Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy rezygnujesz z umowy internetu przez ACTA ?


Lantan

  

117 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Rezygnujesz

    • Tak
      14
    • Nie
      103

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP'y mają racje. Wszyscy srają w gacie.... Moi znajomi sikają ,że wprowadzili ACTA... Kretyni -.-

 

@Miłego srania w gacie (co do niektórych) i udanego ściągania z torrentów. Muzykę można bezproblemowo kupić w sklepie (internetowym), nie zaszkodzi wam. Z mojej strony tyle, pozdro.

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP'y mają racje. Wszyscy srają w gacie.... Moi znajomi sikają ,że wprowadzili ACTA... Kretyni -.-

 

@Miłego srania w gacie (co do niektórych) i udanego ściągania z torrentów. Muzykę można bezproblemowo kupić w sklepie (internetowym), nie zaszkodzi wam. Z mojej strony tyle, pozdro.

 

NIe są debilami bo słusznie się obawiają. Nie bądź taki kozak bo ACTA nie dotyczy tylko internetu i może łaskawie byś zapoznał się czym jest ACTA czytając dokumenty ACTA, a nie łykając papkę z TV.

 

ACTA oprócz ograniczenia internetu wprowadzi blokadę zamienników oryginalnych produktów.

 

Będziesz chciał kupić tańszy lek ? Nie kupisz.

 

Tańszy tusz/toner do drukarki ? Nie kupisz.

 

Tańsza część do samochodu/motora/skutera ? Nie kupisz.

 

Tańsza część do sprzętu elektronicznego ? Nie kupisz.

 

Wiele innych zamienników ? Nie kupisz.

 

Będziesz miał tylko dużo drożej, a ludzie co mają pracę w firmach, które produkują zamienniki stracą ją :). Także ciesz japkę dalej i żyj papką z TV.

 

 

@ TOPIC

 

Nie rezygnuję. Zamówione 8TB (4x 2TB) dyski firmy WD . Budowanie bazy filmów i muzyczki i ebooków czas zacząć ;).

jqeuR.png

Opublikowano

Tak, zrezygnuję bo nie będzie pornolów.

Beka.

 

Nie nie zrezygnuję, bo na pornolach itp. świat się nie kończy -.-

A po za tym Cheatek dobrze napisał wejdzie dopiero w 2k13 ...

Opublikowano

NIe są debilami bo słusznie się obawiają. Nie bądź taki kozak bo ACTA nie dotyczy tylko internetu i może łaskawie byś zapoznał się czym jest ACTA czytając dokumenty ACTA, a nie łykając papkę z TV.

 

ACTA oprócz ograniczenia internetu wprowadzi blokadę zamienników oryginalnych produktów.

 

Będziesz chciał kupić tańszy lek ? Nie kupisz.

 

Tańszy tusz/toner do drukarki ? Nie kupisz.

 

Tańsza część do samochodu/motora/skutera ? Nie kupisz.

 

Tańsza część do sprzętu elektronicznego ? Nie kupisz.

 

Wiele innych zamienników ? Nie kupisz.

 

Będziesz miał tylko dużo drożej, a ludzie co mają pracę w firmach, które produkują zamienniki stracą ją :). Także ciesz japkę dalej i żyj papką z TV.

 

 

@ TOPIC

 

Nie rezygnuję. Zamówione 8TB (4x 2TB) dyski firmy WD . Budowanie bazy filmów i muzyczki i ebooków czas zacząć ;).

 

I może do tego podgląd w każdym WC ?

Nie chcę się kłócić, ale jakoś tym ACTA się nie przejmuję mimo to ,że jestem przeciw.

Opublikowano

Ja iwdzę jednego + w tym ACTA.... Może przez to acta spadną cany za internet :D bo jeśli będzie to wprowadzone w takim stopniu w jakim się to wszędzie mówi to za pewne mniej ludzi będzie go brać więc może ceny spadną albo będzie można trochę bardziej po negocjować podczas podpisywania umowy :D

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Nie rezygnuję. Przecież do maja można na luzie pobierać, bo nie jest one jeszcze zatwierdzone przez EU. Więc nie dygaj...

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

90% polityków to i tak kretyni, których nie obchodzi nasze zdanie... (Tusk ma głęboko protesty w całej polsce...)

Ustawa pewnie wcześniej czy pózniej wejdzie w życie, ale jakoś się tym specjalnie nie przejmuję :)

Może przez ten czas wydarzy się coś specjalnego, i z całej afery będą tylko niemiłe wspomnienia :)

Tusk otworzy oczy dopiero przy wyborach, tak samo jak całe PO :)

Tak czy tak nie zrezygnuję z neta :)

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano
(Tusk ma głęboko protesty w całej polsce...)

