Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nieustanne bany. Dlaczego tak często je dostaje?


Bestalski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahah. Up@ Mocny jesteś, te postacie ktore wypisaleś to Mage-tanki, wyjątkiem jest Ryze, który jest mane-tankiem.

 

 

A irelia, gp, udyr itd. To offtanki. :*

actanie.jpg

Opublikowano

Widać , że nie masz mózgu. Leci screen. Offtanki to swain/vlad/rumble/ryze/ Male AD zawsze będzie tankiem i chuj, ale lepiej nakurwiajcie te swoje glasscanony i płaczcie na noob teamy, że nie mamy tanka, róbcie te swoje irelie pod trynyty rashe proszę bardzo, potem płaczcie OMG hell elo. + Gratuluje pomysłu skarner AP,

 

Tank to taka postać, która robi full survi. Więc nie mów, że tank ma zabierać kille, bo tank nie robi dmg. I nie mów, że każdy ad MELLE (nie male) jest tankiem, bo nie jest.

Bo tank i offtank to dwie różne rzeczy.

W ogóle straszny offtop się tutaj zrobił.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Tank to taka postać, która robi full survi. Więc nie mów, że tank ma zabierać kille, bo tank nie robi dmg. I nie mów, że każdy ad MELLE (nie male) jest tankiem, bo nie jest.

Bo tank i offtank to dwie różne rzeczy.

W ogóle straszny offtop się tutaj zrobił.

 

 

grając normale na 10 lvlu nie dziw sie typie. tam ludzie grają soraką dps etc. na haj elo gejming solo top (gp, irelia, udyr - ofc mogą też junglować) i leesin jungle budują się tylko pod tanków, bo inaczej gejm lost i elo w dół etc wtf omg.

 

p.s. właśnie są IEM w Kijowie, proponuję obejrzeć stream i obczaić buildy solo topów i junglerów btw. może czegoś się nauczycie wkońcu.

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Przypominam, że to to nie temat dotyczący dyskusji kto jest czym i jaką ma rolę spełniać w teamie tylko o częste bany Bestialskiego. : )

Także jeśli już chcecie o czymś innym pogadać to zróbcie nowy temat. I dział się powiększy i spamu wtedy nie będzie.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

@2x up

GP to nie tank -.-, a Skarnera robi się bardziej pod AP nz pod tanka.

 

PS. Mnie też reportują cały czas i mnie to wkurwia już. Dwa bany w jednym tygodniu i wszystko przez polaczków. Od dzisiaj pierdole randomy i gram tylko z teamem, bo to nie ma sensu. Od kiedy wprowadzili trybunał i ten Leaving Buster (czy jakoś tak), to bana dostaje każdy, nawet jak 2 osóbki zreportują ;/

 

Jakbyś mi na rankedzie odpierdolił AP skarnera, to sam bym Cie zraportował. Dziwne że tylko nieliczni dostają tak często bany, gram może z 15 osobami regularnie i żadna z nich nie była zbanowana przez ostatnie pół roku :>

Opublikowano

2x @Up prosze o zamknięcie, i najlepiej ukaranie offtoperów. Liczyłem na pomoc, a pan Opal z ekipą wywołali chaos.

 

//cls

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...