Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakaś fajna fryzura


MisterChoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JaQu ty dodałeś najlepszą:)

 

Heh troszkę niestety smutno, że już tak chętnie nie pomagacie tylko się wyśmiewacie. No ale cóż chociaż się z tych fryzur pośmiałem więc i tak jest fajnie:):P:P

Opublikowano

#1

 

img99818.fryzury-krotkie.1278497.jpg

 

#2

 

img121168.bardzo-krotkie.1262591.jpg

 

 

Więcej fryzur tutaj:

http://www.youtube.com/user/mhrrasmus/videos

http://ikf.styl.fm/meskie/

Opublikowano

o nie, obraziłem idola gimbusiarek, 95% go czczi tylko dlatego że sobie jebnął w łeb, sytuacja analogiczna do magika, smutne :(

Opublikowano

Akurat ja nie przepadam za nim, a samobójstwo potępiam, bo to głupota. Ale szacunek do niego mam, bo artystą był wielkim.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Jak można obrażać legendę muzyki...Dobra nieważne

 

Propozycja nr.1

 

Na Torresa :D

 

z5729009X,Fernando-Torres.jpg

 

Propozycja nr.2

 

Emoo xD

 

emo-boys-haircuts.jpg

beznazwy1kopiado.png

Opublikowano

Klasycznie skróć sobie boki i zostaw dłuższą górę.

ja sie zawsze opierdalam 1,5cm góra 0.5cm boki i jest dobrze, a nie jakies pedalskie fryzurki.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

JaQu ty dodałeś najlepszą :)

 

Heh troszkę niestety smutno, że już tak chętnie nie pomagacie tylko się wyśmiewacie. No ale cóż chociaż się z tych fryzur pośmiałem więc i tak jest fajnie:) :P:P

No coś ty darkness111 pokazał ci świetnego fryza.

Jak co to mam więcej propozycji

Ta fryzura nie wymaga zbyt wielu włosów:

bio-tysonkidd.jpg

Wyglądając tak będziesz "Best in de łorld"

tumblr_ltd9w73qu81r4lz55o1_500.png

A jak masz dużo gumy to proponuję:

1524_sheamus.png

Opublikowano

Pierdolnij zerówką po całości.

 

Albo coś w inną stronę, jak typek z rodzimy addamsów

kuzyn+itt.jpg

 

 

@edit

Albo jak te nie pasują, to proponuje na mende (Marian Paździoch)

Marian_Pa%C5%BAdzioch.jpg

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

jakieś koniki w sygnie i człowiek o nieokreślonej płci na zdjęciu? kurwa, ogarnij sie pedale/pedałko.

 

Nie lubię długich włosów, ale od Kurta to się odpierdol.

Opublikowano

A ja ci powiem tak. Tez szukałem po necie. Stań przed lustrem i ułóż je sam tak żeby ci się podobało i pasowało tobie do twarzy. Trochę więcej swojej innowacji :)

Opublikowano

Na Karnego Kutasa:

Na środku głowy wytnij sobie wzorek kutasa,

Po prawej stronie wytnij sobie napis KARNY,

Po lewej stronie wytnij sobie napis KUTAS,

Z tyłu wytnij sobie mniejszy napis KARNY KUTAS.

 

Może nie ładne ale oryginalne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...