Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GamesCraft [DEDYK] [NO-PREMIUM] [50SLOTOW]


Gubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo polecam serwer. Właśnie dziś został dodany survival. Bardzo fajni gracze, można się pośmiać, i ogólnie wszystko bardzo dobrze :) Tylko ludzi bardzo dużo a na TS3 zawsze 0, więc zapraszam na niego również.

Opublikowano

Serwer okej . Spore dzialki // ogarnieci admini ..

Ale wkurzaja niektore dzieci na serwie .

Np . jakas natalia z numerami : Szukam pracy .

Plus masa bledow ort .

 

Ale tak to da sie grac i zapraszam ^.^

25ist2t.jpg
Opublikowano

Dziękuje wszystkim za komentarze na temat serwa, te dobre i te złe, dużo one dla mnie znaczą, ponieważ motywują mnie do lepszego tworzenia serwera i wgl. Także dziękuje wszystkim :D i zapraszam

Opublikowano

Gracz o nicku sirkool Podziekujcie mu za ONLY PREMIUM. Za te jego jebane wchodzeniem stomatysiacami nickow i spamowanie

Opublikowano

No to gratulacje... Od teraz zapewne będzie tak że na serwerze będzie pustka i przewiduje że niedługo padnie ponieważ większość graczy mają NO-PREMIUM. Radze zrobić jak wcześniej na NON-PREMIUM ale włączyć whiteliste.

Uczeń
Opublikowano

Odświeżam.

 

WhiteLista została wyłączona, serwer działa jak wcześniej. Przepraszamy za utrudnienia.

10.png

8.png

2.png

5.png

7.png

12.png

11.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...