Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co robicie/będziecie robić w ferie?


Czaka.

Co robisz/będziesz robił w ferie?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robisz/b?dziesz robi? w ferie?

    • Gra? na komputerze
      36
    • Uczy? si?
      8
    • Ogl?da? TV
      15
    • Gra? na konsoli
      4
    • Je?dzi? na ?y?wach/nartach/sankach/snowbordz'ie/skuterze itd.
      17
    • Leniuchowa?
      18
    • Czyta? ksi??ki
      7
    • Inne
      16
    • bede gra? :D
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, co zamierzacie robić w ferie?

 

Ja pierwszy tydzień spędzam w domu (książki, komputer, lekcje, nauka)

W drugi tydzień wybieram się w góry = Snowboard <3

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wyjazd do Holandii.

 

Zazdroszczę, mnie do Holandii ciągnie nie jak teraz większość marihuana, tylko piękno - i oczywiście drogi rowerowe :O

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Jak zwykle w domu. Ważny jest odpoczynek psychiczny i fizyczny ;). Czyli spacerówki, komp i dłuugi sen.

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

Ja nie mam ferii. <_<

 

Szczęściarze. :unsure:

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

24/14 na kompie..(żartowałem xD)

 

szczerze to:

 

komp(nie 24/14 xD(24 godziny na 14 dni)

 

popierda*** na sankach & jabłku ;p

Jak zwykle w domu. Ważny jest odpoczynek psychiczny i fizyczny ;). Czyli spacerówki, komp i dłuugi sen.

 

rozjebał3ś mnie... o.O ... spacerówki ok, długi sen spx ale komp .. odp. psych. and fiz. :) ? dawno się tak nie uśmiałem xD.. xD:D

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano
rozjebał3ś mnie... o.O ... spacerówki ok, długi sen spx ale komp .. odp. psych. and fiz. :) ? dawno się tak nie uśmiałem xD.. xD:D

 

co jak co, ale dla jednych odpoczynkiem może być spanie, dla innych sex, a dla jeszcze innych komp ;). W moim przypadku relaksuję się przed kompem ;). Nie myślę o problemach, poczytam coś w necie, sprawdzę YT i na dodatek ten spokój. Mogę jeszcze dodać, że mówiąc słowo "Komputer" nie miałem na myśli grania w "giereczki", jak ty to zrozumiałeś ;) Pzdr

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

Dokładnie ja tak samo lubię się zrelaksować przed kompem + herbatka z miodem + coś do przegryzienia ^^ Ciemno i nikt Ci nie przeszkadza <3

Opublikowano

A jakom ?

Będę nakurwiał w metina może wbije 80lvl .

 

Tomb Rajder i majnekraft (aa i jeszcze tomb rajder)

 

 

//edit 2 :

Będę grał w grę.

 

I walił pewnie.

 

Walić to można, ręką o śniane, głową o podłogę, różnie można walić

Opublikowano

Jak zwykle, samogwałt, potem opi*rdalanie się brzuchem do góry, potem na krześle, potem samogwałt i tak w koło macieju :P

Opublikowano

Ja nie mam ferii. <_<

 

Szczęściarze. :unsure:

było zostać w Polsce. ;d

 

@topic

jak najwiecej czasu spędzić z dziewczyną.

1280314365-U1.png

Opublikowano

Oczywiście, że będę się uczył. Boje się, że moja średnia 6.0 spadnie to 5.9.

PS: Będę chodził na dodatkowe zajęcią podczas ferii.

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...