Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Brygada krecika - let's play z LoL.


eidos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ogólnie fajne filmiki ale wbijcie 30 lvl każdy i ranked teams grajcie . Na pewno będzie ciekawiej niż normale.

Opublikowano

Ludzie którzy stawili negatywne posty mam do was jedno słowo pierdo*cie się !

A do tych co nagrywali nie macie się czego wstydzić bo gracie bardzo dobrze na pierwszym filmiku nie widziałem żadnego failu więc ja bardzo chętnie dam wam suba i będę was oglądał ;)

 

A teraz spier*alam

:ninja:

27835391.jpg

 

 

"Ból... Najbardziej go nie chcemy ale najwięcej możemy się od niego nauczyć..."

 

 

 

 

League of legends:

Nick:Pawel1234567890

Region: EU West

Wins:443

LvL:30

Skype: Manga

Opublikowano

Na PW ludzie nie możecie -_-

27835391.jpg

 

 

"Ból... Najbardziej go nie chcemy ale najwięcej możemy się od niego nauczyć..."

 

 

 

 

League of legends:

Nick:Pawel1234567890

Region: EU West

Wins:443

LvL:30

Skype: Manga

Opublikowano

prawie kazdy mowi ze to fail (co jest prawda) a od tygodnia w tym topicu jest spam o.O juz wszyscy wiedza ze filmiki slabe wiec po co spamic jak i odswierzac? wydaje mi sie (ale moze sie myle) ze ogladaja takie filmiki ci co niby graja w lola ale boja sie zagrac. tak wyglada niemal kazda nudna runda wiec nie rozumiem na co to stawiacie.

Opublikowano

NIE ODSWIEZAJ TEGO SYFU

PAN GANGPLANK WYSMIEWA WASZA EKIPE

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

WIDZE ZE LUBICIE BRAC CLARITY DO BRANDA I HARRASOWAC JAK POJEBANE KURWY

PIERW OGARNIJCIE DZIECI W TEAMIE WYJEBCIE DZIECI DODAJCIE KOGOS DOROSLEJSZEGO

TO BEDZIE SIE OGLADAC BO TE JEBANE DZIECIAKI ODSTRASZAJA SRSLY

CAPSLOCK FTW

RAINMAN FTW

HOTRAGEQQ FTW

ZA MATECZKĘ ROSJE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...