Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] |HeadPlay | [Rpg] | [Dedyk] | [24/7] | [No-Wl] | [No-Premium]


oBYKUo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem zaprosić was do gry na serwerze HeadPlay jest to serwer RPG.

Zaczynamy z rangą Mieszczanin , jeżeli zasłużymy awansujemy na Wojownika( po 4 dniach gry)

potem można dostać Szlachcica, ale to już za opłatą normalnymi pięniędzmi(zł)

Rangi:

 

Mieszczanin: zaczynasz przed zamkiem na placu działkowym + dostajemy darmową działkę.(30x30). Możliwość zakładania gildi

Przedmioty na start/gratis: po wpisaniu /kit tools - dostaniemy przedmioty.

 

Wojownik: awans z chłopa możliwość zakładania gildi.

Przedmioty na start/gratis: to co sami zdobyliśmy

 

Szlachic: awans z mieszczana za opłatą sms/przelew(więcej na forum) możliwość zakładania gildi

Przedmioty na start/gratis:to co sami mieliśmy +

Diamentowa zbroja(buty,"spodnie",korpus)

Diamentowy miecz i kilof.

125tysięcy waluty serwerowej

9 diamentów

Możliwość kupna działki (45x45)

Możliwość posiadania 4 prac.

 

Lord(moderator): awans tylko z podania na forum bez możliwości zakładania gildi

Przedmioty na start/gratis:to co sami mieliśmy.

Możliwość dawania zabezpieczeń na działki.

Możliwość budowania własnych budowli na terenie miasta

i to co zwykle robi moderator. :)

 

Władca:

jest to HeadAdmin serwera (2 osoby) Posiadają gildie

 

 

Team:

(ja) Sznur3k95-Władca

Banshe4798-Władca

CypeQ-Lord

NMF1-Lord

ozzyIiggy-Lord

 

 

 

 

 

 

 

Informacje o serwerze:

Sloty: ok 40

Forum: podam przy starcie serwera

start serwera: być może 19.01 lub 20.01

sig111227115026.png
Opublikowano

podanie na lorda:

 

Wiek:12 lat

 

 

Nick:ozzyIiggy

 

Znajomość podstawowych komend: w skali od 1 do 10:8

 

Kontakt: gg,skype,ts,ventrilo.:skype krzysiekfr2

 

Dlaczego ty:ogarniam znam sie na minecraft

 

Czy jesteś w stanie zapłacić w kryzysowym stanie serwera? Jeśli tak to ile:zależy ile będe miał na telefonie

Uczeń
Opublikowano

Wiek: 1997 r.

Nick: NMF1

Znajomość podstawowych komend: 7,5

Kontakt : gg,skype,ts. (podam tylko na PW)

Dlaczego ty: Bo mam doświadczenie z serverami RPG/RP i chciałbym wam pomóc w rozwoju servera

Czy jesteś w stanie zapłacić w kryzysowym stanie serwera?: to zależy, nie zawsze ale jeśli server będzie padał to postaram się znaleźć trochę kasy i doładować ( 10 - 20 zł SMS)

Uczeń
Opublikowano

jeśli to bukkit to może spout? (jak 99% launcherów to jest only premium) do spouta można wgrać dużo przydatnych

pluginów :D

Opublikowano

kiedy bedzie serw bo czekam ?

 

juz 12.33 a serwa nie widac

dlugo jeszcze trzeba czekac na serwa ?

bo juz sie nie moge doczekac

blagam wezcie wlaczcie serwa o 13.00 najpuzniej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...