Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Pliki Potrzebne Do Polskiej Wersji Gry.


mama129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie Widzę Że nie raz pojawiłały się tematy że nie Macie PL języka w Cod Mw 3 Oto Pliki Które Wrzucice / Podmienicie w Swoich Komputerach i Będziecie Mieli Poslką Wersję :)

1. Download

 

http://www.multiupload.com/TEWPBCN5W2

http://www.multiupload.com/MDFQSGGBZ8

http://www.multiupload.com/6Y1O3W7BY7

http://www.multiupload.com/LZKQEAKCC8

To Są Pliki Do : Folderu Main ( Dokladniej : Steam/steamapps/common/call of duty modern warfare 3/main

 

 

2 . Download

 

:OK Teraz Folder Polish "

tutaj wgraj -> Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 3\zone\polish

UWAGA !!! CZYTAJ !!

W Folderze Zone Będziecie mieć Nazwe Folderu w takim języku w jakim jest Gra Poporostu Zamiencie na polish i podmiecie Pliczki ;)

Upload PART 17 /17

http://www.multiupload.com/ATFUSXYRRH

http://www.multiupload.com/74YPMNFIID

http://www.multiupload.com/LG0NUVI0VP

http://www.multiupload.com/OTA8E8FNOK

http://www.multiupload.com/7PRO5C19G5

http://www.multiupload.com/Y5M78QJ8LG

http://www.multiupload.com/859I8NM3FX

http://www.multiupload.com/0XNF3UFJE7

http://www.multiupload.com/M2WJBU3JO0

http://www.multiupload.com/MGQMWJVT4O

http://www.multiupload.com/HGU31AXAWM

http://www.multiupload.com/79DKMFQL0X

http://www.multiupload.com/VSI6JI1IXB

http://www.multiupload.com/XDO2427ICX

http://www.multiupload.com/4OMWKJXG5B

http://www.multiupload.com/5OLN0QMDBP

http://www.multiupload.com/G4DK1NZA3D

 

 

3 . LOCALIZATION.TXT ZMIENIĆ PIERWSZĄ LINIJKĘ NA POLISH! Lub Pobrać Gotowy Lokalization

http://www.multiupload.com/TNF1VDFZ9D < polski gotowy lokalization plik

SKAN >> https://www.virustotal.com/file/2b5b501c86aa09cedee06ddab0c8593a79cad74d39000b8d35d5301bfea06d72/analysis/1326820669/

TosFFaFke dzięki za przypomnienie Pominąłem ten krok .

 

 

Miłej Zabawy i Gry w Języku Polskim zyczy mama129

 

W Razie Problemów Piszcie ;)

 

 

http://imageshack.us...skanplikow.png/ < SKAN PLIKÓW

bonebowerjz8.jpg
Opublikowano

Nareszcie! Ja też proszę o podpięcie tematu.

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

Działa już all ??

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

Ok, ale regulamin:

3). Wszystkie skany plików umieszczamy na stronach:

http://www.virustotal.com

lub

http://virusscan.jotti.org/pl

 

Czekam na skan (( 12h )), jeżeli pliki są duże, zrób skan swoim antywirusem i dodaj zdjęcie.

Opublikowano

ok już robię re-upload / i robię skan

 

TosFFaFke

 

Co Do Twojego Błędu >>>> Wchodzisz do Steam Biblioteka/PPM na grę /właściwości /Pliki lokalne/

i dajesz sprawdź spójność/ następnie defragmentuj...

 

jeśli nie działa

 

No To Wgraj Plik ze starego folderu czyli tego co był oryginalnie ( patch.mp.ff) powinno działać ;)

 

 

Skan Plików dodany

bonebowerjz8.jpg
Opublikowano

up^ musisz pobrać ten plik z netu ;)

 

posłuchajcie jeśli te błędy będą się powtarzać to jedynym rozwiązaniem jest odinstalowanie cod mw 3

 

zainstalowanie go ( nie aktualizować ) wgrać moje pliczki / zmienić w STEAM na język Polski Dopiero zaktualizować grę ( automatycznie aktualizuje się do wersji PL ;)

 

a no i wszystkie pliki działają już

bonebowerjz8.jpg
Opublikowano

E tam na ruskiej da sie grać jednak nie jest to przyjemne ale moge udostepnić localization.txt jak ktoś chce pisać na PM .

Masz problem? Chcesz pogadać? Spoko dodaj mnie na Steamie!
76561198010916883.png
Tam gdzie tysiące jezior, pełno lasów DZIKICH ZWIERZĄT

Opublikowano

Działa :D dzięki .

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam problem z plikiem "coulndn't load image xp_polish".Kiedys mialem problem z "patch_mpff czy cos ".Wie ktos jak to naprawic?

Pierwszy problem tlumaczac doslownie nie mozna znalesc jaskiegos tam pliku xp_polish.Tyle,ze no po prostu nie mam go w angielskiej jak i w polskiej wersjii.Odrazu mowie ze nie dziala sprawdz spojnosc plikow.Pomoze ktos?zalezy mi na pl wersji.Aha!Dodam ,ze w Mw 3 multi moge zmienic jezyk na polski ale w singlu nie moge,moze to dlatego cos nie tak?

Opublikowano

Ma ktoś w całości a nie w tych paskudnych partach?, nie dosc ze z 90% hostingow juz to usunelo, dziala mi tylko deposit files to jeszcze sa limity, w takim tempie to ja bede to sciagac 3 tygodnie..

Opublikowano

witam serdecznie wybaczcie za moją nie obecność kilka dni ale internet padł zaczynam Re-upload na nowo bądźcie cierpliwi

bonebowerjz8.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...