Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Brygada krecika - let's play z LoL.


eidos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:P~~WEST~~</span></p>

 

 

LoL - BrygadaKrecika roz.1

 

LoL - BrygadaKrecika roz.2 (Part 1)

 

 

 

LoL - BrygadaKrecika roz.3

 

 

 

LoL - BrygadaKrecika roz.4

 

 

 

LoL - BrygadaKrecika roz.5

 

 

 

LoL - BrygadaKrecika roz. 6

 

 

 

LoL - BrygadaKrecika roz.7

 

LoL - BrygadaKrecika roz.8

 

 

Wiecej na YT  

- adamica001

- TheElectriQ

 

 

riotbanner1325069543.jpg

  • Penta Kill ( Pięć Trupów ) by CytrynkaPL "Lee Sin" OverPowered !

  • PentaKill ( Pięć Trupów ) by Marti475 "Katarina" <3

  • Penta Kill ( Pięć Trupów ) by AleXioreQ "Skarner"

  • Penta Kill ( Pięć Trupów ) by CytrynkaPL "Vayne"

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niedość że jakieś dzieciaczki wkurwiają , to w dodatku lamicie...

Niemiło się to ogląda.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Jeśli grafika się nie poprawi to zapomnijcie o subie ode mnie :) sorry, ale ustawienie 16:9 i HD w tych czasach to nie problem. MAX 5 minut i gadanie, że dłużej się renderuje jest nudne.. na hd przyjemniej sie oglada

Opublikowano

Nie gram lepiej i jakość słaba a po za tym to jest forum i rozdział lol'a a nie forum na reklamę swojego kanału na YouTube.

 

W 4:16 mogliście się rzucić na wieżyczkę i ją rozwalić a potem zjechać tych co pod nią byli.

Opublikowano

W 1 zlekka lamicie... Nie potrzebny fiddle u was w teamie mógł wziąść jakiegoś AD Carry.

Obejrzałem kawałek 1 i już dalej nie mam zamiaru oglądać. Btw Learn the META.

errorforlife.jpg

 

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Opublikowano

W 1 zlekka lamicie... Nie potrzebny fiddle u was w teamie mógł wziąść jakiegoś AD Carry.

Obejrzałem kawałek 1 i już dalej nie mam zamiaru oglądać. Btw Learn the META.

 

BTW learn ortografia:) "Wziąć" a nie "Wziąść"

Opublikowano

reflesch

 

Kto chce zagrac 5v5 Kozaczki;> zapraszam ;>

 

To jest dziecinne ...

 

Co do filmow proponuje :

-Poogladajcie filmy gdzie graja gracze na troche wyzzszym poziomie . Polecam kanal vojtaspl , gdzie w sposob niemalze profesjonalny komentuje mecze LoL-a .

 

Opublikowano

reflesch

 

Kto chce zagrac 5v5 Kozaczki;> zapraszam ;>

 

Wstawiasz takie gówno na internet i się spinasz nam tutaj, relax dude.

xxcafs.png
Opublikowano

Gdybyście byli na West ,to spokojnie rzuciłbym wam "wyzwanie".

Aczkolwiek nie jesteście ,to nie zpywnie was ;/,

 

@shai

+1

 

Zamiast nagrywać takie gówna ,nauczcie się jak grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...