Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Japierdole WWE w polsce,ale kurna znowu w Gdańsku... WTF?


ProDator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Can you dig it sucka?

 

Nie mogli by teraz np. Do krakowa przyjechać ? ;/

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No była w Gdańsku i znowu w kwietniu będzie,a jak nie ma to mogli by zrobić albo coś,nie każdy może przejechać 900km ...

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Japierdole... Nie mogliby tak do... Łodzi przyjechać? Nie wiem co za problem, nic nie stracisz nie oglądając ich na żywo w tym roku... Fakt, przeginają z tym że 2 raz do Gdańska ale ten temat nic nie zmieni -.- BTW: to było wiadome po ostatnim houseshowie. Szybka reakcja ;>

To tylko house show.

fs_overall.png

Opublikowano

Ale nie tylko ludzie z pomorza chcą ich oglądać ;P

 

200km do Gdańska, huh :D

 

A ja Dokładnie 1127....

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Też mieszkam na drugim końcu Polski, ale jak ktoś chce, to jedzie. Np do Londynu jest kilka tysięcy km, a byłem 3 razy na meczu AFC, wiec - dla chcącego nic trudnego. RMCF też na Real-Barcelona jeździ ;)

Opublikowano

Ale prawda jest taka, że w Polsce jest bardzo mało takich miejsc, w których WWE można by było zorganizować. Łodź - centrum Polski, Atlas Arena chyba ujdzie, z KSW nie było problemów.

fs_overall.png

Opublikowano

Prawda jest taka że będe znowu płakał -.-

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Bo nie zobaczysz na żywo Ceny albo Reya? Ważne, że coś u nas robią. To nie jest normalna gala, tylko houseshow.

fs_overall.png

Opublikowano

Ale ja chce Sheamusa i randego i HHH i rocka ;/

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Rocka byś nie zobaczył, bo prawdopodobnie znowu będzie miał wyjebane na WWE po WM'ce ;) Jak tak Ci zależy na tym, to zbierz kasę i pojedź a nie marudź. Jak dla mnie wydatek 500+zł na WWE to strata pieniędzy.

fs_overall.png

Opublikowano

+ podróż ? ;D pozatym mam prawie 16 lat to bym do dupy pojechał ..

 

 

Pozatym ogłądam wwe od 5 podstawowki ..

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

mogli by w Katowicach zrobić dla odmiany, przynajmniej blisko bym miał ;p a skoro wwe będzie już drugi raz w Polsce to będzie i trzeci i następny ..... może kiedyś na południu naszego kraju

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

No coś takiego jak Katowice to luz 2 godziny jazdy tylko ale nie Gdańsk ;d

 

wwe to oszusci wszystko udają

 

Tylko taki Triple H,The Rock,Sheamus,Randy Orton czy John Cena zarabiają tyle na rok ile ty się nie dorobisz przez całe życie to sobię pomyśl....

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Może za 2 lata przyjadą gdzieś południu,fajnie by było a tu już w Kwietniu i znowu stracone ;/

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

ProDator, zważ na to że te gwiazdki z WWE jedynie lecą na kasę, bo jakby kochali tą robotę to by nakurwiali po indysach za 10$ występ ;) Ankieta wg mnie bezsensu. Po prostu, najlepiej gdzieś w centrum to wszyscy będą mogli się dostać. Teraz do Gdańska tylko ludzie z okolic (noo, i fanowie Rendjego) przyjechać mogli.

fs_overall.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...