdzies.Albo moj kolega pamietam w lecie ciagle gral w metina i gral nie dalo sie go wyciągnąc potem go wyciągnąłem na rower to tylko my jezdzilismy na rowerach w wakacje a potem raptownie do szkoly to wszyscy pod koniec wakacji na dwor poszli taka pobudka wielka.Wogole nie wiem co za debil wymyslil takie gry jak metin2,cs to jest masakra.Rodzice cięzko pracuja nawet na 10zl bo jest masakra w polsce i nie ma zadnych zatrudnien a dzieci sobie pozwalaja i wysylaja sms 11zl np. na sm do metina.Albo kupuja steama do cs...Ale nie wiem poco to wydawac kase...Ja nawet 5zl nigdy nie wydałem na gry.No jedynie 3,66 koledze bo cos tam chcial.A u mlodziezy to co zamiast znalesc sobie jakies hobby np skateboard.A co do komputerow to ok moga byc ale nie 12/7 czasami mozna sie wyluzowac pojsc na spacer z psem,rodziną albo chociasz zmienic zainteresowanie zamiast komputer,pobawic sie z psem albo pojsc pooglądac cos.Mozna tez pojsc do kina z dziewczyna/chlopakiem.

Ale dobra co do rządu to troche im kasy brakuje pamiętacie np. 2002/2008r. ? Prawie co miesiąc były jakies koncerty mozna bylo sie pobawic,pooglądac a teraz same dyskoteki co sie gwalca nawzajem

 

Miłego czytania ;s ałł ręka boli ale to tylko 5min ;p

Dobra zara lece z siorąą do sklepu

Sorra za ort.

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

Jedyne co zauważyłem to to, że w Polsce panuje większa wolność, ale dlatego, że jest to obszerne pojęcie zależnie od obranego przykładu ma ona wtedy wady lub zalety. trudno coś więcej powiedzieć.

tak, bawię się w filozofa

Opublikowano

Jedynie mi sie podoba rząd w Ameryce tam jest wolność i tyle

Użytkownik od 18 gru 2011

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...