Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co robicie/będziecie robić w ferie?


Czaka.

Co robisz/będziesz robił w ferie?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robisz/b?dziesz robi? w ferie?

    • Gra? na komputerze
      36
    • Uczy? si?
      8
    • Ogl?da? TV
      15
    • Gra? na konsoli
      4
    • Je?dzi? na ?y?wach/nartach/sankach/snowbordz'ie/skuterze itd.
      17
    • Leniuchowa?
      18
    • Czyta? ksi??ki
      7
    • Inne
      16
    • bede gra? :D
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście, że będę się uczył. Boje się, że moja średnia 6.0 spadnie to 5.9.

PS: Będę chodził na dodatkowe zajęcią podczas ferii.

 

Bez żartów... :| "Moja średnia 6.0 ..." Chyba w przedszkolu...

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja właśnie mam ferie ^_^. Poczytam kilka książek (oczywiście nie lektury szkolne <_<), pouczę się, pójdę na jakąś imprezę, na razie siedzę w domu bo lekkie przeziębienie nie złapało -.-.

Opublikowano

Ja tak samo jak Siema Heniu w 1 tygodniu jedziemy razem na obóz <3 . Będzie się działo :D . A drugi tydzień będę nakurwiał w CS :ninja:

1328548440-U173186.png

by Siema Heniu

Gość malutki688
Opublikowano

wbicie setki w bf-ie i umocnienie pozycji supportem

Opublikowano

Snowboard :D ale to dopiero pod koniec stycznia :( na Śląsku mieszkam..

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

Pierwszy tydzień ( jeśli będzie śnieg , bo u mnie ferie są 13 lutego ; ((( ) , staje rano , jem śniadanie i idę na rower z kumplami ( jest jazda ) , później snowboard i komp.

Drugi tydzień pewnie to samo;p

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Snowboard (Czarna Góra - bombowo się jeździ; później niedaleko mnie - Tworków - razem z kolegami). Kilka chwil przed komputerem i telewizorem, trochę czasu z dziewczyną :3

Opublikowano

jaral trawe , bral dragi , pil tanie wino , rozpierdalal miasto , niszczyl mienie , bil policjantow ... dzien jak codzien.

wakow9.png
Opublikowano

Jak zwykle w domu. Ważny jest odpoczynek psychiczny i fizyczny ;). Czyli spacerówki, komp i dłuugi sen.

O jak widać ktoś lubi, odpowiadać za mnie!

Opublikowano

1.Grał na komputerze przecież lvle same sie nie wbiją a 2 tygodnie wolnego to dodatkowa motywacja..

2.Uczył sie? Napewno nie..

3.TV tylko z ranka tak 8-10

4.Nie mam konsoli

5.Nie mam czym jeździć xD

6.Leniuchować będe jeżeli leniuchowaniem nazwiecie wstawanie o 8 rano bo jestem gimbusem i musze wstawac czasem po 5

7.Nie będe czytał książek chyba że instrukcje jakiejś gry Oo

8.Inne no niewiem ;d

9.Będe grał wiadomo :D

 

 

Podsumujmy będe całymi dniami napierdalał smoki i inne badziewa a wieczorem moze sie gdzies wyskoczy i tak 2 tygodnie

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

ja od początku ferii (piątek) siedze chory angina ropna od poniedziałku mam zastrzyki x2 dziennie i tak do piątku(10 zastrzykow łącznie-.-)

juz gorszych ferii chyba nie mogłem mieć

cały jestem w ropnych krostach swędzi jak... a poduszka po spaniu cała we krwi

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Jeśli będzie śnieg to snowboard i narty , jeśli nie to no lajf ;d będę rozsyłał reklamę mojego chomika ( chodź mi to nie wychodzi ) ;d

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...