Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grupy, Prefixy, Rangi, Permisions. Koniec z odwiecznym problemem


timiw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to bardzo stary tutorial, jednak zasady wciąż są bardzo podobne, jedynie wersje pluginów się pozmieniały. Jeśli ktos chce podjąć się aktualizacji, śmiało, daje wszelakie pozwolenia na modyfikację, jednak proszę o wspomnienie, iż jestem pierwotnym autorem, a wy dokonaliście tylko aktualizacji. ;) W przeciwnym razie jest to plagiat, oraz złamanie praw autorskich :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

A co tam, ODKOP :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Niby dobre to ejst ale lepiej samemu zrobić bo niewiadomo jakie tam komendy dodałes,u mnie wyglonda to tak

np: [Gracz] Joeslop: wiadomosc

Opublikowano

Swietne, szkoda tylko ze jak ja sie tego uczylem nie bylo tut'a :c. Leci + tak czy siak

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zobacz od kiedy ten tut jest :P Stare ale jare, Refresh :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Spoko tutorial lecz myślę, że każdy wie jak ustawić grupy i zrobić chat (najlepiej essentialschat). Ale i tak spoko

Gość Matrixen
Opublikowano

Ja o tym wcześniej wiedziałem, początkującym się przyda :D

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mi to nadal nie działa :(( Masz może skype to byś mi pomógł albo kto kolwiek ?

 

Mi to nadal nie działa :(( Masz może skype to byś mi pomógł albo kto kolwiek ?

 

Opublikowano

Wszystko rozpisane, przejrzyste i na pewno się przyda +! 

 
 
post-1403164-0-73516200-1494665974.png

 

 

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Grupy, Prefixy, Rangi, Permisions. Koniec z odwiecznym problemem
  • 2 lata później...
Opublikowano

Ja mam problem bo jak pisze w konsloi 

pex user PIEPRZYK_ group set *

W konsoli nie musze pisac z / 

bo testowalem i tez nie dzialalo

to mi pisze 
PermissionsEx version 1.23.4 
a w konsoli pisze za mi nadalo grupe


Proszę o szybką odpowiedz

Opublikowano
1 godzinę temu, PIEPRZYK_ napisał:

Ja mam problem bo jak pisze w konsloi 

pex user PIEPRZYK_ group set *

W konsoli nie musze pisac z / 

bo testowalem i tez nie dzialalo

to mi pisze 
PermissionsEx version 1.23.4 
a w konsoli pisze za mi nadalo grupe


Proszę o szybką odpowiedz

W dzisiejszych czasach nie używa się już PermissionEx, ponieważ ma on bardzo poważne błędy, od crashowania serwera, po bugowaniu uprawnień przez graczy (gracze mogą dawać sobie rangi bez uprawnień)

 

Użyj LuckPerms, tutaj masz najlepszy poradnik do niego https://www.mpcforum.pl/topic/1614403-instalacja-i-używanie-pluginu-luckperms/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...