Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecrafterzy Survival | 40 slotów | 24/7 | DEDYK! | CZYSTA I ZADBANA MAPA


lolek321q

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już wyjaśniam, jak zwykle musiało się trafić, że po otwarciu serwera padł plugin xAuth.

 

Już to naprawiłem, przepraszam za problemy, można grać ;)

Opublikowano

Serwer bardzo polecam :D takiego szukałem tylko troche mało graczy trzeba jakoś ich zdobyć :D + za działający plugin /xlevel

ZAPRASZAM :D

Opublikowano

server zapowiadal sie fajnie gdy wyszedlem poza miasto zobaczylem te piekne lagi to dziekuje

katarinasignaturebypeve.png

 

Win 100 Done

Win 200 Done

Win 500 Done

Win 1000 Done

Win 1500

Win 2000

Win 3000

Win 5000

Win 10000

Win 20000

Win 50000

Opublikowano

lagi byly bo byly prace nad serwerem.

Serwer jest bardzo fajny jest ogarnieta administracja :D panuje kultura xD

Gra duzo osob. Sa fajne pluginy itp

Wiec serwer jest godny polecenia!

Opublikowano

Nie ogarnięty serwer budujesz się gdzieś daleko a tu ci się admin teleportuje i wszystko zabiera i niszczy !!! (admin Scooty)

Nie polecam gry na tym serwerze !!!

Opublikowano

HAHAHA ja sobie szukalem miejsca na dom z kolega a tu widze twoj nick i schodze to cb omg. Musisz sie z tym pogodzic. Albo poprostu nie umiesz grac na survivalu.

A i tak bylo troche dirtu zamiast trawy wiec latwo sie domyslic ze ktos tu cos zalepial

Opublikowano

Nie ogarnięty serwer budujesz się gdzieś daleko a tu ci się admin teleportuje i wszystko zabiera i niszczy !!! (admin Scooty)

Nie polecam gry na tym serwerze !!!

 

Ewidentnie widać, że nie wiesz co to Survival.

 

Nasi administratorzy tacy nie są.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...