Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moi kumple niemoga polaczyc sie do mojego serwera [Hamachi]


FastStriker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zalozylem moj wlasny server hamachi [z craftbukkit 1.0.0 ] link jak go zrobilem

dla mnie dziala wszystko ale mam jeden problem gdy moj kolega chcial sie polaczyc do mojego servera to mu pisalo 'failed to connect to the server' to tak jakby moj server byl offline ale przeciesz na nim gralem . Poprosilem 2 kumpla i on tak samo niemoze sie polaczyc do mojego serva a ja moge

Niewiem oco chodzi pomozcie ! ;/

 

[Ja kupilem minecrafta moi kumple tez]

 

Prosze o pomoc, Z Gory Dziekuje :)

 

[Jakies pytania ? piszcie w komentarzach

Opublikowano

Ok sprobuje kumpli narazie niema to niema kto sprawdzic czy dziala ;d

 

edit Niebede mogl odpisac na wasze odpowiedzi do 23:00 28/12/2011 ;d

Opublikowano

Raczej nie zrobiłeś tak podstawowych błędów ale muszę się upewnić :) :

 

- White lista ?... false czy true ? jest albo czy dodałeś swoich znajomych do niej ?

 

Jak coś mi przyjdzie na myśl to dopisze :)

Opublikowano

Upewnij się czy w server.properties wpisałeś prawidłowy adres IP.

 

@DOWN

Zamknięte porty przy sieciach hamachi nie mają żadnego znaczenia.

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano

Raczej nie zrobiłeś tak podstawowych błędów ale muszę się upewnić :) :

 

- White lista ?... false czy true ? jest albo czy dodałeś swoich znajomych do niej ?

 

Jak coś mi przyjdzie na myśl to dopisze :)

Niedalem white lista

 

Upewnij się czy w server.properties wpisałeś prawidłowy adres IP.

 

@DOWN

Zamknięte porty przy sieciach hamachi nie mają żadnego znaczenia.

Sprawdzalem 2 razy ale ten sam co mam na hamachi

Opublikowano

@FastStriker

Nie wysyłaj linków do zewnętrznych for,

 

Jeżeli o mnie chodzi, radze ci tak:

w server.propoties wpisz IP hamachi.

Potem wejdź sobie w Panel Sterowania,

Następnie otwórz ,,Centrum zabezpieczeń''

Wyłącz zaporę, powinno działać.

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

@FastStriker

Nie wysyłaj linków do zewnętrznych for,

 

Jeżeli o mnie chodzi, radze ci tak:

w server.propoties wpisz IP hamachi.

Potem wejdź sobie w Panel Sterowania,

Następnie otwórz ,,Centrum zabezpieczeń''

Wyłącz zaporę, powinno działać.

Ok zrobie tak jak kumple beda bo niema nikt sprawdzic czy dziala

Opublikowano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...