Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić by mięśnie mniej bolały po treningu?


ProDator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie jakieś domowe sposoby ? Tak mnie nakurwiają że nie mogę sobie zwalić nawet.

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Ćwiczyć systematycznie?

 

Tak codziennie po 2h.

 

ale co zwalic

 

Kupę...

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

To ćwicz co 2 dzień? A jeśli ćwiczysz systematycznie to się wyrobią po jakimś czasie mięśnie i nie będzie bolało, musisz być twardym a nie miętkim.

.

Opublikowano

To ćwicz co 2 dzień? A jeśli ćwiczysz systematycznie to się wyrobią po jakimś czasie mięśnie i nie będzie bolało, musisz być twardym a nie miętkim.

 

Kurde,nie mogę tak Codziennie treningi nie mogę odpuszczać,pozatym trenuję od 3 lat i jakoś nadal bolą.

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

To się do lekarza skieruj, bo nie pojmuję tego, jak mogą boleć, skoro są przystosowane do codziennego wysiłku?

 

Jak byś pływał 6km codziennie to byś wiedział,

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

To powiedz jak my Ci mamy pomóc? Pomasować Ci te mięśnie? Skoro 3 lata trenujesz, to nie masz trenera żadnego, który się Tobą zajmuje i plan treningu sporządza?

Opublikowano

Narazie jedna osobą mi pomogła.

 

@Up co w tym dziwnego?

 

Nie siędze tak jak niektorzy cały dzień na komputerze. ?

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Moze do masazysty ? napewno jakas ulga by byla

sproboj tez jak sie myjesz to raz zimna i raz ciepla woda pod prysznicem

i moze po treningu jakies rozsciaganie miesni ?

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

sproboj tez jak sie myjesz to raz zimna i raz ciepla woda pod prysznicem

 

To bardziej pomaga przy zakwasach :)

Ciepłe prysznice, choć może na ból też zadziałają.

Opublikowano

Interesuję się kulturystyką i wiem co nieco. I odpowiedź do pytania :

 

Mięśnie potrzebują regeneracji nie można trenować ich dzień w dzień czy to pływanie,kulturystyka czy inny sport.Jak wszystko co żyje po ciężkim wysiłku potrzebuje regeneracji bo w przeciwnym razie dostaniesz przetrenowania(mięśnie bolą okropnie) lub przepalisz mięsień .

 

@Edit

 

I chyba to co teraz doświadczyłeś to ból z przetrenowania inaczej "Zakwasy" ! :D

torrex.png
Opublikowano

Interesuję się kulturystyką i wiem co nieco. I odpowiedź do pytania :

 

Mięśnie potrzebują regeneracji nie można trenować ich dzień w dzień czy to pływanie,kulturystyka czy inny sport.Jak wszystko co żyje po ciężkim wysiłku potrzebuje regeneracji bo w przeciwnym razie dostaniesz przetrenowania(mięśnie bolą okropnie) lub przepalisz mięsień .

 

@Edit

 

I chyba to co teraz doświadczyłeś to ból z przetrenowania inaczej "Zakwasy" ! :D

 

To chyba logiczne...nie musiałeś tego podkreślać, że interesujesz się kulturystyką, bo wrażenia na nikim tu nie zrobisz.

Opublikowano

Piszcie dalej jutro przeczytam.

 

A jakiś soli czy coś do kąpieli mogę dodać ?

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

To chyba logiczne...nie musiałeś tego podkreślać, że interesujesz się kulturystyką, bo wrażenia na nikim tu nie zrobisz.

 

 

@Up Chciałem pomóc ,a ty niepotrzebnie zaśmiecasz temat w niczym nie pomagając i denerwując innych użytkowników.

 

 

A co do tematu to kilka sprawdzonych metod na zmniejszenie bólu :

 

- Kąpiel w gorącej wodzie

-Rozmasowanie bolącego miejsca

-Maść rozgrzewająca (często tą metodę stosuję)

 

 

Ale według mnie darmowym i najskuteczniejszym sposobem jest poprostu rozgrzewka danej parti mięśni której używasz ,a najlepiej całego ciała. Dziekuje ;)

torrex.png
Opublikowano

Narazie jedna osobą mi pomogła.

 

@Up co w tym dziwnego?

 

Nie siędze tak jak niektorzy cały dzień na komputerze. ?

 

nie rob sobie jaj i nie mysl sobie ze siedzie 24h na kompie przez 7 lat trenowalem pilke itp lecz teraz musialem zrezygnowac z powodu nauki.Zrozumialem ze Polacy nie wyrosna na jakies gwiazdy co najwyzej mozemy pograc w Florentinie w 3 skladzie lecz nadal moje zamilowanie do tej gry jest wielkie i wychodze na dwor pokopac sobie.

6km wez nie pierd*l chlopie ja na zawodach 6 dlugosci basenu przeplynolem na full pizdzie i niemoglem sie ruszac a jeszcze biegalismy w deszcz na 1 km

Opublikowano

Rób pożądna rozgrzewke przed treningiem.

 

Ja jak mialem zakwasy a zwlaszcza rano jak wstawalem to delikatne ćwiczenia mi pomagaly typu rozciaganie, sklony itp.

beznazwygr.png


Opublikowano

rozgrzej się przed treningiem porządnie, a nie się opierdalasz na rozgrzewce :D

no i rozciągnij się po treningu, my zawsze mamy to 10min ostatnie na rozciąganie

rydah for life

Opublikowano

nie rob sobie jaj i nie mysl sobie ze siedzie 24h na kompie przez 7 lat trenowalem pilke itp lecz teraz musialem zrezygnowac z powodu nauki.Zrozumialem ze Polacy nie wyrosna na jakies gwiazdy co najwyzej mozemy pograc w Florentinie w 3 skladzie lecz nadal moje zamilowanie do tej gry jest wielkie i wychodze na dwor pokopac sobie.

6km wez nie pierd*l chlopie ja na zawodach 6 dlugosci basenu przeplynolem na full pizdzie i niemoglem sie ruszac a jeszcze biegalismy w deszcz na 1 km

 

Jestem mistrzem Małopolski,nie moja wina że po 6 długościach padasz na pysk .

 

rozgrzej się przed treningiem porządnie, a nie się opierdalasz na rozgrzewce :D

no i rozciągnij się po treningu, my zawsze mamy to 10min ostatnie na rozciąganie

 

Waśnie zawsze na rozgrzewce stoję i se gadam :D

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...