Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy bedziesz głosował na Tuska w next wyborach ?


Lantan

Tush  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bd glosowal w wyborach na tuska ?

    • Tak
      9
    • Nie
      113
  2. 2. Czy chcesz acte ?

    • tak
      7
    • nie
      115

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jw.

Jesli glosujesz powiedz dlaczego

Jesli nie glosujesz powiedz dlaczego

Ja nie glosuje bo to jest winia malpa i oszust nic dodac nic ując

 

"Komorowski matole, skąd będziesz ściągać pornole?”

"Donald" matole, skąd będziesz ściągać pornole?”

Użytkownik od 18 gru 2011

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nie glosuje i nigdy nie glosowalem .

NA NIEMCA GLOSOWAC NIE BEDE

tylko polske sprzedaja!

Za ACTA tez nie jestem! nie chce zeby zamkneli fajne portale...

@DOWN

tez tak mysle

Gdyby nie tusk to kurwa bysmy miedli raj w polsce... wszystkie zajebiste stocznie sklady ropy i te inne chujostwa weglowe itd sprzedala dla ruskich kurwa!!!

A DLACZEGO SPRZEDAJA? Chuj wie ?! Chcą im wszystko oddac!

Polska jest w chuj zadluzona a oni co kurwa?

Stadiony zamykaja kurwa...

Tylko rogi domalowac a diabel z niego wzorowy -.-...

A czesc naszej kasy zarobionej idzie na unie -.-

Dlatego kiedys mam plan wyjechac do Norwegi ...

Moj znajomy zarabia tam 15k miesiecznie -.-

Te polskie ifki pierdolo ze polska ma srednio 3,5k xD... hahahah konam

I tak w polsce wg mnie 60% osob jest nie pracujących...

Teraz apteki protestuja...

Sądy zamykaja

wgle polska sie sprzedaje i za kilka lat bedzie niczym...

Ja zawsze glosowalem na PiS i bede glosowal...

A czesc osob pisze tak : Kaczynski nic nie zrobil i tusk tez.ALE JAK KACZYNSKI MOGL COS ZROBIC JEZELI ON NIE MA DO NICZEGO PRAWA? ON JEST TYLKO DEKORACJA ... Tusk niszczy polske a ludzie tego niewidza ;/... Czas sie obudzic.

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Możliwość wyboru jest złudna. Tak naprawdę dają nam stępiony ołówek który naostrzą nam tylko ci, na których powiemy że głosujemy...

Tusk nie zrobił nic dobrego dla polski, Kaczyński tak samo... Jeśli miałbym wybierać, wybrałbym mniejsze zło- Palikota.

Na wybory pójdę, bo nie mogę patrzeć co dzieję się z naszą ojczyzną. O ACTA nie będę się wypowiadać, bo nie mam zamiaru pisać czegokolwiek o kontroli rządu i manipulacji szarą masą...

Czas się obudzić.

anonym.png

Opublikowano

moje poparcie zawsze miało PiS a Po nigdy, od podstawówki nie trawie gnoi /{Palikot}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Glupie pytanie. Po tym co tUSK zrobil? Tak obiecywal przy wyborach a teraz wszystko odkreca i jeszcze wprowadza te ACTA. Tusk ma przejebane, bo wieksza polowa spoleczenstwa w pewnym sesie zyje troche w internecie a jak acta wejdzie zobacza ze tusk spierdolil troche wszystko i beda negatywnie nastawieni co do niego

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

90% (lub więcej) Userów Nie ma prawa do głosu jeszcze to nie wiem po co taki temat.

 

 

Ja chociaż mam ten głos ,ale nie chodzę na wybory bo mam na to wyjebane.

Na kogo by nie zagłosować i tak te same mordy

Opublikowano

moje poparcie zawsze miało PiS a Po nigdy, od podstawówki nie trawie gnoi /{Palikot}

A teraz w gimnazjum za kim jesteś?

 

 

@PROPSUJĘ. Nie ma to jak temat o wyborach na forum ze średnią wieku 14 lat.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

A teraz w gimnazjum za kim jesteś?

 

 

@PROPSUJĘ. Nie ma to jak temat o wyborach na forum ze średnią wieku 14 lat.

 

to weź wyjdź bo ostro zaniżasz

 

a w gim. BYŁEM nadal za PiS-em, a co nie pasuje coś?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE !

