Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poszukiwanie Diamentów - wasze osiągnięcia


DonSpecu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

W tym temacie chciałbym sprawdzić, jak wysoki poziom,

w poszukiwaniu diamentów prezentujecie wy - czyli userzy mpc.

Piszcie w komentarzach jak daleko zaszliście w zbieraniu.

 

Przykładowy opis:

-Jak długą macie serię, ile gracie.

-Samochód (którym najczęściej zbieracie diamenty).

-Czy przerwaliście serię (tak/nie).

-Co ciekawego wygraliście.

 

***Piszcie posty, potem możecie je edytować, bez sensu dodawać nowe***

Piszcie też w postach co można dodać, oraz czy w ogóle przydatny taki wątek.

 

A więc zacznę ja:

-Seria dni: 12, gram w sumie 14 dni.

-Samochód: Pagani Zonda, Toyota MR2.

-Przerwałem: Tak.

-Co wygrałem: Doładowanie 8-6 t1.

Opublikowano

Seria 6 dni

lamborghini murcielago

przerwałem.

Co wygrałem jedną profesjonalną część inne słabsze i duuuuużo power upów

Opublikowano

- Aktualnie seria 3 dni, od 3 dni gram w tą grę

- Na razie tylko Nissan Silvia S15

- Nie

- Same zbędne części do wozu ;(

Opublikowano

Max seria 52 dni

naj auto na łowy: porshak cayman s hunter[był tanii, a ze słaby to juz inna historia]

przerwałem?: taak, bo po 30 dniu dostaje się same power upy

co wygrałem: nic rewelacyjnego,

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

-Ilość zaliczonych dni: 17

-Samochód (Którym najczęściej zbieracie diamenty): Murcielago

-Czy przerywaliście serię (tak/nie): Uu i to ile razy ;d

-Co ciekawego wygraliście dzięki poszukiwaniom: Same słabe części, powerupy i jedną profesjonalną część

jLRw2A6.png

Opublikowano

Dzień - 41 + resetowane do 30.

Samochód - BMW E30, Porsche GT3, Nissan Silvia.

Przerwane serie - sporo, ponieważ same powerup'y później lecą.

Co ciekawego wygrałem - silnik 6% 12% itp.

 

@down

Fail, poprostu od sprzedania Lotusa nie mam tego silnika. ;d

lownfast

Opublikowano

Dzień: 49.

Samochody: Porshe Cayman S poszukiwacz skarbów i 14 innych aut których nie chce mi się wymieniać.

Nie przerywałem.

Około 5 części na 3 kluczach.

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

Opublikowano

22 dzień - t3 opony 3-3-9...

24 dzień - t2 silnik 12-6-0

35 dzień - t3 hamulce 0-0-9....

Aktualnie 36 dzień

Treasure hunter lambo do zbierania diamentów

Opublikowano

53 dni

lamborghini murcielago treasure hunter + 30 innych wozów

od czasu jak kupiłem lambo dostaje tylko marne powerup'y ;/

czyli jakies 30 dni...

diamenciki zbieram nieprzerwanie

Opublikowano

62 dni

lambo lp ... , lancia, silvia i wiele innych

nie przerwałem

coś dobrego do t2 się trafiło i hamulce 0-0-13 do t3 , ale od 15 dni same upy lecą, ogólnie to żal bo każdego dnia ma być lepsza nagroda a już zainkasowałem np. 10 x tarcza w 10 dniach z czego w 3 dniach pod rząd, szkoda gadać

Opublikowano

Dzień 15

Bmw m3 / porsche 959 / silvia

1 Pro, reszta nic fajnego

Tak :D

Daj lajka jak pomogłem :]

Opublikowano

JuanPleXxx Co ty Gadasz Silnik 7 6 9 Jakie Obizenie jakie felgi i jakie szyby? o.O za Diamety nie ma rzeczy wizualnych tylko Power upy i Częsci do Osiągów Ale co ty gadasz Silnik 7 6 9 ? Nie ma takiego...

Nick w NFS World : NORBIII98

 

ATL POWER !

Opublikowano

Dzień: 25

Auto: ccx,lexus lfa,Pontiac firebird,toyota mr2

Części: Same Power Up'y+ zlote zawieszenie do t3

Przerwałem?: Tak,tylko raz

h58oR.png

By Swajner

Opublikowano

Dzień : 18

Auta : Chevrolet Chevelle SS , Chevrolet El Camino , Porsche 911 GT3 RS

Części : sens jest wymieniać chyba tylko profesjonalne , więc : profesjonalne tuningowane opony Ursy do T1(4%4%7%) , profesjonalne sportowa przekładnia Velocicom(6%9%4%)do T2 i profesjonalne ulepszone doładowanie Medion(6%6%0%) do T3.

Poszukiwania trwają nie przerwanie .

nfsw_FEBERGE.png
Opublikowano

- Seria 13 dni. Gram około 20dni.

- BMW z t2 (nie pamiętam jak się nazywało ;d)

- Tak

- Dużo PowerUp.... no i części ;P

X


by Me.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Dzień 140

Gram 142 dni

Nie przerwałem poszukiwania

Samochody w garażu

1. Dodge Charger STR8 Super BEE Klasa B ogulne pkt. 501

2. Aston martun DBS Klasa A ogólne pkt. 735

3.Ford Mustang Boss 302 '12 Klasa S ogólne pkt. 779

4.Bentley continental supersports coupe Klasa S ogólne pkt 759

Najlepsza wygrana: trudno powiedzieć sporo tego bylo :)

 

Wszystko potwierdzam SS'ami :)

post-347738-0-15098300-1356874355_thumb.png

post-347738-0-69698100-1356874377_thumb.png

Opublikowano

Po co odkopujesz? Ale ok. Jak już jest, to niech bd. Tylko tu nie spamujcie.

Ahh, czasy zarghora, paradoxa, exodiessa, nawet flinuśa tutaj mamy :D Dobre czasy..

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...