Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poszukiwanie Diamentów - wasze osiągnięcia


DonSpecu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też wtedy zaczynałem, było fajnie, ale wraz za dużo za igc nie dało się kupić, ale bynajmniej więcej niż teraz.

Intel Core i5 3550 (3,3Ghz) | Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256 bit | MSI Z77 G43 LGA 1155 | GoodRam Play 2x4 GB 1600 CL 9 | Segate Barracuda 1TB 64 MB 7200rpm | Asus mw201u

Opublikowano

-Ilość zaliczonych dni: 167

-Samochód (Którym najczęściej zbieracie diamenty): BMW,CCXR.

-Czy przerywaliście serię (tak/nie):Nie

-Co ciekawego wygraliście dzięki poszukiwaniom: Najwięcej części Ultra wygrałem .

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Jak długą macie serię, ile gracie: 6/6

Samochód (którym najczęściej zbieracie diamenty): Najpierw Porsche Cayman S a teraz Audi RS4

Czy przerwaliście serię: Nie

Co ciekawego wygraliście: Powerup'y oraz zbędne części.

Need for Speed: World

Serwer: CHICANE-EU

Nick: LAGGERPL99

Opublikowano

-Ilość zaliczonych dni: 50

-Samochód (Którym najczęściej

zbieracie diamenty): BMW M6 ze skilem +48% więcej kasy za zbieranie.

-Czy przerywaliście serię (tak/nie): tak wiele razy

-Co ciekawego wygraliście dzięki

poszukiwaniom: kilka części pro, ultra i 3 gwiazdkowe skile.

nfsw_CEZARS9.png
Opublikowano

Ehh ludzie takie zbędne komentarze np. "Nie ma częście 7:6;9 " a właśnie ,że są mam diaxy teraz na 413 lvl dziś wpadło i nie lecą tylko power`y wyżej lecz także części ULTRA! ,rzeczy które mają nawet 16% więc ogarnijcie ;> I nie piszcie maniak itp. bo ja w tą gierkę pykam od początku powstania :> I mam mało autek ponieważ nie wydaje na bost ;) Co do autek jakie posiadam:

Nissan skyline GT-RV-NISMO(34), Volkswagen Mk1, Chevrolet Camaro ZLI, BMW M3 GTR E46. MAZDA RX-7,NISSAN 200SX, TOYOTA SUPRA, SUBARY IMPREZA WRX STI, LEXUS LFA,FORD MUSTANG BOSS 301'69, MITSUBISHI ECLIPSE GT, I OCZYWISCIE LANCIA DELTA HF ORAZ NISSAN GTR-R SPECTv (R35) <--<< WSZYSTKO PRZEZ TE PARE LAT JEST NA ULTRA CAŁE PAKIETY ORAZ BODYKITY,NEONKI,SZYBKI,TABLICE ITP. NA WYPAS :) Dopracowane do milimetra ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ilość zaliczonych dni: 20

Samochód : Audi 4

Seria przerywana : nie

Co ciekawego wygrane : 4 profesjonalne części 1 ultra reszta bony i umiejętności

Opublikowano

Ilość zaliczonych dni: 66

Samochód : Nissan Skyline

Seria przerywana : tak (przy 55 dniu)

Co ciekawego wygrane : hmm.. Jakieś 8 albo 9 części ultra kilka innych i duża ilość power upów

Opublikowano

Ilość zaliczonych dni - 46

Samochód - BMW M1 Procar

Seria przerwana - tak 7 dzien

Co ciekawego ? - Pare mocnych części, śilniki, koła, skrzynie biegów itp.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ilosc dni- 116

przerwane - nie

samochod -lamborgini do poszukiwania skarbow

co dostalem - kilka razy czesci ultra a tak to same smieci

 

mam nadzieje ze jutro bedzie cos lepszego :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...