Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Pierwszy konkurs w dziale Tworzenie stron www


ruku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące owego konkursu, możecie je zadawać tutaj.

Tamten temat służy tylko i wyłącznie do zapisywania się!

 

Temat z konkursem:

http://www.mpcforum.pl/topic/528055-konkurs-pierwszy-konkurs-w-dziale-tworzenie-stron-www/

 

 

Pozdrawiam, Reaver.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Dokładnie, są ludzie, którzy interesują się bardziej webmasterką niż graniem.

Dlaczego Ci, którzy grają mają być faworyzowani?

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Strona musi być na cba.pl. Może być na 2ap.pl?

Tylko i wyłącznie cba. Nawet jeśli posiadasz wykupiony hosting gdzieś indziej.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

jak można wiedzieć dlaczego tylko na cba.pl??? a jeżeli mam własny serwer to czemu na nim nie mogę postawić strony ?

Bo tak jest napisane w regulaminie.

Dlatego, żeby wszystko było ogarnięte.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

@popek101

jak najbardziej

 

@Wredna

Na estetyce i jak najmniejszymi błędami w kodowaniu.

Uh, jeszcze przemyślę kwestię hostingu.

 

@

Punkt 10 regulaminu konkursu został zmieniony. ; )

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Można forum zgłosić? oO

Jeśli to Ty napisałeś silnik, to czemu nie?..

 

Nie, nie można zgłosić żadnego forum. Ewentualnie zakodować szablon pod jakiś silnik i się pochwalić tym projektem, jak to Wredna robi.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Mogę się porozumieć z jednym adminem shella może on by nam załatwił stronę bez reklam na czas trwania konkursu.

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Siemka, ja chcę zrobić szablon do eXtreme Fusion (modyfikacja PHP-Fusion) i czy mogę do projektu skorzystać z gotowych wtyczek?

Dokładnie chodzi mi oto że zainstaluje wtyczkę np. filmiki z YouTube i na stronie głównej zrobiłbym panel który wyświetla najnowsze filmy.

 

A jak jest ze skryptami forum, ponieważ do MyBB też bym mógł zrobić styl ale poco się mam męczyć z bocznymi panelami jak zainstaluję wtyczkę i mam już gotowe panele.

Opublikowano

Siemka, ja chcę zrobić szablon do eXtreme Fusion (modyfikacja PHP-Fusion) i czy mogę do projektu skorzystać z gotowych wtyczek?

Dokładnie chodzi mi oto że zainstaluje wtyczkę np. filmiki z YouTube i na stronie głównej zrobiłbym panel który wyświetla najnowsze filmy.

 

A jak jest ze skryptami forum, ponieważ do MyBB też bym mógł zrobić styl ale poco się mam męczyć z bocznymi panelami jak zainstaluję wtyczkę i mam już gotowe panele.

 

Musi być zakodowane przez Ciebie, skąd weźmiesz grafikę, nie obchodzi nas to. :]

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

@Wredna

jak będzie chciał to weźmie udział, ma do tego prawo.

 

co za zabezpieczenia? Odblokuj je.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Witam ! Jestem zainteresowany konkursem. Prawię kończę pisać grę via WWW. Czy mógłbym ją zgłosić do konkursu czy jednak muszę pisać od podstaw ???

Gra to gra, strona to strona.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Lipa jak chuj..

28 się zbliża, a tylko tyle chętnych. Może ktoś przybędzie, warto. : )

2009 - słyszysz mnie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...