Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakaś fajna fryzura


MisterChoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam jakiejś fajnej fryzury dla siebie. Mam 16 lat jestem chłopakiem i długość włosów około 5-6cm więc jakieś krótkie. Podajcie jakieś ciekawe propozycje wraz z zdjęciami;) Z góry dziękuję każdemu:)

Opublikowano

Irokezik?

 

To coś nosi co 2 osoba.

 

top// poszukaj na google na pewno coś znajdziesz, albo w mieście znajdź salon który dobiera fryzury.

Opublikowano

To coś nosi co 2 osoba.

 

top// poszukaj na google na pewno coś znajdziesz, albo w mieście znajdź salon który dobiera fryzury.

 

 

Też racja ale jakoś wygląda ;) ja się tak obcinam od 9 lat i jakoś mi z tym dobrze :D

Opublikowano

możesz "wyhodować":

irokeza

2408_Mocny_irokez.jpg

na łosia:

jelen-glowa-425x495.jpg

zostawić taką jaka jest:

wozny.jpg

hodować dłuższe

5.jpg

Postawić "chiński daszek"

40.jpg

schować pod czapką

18.jpg

na "informatyka"

kompjuterowiec.jpg

po "szkolnemu"

alvaro.jpg

na łyso

16.jpg

na "płasko"

17.jpg

76561198034810506.png

Opublikowano

jeszcze pare innych propozycji tym razem z rosyjskim akcentem

Na Stalina:

STALIN_KOLOR.jpg

 

Na Lenina:

lenin.jpg

 

Na Putina

putin-vladimir~s600x600.jpg

Na Miedwiediewa

miedwiediew_prezydent.jpg

Opublikowano

gallery13067kurtcobainphoto2.jpg

 

Zapuszczaj, chłopie!

:D

 

jakieś koniki w sygnie i człowiek o nieokreślonej płci na zdjęciu? kurwa, ogarnij sie pedale/pedałko.

Opublikowano
jakieś koniki w sygnie i człowiek o nieokreślonej płci na zdjęciu? kurwa, ogarnij sie pedale/pedałko.

Serio, ale Kurta Cobaina mógłbyś nie obrażać. To piosenkarz legenda i jakiś szacunek dla niego powinien być.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

jakieś koniki w sygnie i człowiek o nieokreślonej płci na zdjęciu? kurwa, ogarnij sie pedale/pedałko.

american%20psycho%20new.jpg

 

Właśnie okazałeś się totalnym ignorantem i debilem, gratuluję gimbusie, otrzymujesz +15% do współczynnika "siekiera między oczami".

742611478555387739101.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...