Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Pliki Potrzebne Do Polskiej Wersji Gry.


mama129

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

plz Re upload :( kupilem ruskiego coda i sciagnalem polska wersje ze steama i mam blad i to powinno pomoc

ps: refresh bo nie bede robill osobnego tematu przeciez

Daj + a dostaniesz dżinsy ;)

Opublikowano

^^ up jeżeli masz ruski CD key to musisz ściągnąć grę w wersji językowej ruskiej lub angielskiej .

Co do tematu , a nie lepiej pograć sobie po prostu na angielskiej wersji językowej :D ?

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pliki są przestarzałe, z raz na miesiąc wychodzą aktualizacje więc trzeba mieć najnowszą wersje plików bo inaczej wyskakują błędy. Mi brakuje tylko dwóch plików obecnie, jak je zdobęde to moge wrzucić aktualizacje do z wersji dostępnej w dniu premiery do dzisiejszej(nie powinno przekroczyć 1 GB w sumie).

Opublikowano

xxx

 

Najnowsze polskie pliki. Jest to jedynie patch, więc wciąż trzeba pobrać polską wersje gry albo spolszczenie. Dałem linka do a d f . l y żeby nie podawać bezpośredniego linka bo teraz wszystko usuwają a troche mi zajął upload tego patcha. Jakby co nie mam tam konta więc nie mam z tego żadnych korzyści.

 

Takich dużych plików nie da się skanować w skanerach online a poza tym w środku nie ma żadnych exe czy dll, moge dać tylko screen skanowania:

skanos.jpg

 

 

edit

Na steamie wyszły dwie aktualizacje plików, najnowszą wersje mozna pobrać tutaj:

xxx

 

Oczywiście najpierw należy pobrać to co jest w górnej części posta. Pliki i upload by M@lina i to jemu należy dziękować :) Pliki z archiwum wypakowujemy do zone\polish

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak naprawić błąd z plikiem xp_polish?

 

Jak naprawić błąd z plikiem xp_polish?

Masz problem? Chcesz pogadać? Spoko dodaj mnie na Steamie!
76561198010916883.png
Tam gdzie tysiące jezior, pełno lasów DZIKICH ZWIERZĄT

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak naprawić błąd z plikiem xp_polish?

 

Jak naprawić błąd z plikiem xp_polish?

 

Możliwe, że pobrałeś update ze steam i jeśli używałeś plików z mojego uploadu to były one przestarzałe(napisałeś posta 14 września, 13 wyszedł 3 pakiet mapek i wtedy też wydano aktualizacje).

 

Zobacz do mojego posta jeszcze raz, dałem linka do aktualizacji.

Opublikowano

Ej znów mam problem , ponieważ już ok wszystko działało multi w menu itp ale gdy odpalam gre to napisy znów po angielsku tylko menu pl. Co robić?

Masz problem? Chcesz pogadać? Spoko dodaj mnie na Steamie!
76561198010916883.png
Tam gdzie tysiące jezior, pełno lasów DZIKICH ZWIERZĄT

Opublikowano

Już naprawiłem ale znów bląd. Tym razem Menu_Content_not_avalible . Co robić?

Masz problem? Chcesz pogadać? Spoko dodaj mnie na Steamie!
76561198010916883.png
Tam gdzie tysiące jezior, pełno lasów DZIKICH ZWIERZĄT

Opublikowano

Bardzo dobry temat miałem podobne problemy z mw2 i nie mogłem tego znaleźć:) jak wam wyskakuje patch, to musicie po prostu wpisać w google i go pobrać :D miałem takie problemy w mw2 :]

76561198048736832.png

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Wiem że stary temat ale mógłby ktoś zreuploadować folder MPCforum bo w internecie jest tylko na chomikuj a wszystko inne wygasło

 

@Down tak do MW3 obojętnie czy polskie czy angielskie bo mam grę po rusku a cyrylicy nie umiem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...