Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ArkadiaMC [RPG] [20 slotow] [Dedyk] [No-WL] [Factions] [No-Premium]


BexTer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext634492912.jpg

 

Witajcie !

 

Szukacie ciekawego serwera RPG

z ciekawym zamkiem i wieloma pluginami?

 

Dobrze trafiliscie !

 

Nasz serwer gwarantuje wam -

 

- Mila i Pomocna Administracje

- Wiele pluginow

- Milych Graczy

A Wiec...

 

cooltext634917054.png

 

188.165.226.40:25050

 

 

cooltext634916160.jpg

 

[Wlasciciel] BumBum662

[ Administrator ] Lomey

[ Moderator ] Maciki2000

 

Rekrutacja : Close

 

Komendy do pluginow :

 

Factions -

 

/f create nazwa_frakcji - Tworzy Frakcje < za darmo >

/f leave - Odchodzisz od frakcji w ktorej aktualnie jestes.

/f inv nick - Zaprasza do frakcji innego gracza.

/f join nazwa_frakcji - Dochodzisz do czyjejs frakcji , jak jest otwarta lub jak wysle ci zaproszenie.

/f help <strona1-9> - Otwiera pomoc w pluginie Factions

/f claim - Daje teren gildyjny < Cub 16x16 > Lecz mozna go powiekszyc .

/f disband - Usuwa Frakcje < Potrzebny admin gildi >

/f mod nick_gracza - Daje moderatora frakcji graczowi

/f desc <tresc > - Jak ktos wejdzie na teren gildi , pokazuje mu wiadomosc.

/f autoclaim - Auto Claim

 

Jest wiecej komend , sa one na /f help.

 

xLevel

 

Po 1 trzeba nazbierac 300 expa do statusu.

 

Komendy:

 

/xl status - Sprawdza status expa i lvl , klase

 

/xl classes - Pokazuje jakie sa klasy.

 

/xl class <nazwa-klasy> - Daje nam klase , jak w statusie mamy 1 level.

 

/xl admin - Komenda dla Adminow

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer !

06695547991860648594.gif

Opublikowano

bumbum wlasciciel więc nie polecam ;f

on ma 10 lat, totalne dziecko

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

~Słoń

Opublikowano

Zgadzam się z poprzednikami, admin jest nieogarnięty, mapka niezrobiona, jak cokolwiek na serwerze zrobić - niewytłumaczone. Serwer według mnie ma 1/6, jeśli właściciel kupiłby sobie mózg, to może zagrałbym.

 

Powód mojej decyzji:

- Nic nie zostało wytłumaczone

- Gracze nie wiedzą czy mogą mieć cuba czy nie.

- Admin banuje za byle co.

- Jeśli ktoś źle napisze o serwerze lub obrazi serwer - ban.

- Widzisz złe strony serwera - ban.

 

Regards,

BloodRiderPL.

 

1/6 for server.

 

@BexTer

 

Serwer jest taki sam jak jego twórca, odzwierciedla jego zachowanie. Nie opisałeś pluginów, tylko napisałeś, czego nie wolno, i że można kupić vipa.

Opublikowano

@UP

 

1. Wszystko ladnie pisze na spawnie , Nie ma dzialek .

 

2. To samo co 1.

 

3. Banuje za niestosowanie sie do regulaminu i takich jak ty , poco wchodzisz na serwer , jak chcesz go oczerniac ?

 

4. Przeczytaj up.

 

5. Widziec mozesz , ale jak ty piszesz tylko o nich i all graczom gre psujesz , a wcale nie grasz .

06695547991860648594.gif

Opublikowano

Najgorszy server jaki na oczy widziałem: Wchodzę na server, rejestruje się, po pół minuty pisze z jakimś gościem na temat TS'A i mnie banują.

TO NAJBARDZIEJ POJEBANY I POPIERDOLONY SERVER. ADMINI TO POJEBY A TEN PEDAL BUMBUM TO KRÓL POJEBÓW.

OCENA TEGO NAJGORSZEGO SERVERA TO: -100/10

Opublikowano

Cóż powiem tyle serwer był dobry bardzo ale adminowi coś odbiło niestety..... reset mapy..... zabijanie graczy bez powodu........... eventy wymuszane na graczach .................. vip który ma możliwości podobne do admina (I pełno dzieci które sobie go kupiły)....... wyzywanie............ admin grozi graczom którzy chcą spokojnie pograć.......... to jedyne co teraz można na serwerze zobaczyć mój wcześniejszy komentarz polecający ten serwer nie ma żadnego związku z tym czymś co teraz się tam dzieje! szkoda tego serwera dziś dostałem bana za to że nie chciałem brać udziału w jakimś evencie i nie chciałem zginąć (ponieważ admin wrzucał graczy do lawy grożąc banem)

Opublikowano

ehh po ostatniej chwili zmieniam zdanie.

Jedyny pan który powinien prowadzić serwa to Lomey

Bo on jako jedyny nie zachowywał się jak dziecko.

Czego nie mogę powiedzieć o Właścicielu.

ostatnie vent był poe bany mówi że mamy iść po patyki

i zrobić miecze kamienne i mamy na to 4 min

a tu za 1min nas tp i w jakiejś dziurze w bedrocka

każe nam się bić a ktoś ma diaxowy miecz,,,,

potem ja dostałem miecz i groził mi banem.

Więc jedyni słowie BumBum jesteś dzieckiem które

chce udawać kogoś bardziej doroślejszego.

Ten serw nie ma przyszłości..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...