Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Mega Ilość G1 Na Polskim Proxy


imyourmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już od dwóch dni próbuje i nie mogę wbić żadnego credytu <żal>

nie wiem dlaczego

 

teraz robię wszystko zgodnie z tutem i ch*j ;/

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

może coś źle robisz.....

ja robię tak, że jak klikam w reklame, się zarejestruje, itp. i nie wyłączam tej karty

później wchodzę na e-maila, i tam jest link do aktywacji,

klikam, i otwiera się nowa karta z grą seafight...

wylogowuję się z tej gry na tej karcie i spowrotem wracam do tej karty co mi się

otworzyła gdy kliknąłem na reklame, i na tej karcie się loguje, wybieram na jakim świecie (chyba świat, czy coś takiego ; p)

i jak się zaloguję, to znów się wylogowuję i już.

Być zajebistym...

Opublikowano

mam pytanko jeśli jest tam reklama ze podajemy tylko nr telefonu to otrzymamy za to kredyty???

Jeśli pomogłem Ci w czymś walnij +, albo chociaż się :)

Dziękować ;)

 

 

 

150 postów w ciągu 1.5 roku ale spam!

Opublikowano

ja podałem ponad 40 nr i doszło 100 kredytow...

Jeśli pomogłem Ci w czymś walnij +, albo chociaż się :)

Dziękować ;)

 

 

 

150 postów w ciągu 1.5 roku ale spam!

Opublikowano

dzisiaj korzystałem z tego 72.167.202.120 port 80 jak pomogłem 5* ;p

Jeśli pomogłem Ci w czymś walnij +, albo chociaż się :)

Dziękować ;)

 

 

 

150 postów w ciągu 1.5 roku ale spam!

Opublikowano

Kur** zaje***** sposób ;)) dzięęki 5* leci

My hacking projects:

Visual Basic Hack [ ok ]

D3D Public Hack [ ok ]

D3D V.I.P Hack [ I'am working about this ] ;)

B y p a s s [--------------//-------------]

0a4caeb6f073499e8fc9ad7524145a3f.0.gif

Pozdra dla ziomali z Kanzas City i dla MPC BOARD

Opublikowano

omg reg email i tak przez 4h i narobilem sobie 1300 pkt... wbijam na acc. balance 0. ja pierdol*!!!!!! juz przeliczenia zrobilem ze jak se kupie + do expa to bedzie +60 a tu taki zal

Dyrektor a jak ty to robisz? bo ja dzisiaj powiniene mmiec 290 a mam 116 i nie idzie dalej...

nicki na bfme 2 witch king :

1- bers10000 - sleep

2- ziom9999-very active

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...