Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] SS CPT 2


xxerorxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przez takiego kogos jak ty co daje glupie ss. Mam tez zalozyc 80 nowych tematów z ss typu top 5 czy wygrana ze skrzynki?

dlagimba.png
Opublikowano

To jest trochę bezsensu tak jak up ...

 

Ale po killach widać że na lifetakerze jechaliście ...

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

To jest trochę bezsensu tak jak up ...

 

Ale po killach widać że na lifetakerze jechaliście ...

Zanim coś napiszesz pomyśl przez chwilę, przecież grali Fireteam, dlatego mają tyle killi -.-.

Specjalista
Opublikowano

To jest trochę bezsensu tak jak up ...

 

Ale po killach widać że na lifetakerze jechaliście ...

o kurde to dowaliłeś do pieca, rozwaliłeś system!

ogarnij że nad tabelą pisze Fireteam: Extream xD

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

To jest trochę bezsensu tak jak up ...

 

Ale po killach widać że na lifetakerze jechaliście ...

aaaa pozdro ... kolejne dziecko płaczące bo ma się lepsze acc/staty od niego ?

Nauczcie się wkońcu że nie każdy lepszy odrazu ciśnie na hakach ... masz do tego jakiś problem to

możesz mnie spokojnie zraportować ,,, nie boję się o bana bo takiej możliwości nie ma! Uwierz jak

kiedykolwiek nabijesz chociaż majora uczciwie grając to też będzie cię denerwować takie zachowanie

jakie właśnie pokazałeś ...

a co do Lennego to szkoda słów... uważasz że CPT2 to zerowe osiągnięcie ? To jest forum o hackach modach itd

więc uwierz dla 90% użytkowników tego forum CPT2 to jest nierealna ranga :) a to że ty masz majora to nie musisz

szydzić i wyśmiewać się z innych! Co może na mnie też powiesz że nie mam się czym pochwalić ? Może i tak ale

jak widzę tych hakerów to naprawdę nie chce mi się grać eliminacji i innych badziewstw ... wolę się odstresować na FT

czy tam QR żeby nie słuchać płaczu! Do tego wiem mam elitę na perma ale po co mam ją używać ? Żeby dostać

bana za powerlvl ? no pozdro. Tak wiem prawda boli

sygnayr.png
Opublikowano

aha oO , cpt2 malą rangą nie jest ale nie zeby odrazu ogladaszac to calemu swiatu -.- i czy ja sie smieje z innych?

dlagimba.png
Opublikowano

Ale Wy macie problemy. Moim zdaniem nie ma sie czym podniecac CPT to juz w combacie norma. Oczywiscie masz prawo. Ale moim zdaniem Lenny ma racje. Jesli kazdy mialby dodawac o ze cos tam wbil cos tam zrobil to bylo by tego spamu :).

Opublikowano
wolę się odstresować na FT

czy tam QR żeby nie słuchać płaczu

Uwierz mi że ja to samo mam.

Szlag mnie trafia jak wchodzę na eli , a tutaj mi wyskakuje jakiś frajer z P90 TR i Viper/Raven , to mnie kurwica bierze...

...

No albo taki hacker pff..

 

A ja ?

W zasadzie jestem hackerem ;D

Ja jade na modach itp.

Ale wam nie rozwalam roomów ^^

.....

Np.QR też nerwica , pieprzone lagi .

 

Ale Wy macie problemy. Moim zdaniem nie ma sie czym podniecac CPT to juz w combacie norma. Oczywiscie masz prawo. Ale moim zdaniem Lenny ma racje. Jesli kazdy mialby dodawac o ze cos tam wbil cos tam zrobil to bylo by tego spamu

 

No racja ;D

To ja jak wbije Belke (2lt) to może pokaże xD

 

@TOP hmm....ja powiem tyle że nie potrzebna ta kłutnia ;D

Mogliście to poprostu przemilczeć lenny i ten drugi ;/

Wbiłeś to wbiłeś ;D

Należy się GZ.

Ważne że bez haxów.

 

więc uwierz dla 90% użytkowników tego forum CPT2 to jest nierealna ranga

Nie wiem czy belke wbije hahah ;D

A Ty o CPT mówisz ;D

 

Tak jak mówiłem , poco się kłucić..

+ Nie potrzebny był by taki temat gdzie każdy pokazuje co wbił ;D

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Przecież można na lifetakerze na fireteam ...

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano
przez takiego kogos jak ty co daje glupie ss. Mam tez zalozyc 80 nowych tematów z ss typu top 5 czy wygrana ze skrzynki?

To nie wrzucaj swoich 5 sekundowych zapowiedzi do Montage :)

 

@ToP

GZ :D

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

OMG jak jesteś lepszy albo masz lepsze staty to haker. Nie raz spotkałem się z tym w tej grze :D To są neokidy na hakach które codziennie bana od nexona za gordona mają a potem piszą tematy:

WHy im banned i dont hacks :(

 

Dawniej na gordona trzeba było mieć 50 postów. Gosciu prosił o pomoc bo mu hak niedziała a tu wszystkie polskie nooby piszą:

 

OMG.Thnx good hack. I love it.

 

Ogarnijcie się bo macie zero inteligencji i weźcie się w końcu za ortografie bo "pomurz mi" pisze się tak "pomóż mi".

Wstawił screen i bardzo dobrze wy nie macie się czym chwalić bo macie tylko range T. I takie lv jak on ma nigdy nie osiągniecie grając na hakach.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

lol gz ale z was nuby...

lexusek ltc3 i siedzi na chiterskim forum jeszcze sobie sygne walnal z konta ca...

quardius ltc2 tak samo xD

 

 

@ top

gz cpt to nie jedno marzenie niejednego chita tymbardziej ze lifetaker spatchowany....

ltc wiadomo prestiż

EXPmIpC.gif

Opublikowano

no i dobrze lexusek robi, wklei linka gdzie toczą sie dyskusje a nie jak debil bedzie zakladal nowy temat na 1ss. A ktos tam mowil ze daje 5 sekundowe zapowiedzi montaga.Powiesz mi ten ktos gdzie jest taki filmik?

dlagimba.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...