Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ma ktoś działającego, darmowego bota


Arcix3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie.

 

I tak w ogóle:

http://so.pwn.pl/

może się po prostu pomylił?...

 

 

//Według mnie to jakiś totalny arogant któremu nie chcę się 2 razy pisać to przekopiuje, treść i temat jest taka sama więc tyle samo się dowiemy po przeczytaniu nazwy tematu i treści...

Zaiste ma funkcję podkreślania błędów, ale po co? Przecież zależy mi tylko żeby mi pomogli.

A po co pisać prefix. Przecież Oni poprawią.

 

No chyba że jednak nie zna w ogóle ortografii i 2 razy popełnił ten sam błąd...

 

 

P.S. Gratulacje. 5% za spam.

S.

 

napisałem to raz,jaki spam,zachowujesz się jak małe dziecko,nawet jeśli ma 8 lat i nie umie,nie powinno się wypominać,nie podoba się daj mi jeszcze procenty

 

PS.Jest z Ciecie lipny moderator.Do wszystkich,jak donieść skargę na moderatora ?

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

@up spam ale to tak na marginesie :D

 

//Jak tak masz się bawić w moderatora to używaj "Zgłoś"...

S.

// BUHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!!! tyle moge ci powiedziec -.- S.S.S.S.S Spier***

@topic jest smartbot ale nie zostal zaktualizowany do nowego "klajenta" i sa 2 platne ibot i kbot 24 h trial :)

@Down hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha zgadzam sie z toba ! :):)

@

DaRRtanG. o!!! tak :D:D:D

Opublikowano

Heh, Sekhmet " Śmieć " walnij mi warna za obrazę..

Jeszcze raz mi się gdzieś pod postem podpiszesz " S " to będę grzecznie " mieć " dopisywał :)

 

//Pozdrawiam.

Sekhmet aka Śmieć.

yolh.jpg
Opublikowano

Heh, Sekhmet " Śmieć " walnij mi warna za obrazę..

Jeszcze raz mi się gdzieś pod postem podpiszesz " S " to będę grzecznie " mieć " dopisywał :)

no cóż,nie tylko śmieć,ale też cham który nie potrafi zrozumieć innych,daj mi to 5% zasrańcu

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

działojączego bota i za darmo ni ma

 

 

Nikomu się za darmo nie chce przerabiać bota do nowego klienta.

 

chcesz mieć bota - płać

:D

 

 

 

I w końcu nastał mroczny czas buntu...

bidny S. jeszcze go wypierdolą

A ja pewnie dostane %% za użalanie się...

 

EDIT:

Hihi ktoś tu myśli że mnie % obchodzą...

Moje życie się zmieniło odkąd mam IBot'a

 

serwerlagujezwalnajavep.jpg

Opublikowano

fakt sekhmet za duzo se pozwala pozatym widzialem nie raz juz jak pisal o forumowiczach per 'lama' bo ktos cos tam zrobil nie tak, nie pamietam juz co.a to chyba mozna uznac za obraze ,wiec niezbyt na moda sie nadaje

 

kozak w necie pi..a w swiecie;d

Opublikowano

Mam być szczery ? To wy sie zachowujecie jak gównażeria z podstawówki , chcecie wkurwiać moderatora czy kim tam jest sekhmet tak jak te dzieci wkurwiają nauczycieli . Żeście sie do niego dojebali jak rzep do psiego ogona , bany kurwą na ip i po sprawie będzie .

 

 

// <3

S.

Opublikowano

Hahaha nie rozpierdalaj mnie debilu , ja sie podlizuje ? Co ja kurwa ? nie mam co robić tylko sie podlizywać ? To wy kurwa najpierw piszecie dawaj warna a potem płacz żeby bana nie było.

 

//Spam.

S.

Opublikowano

up

przestan bredzic i innych obrazac

 

jest jak jest i kazdy widzi:)

ale swoja droga userzy tez czasem przeginaja fakt

 

//Spam.

Ś[mieć].

Opublikowano

juz raporcik leci koles za przeklenstwa, to po 1;d

po 2 to sam se idz do szkoly, moze cie tam naucza troszke szacunku do innych forumowiczow

po 3 jak ci sie nie podoba to forum lub jego uzytkownicy to nie korzystaj z niego ani z ich porad

po 4 lizus jestes;d

 

a po 5 to juz chyba powinno sie to zamknac:) bo ta dyskusja do nikad nie prowadzi

 

//Spam.

S.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...