 

Nigdy na niego nie będę głosował ... w ogóle jestem zdziwiony dlaczego po raz kolejny został wybrany przez ten naród ...

25167105506803531859.png

"Wyjazd rzecz święta"

Opublikowano

Hmm, cenzura internetu była pomysłem PIS, mimo to jest to

chyba najlepsza partia do wyboru ;)

 

Ja nie glosuje i nigdy nie glosowalem .

NA NIEMCA GLOSOWAC NIE BEDE // Prawda.

tylko polske sprzedaja!

Za ACTA tez nie jestem! nie chce zeby zamkneli fajne portale... // ACTA nie zamyka portali. Mylisz z SOPA.

@DOWN

tez tak mysle

Gdyby nie tusk to kurwa bysmy miedli raj w polsce... wszystkie zajebiste stocznie sklady ropy i te inne chujostwa weglowe itd sprzedala dla ruskich kurwa!!!

A DLACZEGO SPRZEDAJA? Chuj wie ?! Chcą im wszystko oddac! // Bo biorą za to w chuj duże łapówki.

Polska jest w chuj zadluzona a oni co kurwa?

Stadiony zamykaja kurwa...

Tylko rogi domalowac a diabel z niego wzorowy -.-...

A czesc naszej kasy zarobionej idzie na unie -.-

Dlatego kiedys mam plan wyjechac do Norwegi ...

Moj znajomy zarabia tam 15k miesiecznie -.-

Te polskie ifki pierdolo ze polska ma srednio 3,5k xD... hahahah konam

I tak w polsce wg mnie 60% osob jest nie pracujących...

Teraz apteki protestuja...

Sądy zamykaja

wgle polska sie sprzedaje i za kilka lat bedzie niczym...

Ja zawsze glosowalem na PiS i bede glosowal...

A czesc osob pisze tak : Kaczynski nic nie zrobil i tusk tez.ALE JAK KACZYNSKI MOGL COS ZROBIC JEZELI ON NIE MA DO NICZEGO PRAWA? ON JEST TYLKO DEKORACJA ... Tusk niszczy polske a ludzie tego niewidza ;/... Czas sie obudzic.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Ktoś z was wie że PO to partia skrajnie lewicowa a PiS demokratyczna? To znaczy że PO jest państwem w którym nic nie dostajesz od państwa a sam musisz na na mocno pracować, PiS jest odwrotnością. Napisałem tak w bardzo dużym uogólnieniu :D

Opublikowano
Opublikowano

Nie głosuje, nie głosowałem, głosować nie będę. Powód ? Mam 17 lat za 2 dni :) A tak na poważnie nawet gdybym miał iść pełnoletni na wybory nie zagłosowałbym na niego dlaczego ? Z powodu acta i dlatego że nie chce aby mój ojciec robił jako górnik do 67 lat .... ma 43 ....

Opublikowano

Jeżeli nie będzie żadnego ciekawego kandydata(może i Palikot ma dobre hasła, ale na premiera się nie nadaje) to będę głosował na Tuska, za jego rządów mi przynajmniej żyje się lepiej.

Ale to oczywiście jak mi się zachce iść na wybory.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Żarty se robisz? Głosować na tego idiotę? Wiek emerytalny 67 lat, "taniutka" benzyna i jeszcze acta. Przecież tak tragicznie od czasów komuny jeszcze w Polsce nie było. Jego kochany dziadek z wermachtu byłby dumny.

Opublikowano

Tutaj to sie zagalopowałeś.

Hitler był dyktatorem, miał na celu podbić świat.

A że pan premier Tusk, jest głupi i z gadza się na podpisanie byle jakiego gówna co Unia nam daje to już inna sprawa.

Żarty se robisz? Głosować na tego idiotę? Wiek emerytalny 67 lat, "taniutka" benzyna i jeszcze acta. Przecież tak tragicznie od czasów komuny jeszcze w Polsce nie było. Jego kochany dziadek z wermachtu byłby dumny.

Za komuny była kasa, nie było nic w sklepach.

Teraz w chuj w sklepach, a nie ma kasy.

 

Jeszcze troche i dojdzie u nas do takiej sytuacji jak w Libii .

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Ja na niego nigdy bym nie zagłosował. Teraz też powinien stracić wiele głosów bo w trzech społeczeństwach sobie mocno przesrał (internauci, kierowcy, kibice).

darkness3.png

Opublikowano

Za ACTA nie będę głosował!

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...