Z tymi protestami to jest tak - "hej, wyjdźmy na ulicę rozwalić parę samochodów i budynków, naróbmy szkód żeby poszkodowani ludzie musieli za to zapłacić i później płaczmy, że przez rząd nie mamy pieniędzy". Przykład z 11 Listopada. Też bym miał wylane na takie protesty, a dodatkowo rozpędziłbym tych protestujących ostrą amunicją.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

To że na yt będą filmy tylko autorskie i pornolsów nie będzie to nie powód do odcięcia neta.

Wszystko co używam dziś na necie będzie także , po ACTA czyli skype,gg,steam,yt,mpc.

 

<3

Now is the time to open your eyes

Opublikowano

Oczywiście rezygnuję z umowy i z całą rodziną z spierdalam do bunkrów, żeby mnie FGZCŚWBL (O,o) nie rozstrzelało.

 

PS: Rezygnuj z internetu, śmiało, całe forum na tym zyska (będzie koniec takich pojebanych tematów).

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

Czy rezygnujecie z umowy ? Ja rezygnuje dlatego ze poco internet co nei mozna sluchac muzyki i ogladac filmow -,-

 

O kurwa oszukałem system.Jest ta Wasza pierdolona ACTA ,a ja nadal słucham piosenek na Jububie .

Dla normalnego Usera internetu te zmiany nie będą tak dotkliwe raczej ;)

 

Nie dajmy się zwariować

Opublikowano

dzisiaj na chemii coś pani mówi o tym, żeby wysyłać sobie skan zeszytu jak kogoś nie było w szkole, a tu sie wyrywa taka znawczyni i "już nie można bo acta wprowadzili".

 

 

btw. nie mam zamiaru rezygnować z internetu przez jedną ustawę, która pewnie i tak wiele nie zmieni

fs_overall.png

Weteran
Opublikowano

Internet to nie tylko ściąganie piratów..

Czy ty tylko siedzisz całymi dniami i coś ściągasz ?

Lol co za ludzie...

Nie mam po co rezygnować.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Ja pierdole, srać mi się chcę tym ACTA, już mam dosyć idę się powiesić niektórzy za bardzo tym srają.... -.-

 

Nadal będzie istniało to FORUM, STEAM, GG, SKYPE, ORIGIN i to wszystko co jest mi potrzebne <3

Ja nie piracę i tego nie popieram, więc reszta mi wisi, mogliby usunąć głupie kwejki czy nie kwejki....

 

@Edit Każdy ma też swoje prywatne życie i tym powinniśmy się zająć/przejmować zamiast siedzieć i pierdolić o tym ACTA lepiej się pouczyć potem będziecie narzekać ,że kopiecie rowy... albo zakończy się to na zmywaku.

Opublikowano

Hahaha, jaka panika to nawet jeszcze przez sejm nie przeszło. A jak przejdzie to wcielenie to w życie potrwa rok... Wiec 1,5 roku jeszcze wolnego ściągania

ichigonapisblb.png



Opublikowano

Z tymi protestami to jest tak - "hej, wyjdźmy na ulicę rozwalić parę samochodów i budynków, naróbmy szkód żeby poszkodowani ludzie musieli za to zapłacić i później płaczmy, że przez rząd nie mamy pieniędzy". Przykład z 11 Listopada. Też bym miał wylane na takie protesty, a dodatkowo rozpędziłbym tych protestujących ostrą amunicją.

 

Jednak widzę, że jesteś ogłupiony papką z TV. Radzę odpuścić sobie ogladanie tego i wyjście na zewnatrz by zapoznac sie z realnymi faktami. Tak sie składa, że te podpalenia i zniszczenia nie były z winy manifestujących "Marsz Niepodległosci" a właśnie z winy niemieckich faszystów co wpadli do nas oraz kolorowej manifestacji...

Zadziwiające, ze policja zaatakowała i pobiła ludzi chcących dołączyć do marszu niepodległosci. A jeden skurwiel policjant skopał niewinnego człowieka po głowie . Dzieki Bogu, ze zaslonil sobie glowe rekami bo nie wiem co by mu sie stalo po tych brutalnych kopach :/.

 

Marsz niepodleglosci byl wspanialy i duzo ludzi szlo . NIe 1000 , nie 5000 tylko ponad 100 tysiecy ;] . Byli to ludzie z całej polski. Wtedy nie było podziału na cokolwiek wszyscy byli razem w imie swietowania niepodległości Polski.

 

To, że zakłamane media na rozkaz ryżego padalca miały zniszczyć prawdziwy obraz marszu niepodleglosci .

 

Z tą ostrą amunicją to ja bym rozpedzil ciebie i ludzi podobnych tobie :) .

 

Nadal mi nie wierzysz ? To zobacz cwaniaku poniższy film :

 

jqeuR.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...