Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
kejoo

[PYTANIE] Pierwszy Serwer Dedykowany

23 postów w tym temacie

Cześć. Chcę pograć sobie na serwerze z kumplami. Będzie nas trzech. Chciałbym się zapytać czy kupno 3 slotów (serwer Dirt) ze strony craftserve.pl będzie dobrym rozwiązaniem? Nie będzie lagów? A może znacie lepsze. Na pluginach nam nie zależy.

P.S. Jestem dosłownie totalnie zielony w stawianiu serweru do mc i chciałbym się dowiedzieć jak ustawić na takim serwerze, żebym to ja był adminem, mógł używać komend itp. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

tak Kupujcie u Craftserver.pl

nie będzie lagów

PS: bardzo łatwo ustawić w konsoli jak coś pisz do mnie na gg a z pewnoscia pomoge
1 osoba lubi to

No wiec tak .
Po 1 na craftserve.pl nie dostajesz " serwera dedykowanego " tylko jesteś z masą innych serwerów na jeden maszynie coś jak vps tylko że bardziej chu*owe .
Po 2 klasa dirt to za mało są lagi nawet przy 2 osobach oczywiście z słabymi netami . Lepiej kupić sobie w pukawce za 30 zł i będzie spokój . Edytowano przez mpm112

[quote name='mpm112' timestamp='1324720160' post='3642337']
No wiec tak .
Po 1 na craftserve.pl nie dostajesz " serwera dedykowanego " tylko jesteś z masą innych serwerów na jeden maszynie coś jak vps tylko że bardziej chu*owe .
Po 2 klasa dirt to za mało są lagi nawet przy 2 osobach oczywiście z słabymi netami . Lepiej kupić sobie w pukawce za 30 zł i będzie spokój .
[/quote]

Synek, ale ty pierdzielisz. Przeważnie każda firma hostingowa, która się specjalizuje w minecraft'cie ma parę serwerów na jednej maszynie.

" są lagi nawet przy 2 osobach oczywiście z słabymi netami " Idź się prześpij i wróć odświeżony.

Kup ten serwer. Jak będziesz miał problemy to napisz do craftserve. Na pewno Ci pomogą. Edytowano przez Pimpusss
2 osoby lubią to

15zł za serwer trzy slotowy to bardzo drogo , nie opłaca się brać takiego .
2 osoby lubią to

[quote name='mpm112' timestamp='1324720160' post='3642337']
No wiec tak .
Po 2 klasa dirt to za mało są lagi nawet przy 2 osobach oczywiście z słabymi netami . Lepiej kupić sobie w pukawce za 30 zł i będzie spokój .
[/quote]

Większego pojeba niż ty nie widziałem ..

Nie ma bukkita i takich ..Ale jak chcesz pograć tylko z kolegami to ci wystarczy :)
1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

A gdzie znajde taniej?

--
Na pluginach mi nie zależy, tak że nie ma problemu :) Edytowano przez kejoo

Tak polecam ci CraftServe :)
A admina ustawiasz tak :

Łączysz się przez FTP do serwera
Szukasz notatnika z nazwą ops [chyba taki, dawno nie stawiałem serwera]
Otwierasz ten plik
Wpisujesz tam swój nick
Wysyłasz plik z powrotem na serwer

Albo jak na stronie CraftServe masz konsole to wpisujesz "op twój_nick"
1 osoba lubi to

[quote name='kejoo' timestamp='1324720798' post='3642405']
A gdzie znajde taniej?

--
Na pluginach mi nie zależy, tak że nie ma problemu :)
[/quote]

Zdecyduj się czy chcesz taniej, czy drożej bez lagów i z pomocą techniczną.

PS: Perzot, a nie lepiej wejść do konsoli i wpisać /op nick? Edytowano przez Pimpusss
2 osoby lubią to

Z tego co wiem , taniej nie znajdziesz ..
jeżeli będziesz zdecydowany , i będziesz miał jakieś problemy z postawieniem lub czymś to pisz na GG ;))
25043435
1 osoba lubi to

Dobra. To wezmę CraftServe. Wszyscy ( z jednym wyjątkiem) dostali lajki :) Dzięki za pomoc. Jeśli ktoś chce się jeszcze podzielić wiedzą to chętnie przyjmę informacje :)

[quote name='kejoo' timestamp='1324721048' post='3642439']
Dobra. To wezmę CraftServe. Wszyscy ( z jednym wyjątkiem) dostali lajki :) Dzięki za pomoc. Jeśli ktoś chce się jeszcze podzielić wiedzą to chętnie przyjmę informacje :)
[/quote]

Jak kupisz serwer na craftserve to w panelu masz " Kopia zapasowa świata ". Radzę często ją tworzyć, ponieważ może Ci się kiedyś coś złego zrobić z mapą i będziesz miał lipę.
2 osoby lubią to

Jeszcze jedno: W Panelu jest zakładka Logowanie. Nie pasują tam dane za pomocą których loguję się na craftserve.pl. Mam rozumieć, że po opłaceniu serwera dostanę maila z hasłem i loginem do FTP, tak?

@kejoo
bodajże że nie.. Musiałeś źle wypełnić pola hasło i email dlatego nie działa logowanie..

Craftserve jest dobre i każdy kto tu napisał że jest złe jest kompletną ciotą nic znającą się na minecraftcie(serwerach).

[quote name='tsdek' timestamp='1324732208' post='3643859']
@kejoo
bodajże że nie.. Musiałeś źle wypełnić pola hasło i email dlatego nie działa logowanie..

Craftserve jest dobre i każdy kto tu napisał że jest złe jest kompletną ciotą nic znającą się na minecraftcie(serwerach).
[/quote]

Nie wprowadzaj w błąd ..
Na panel przychodzi osobny login i hasło ..No chyba że coś zmienili ,choć nie sądzę ..
1 osoba lubi to

@PanHarnaś
Nie chcę się z tobą sprzeczać ale jestem Serwerowym Masterem, mój xmas serwer to 200 serwer mc.
Multicraft umożliwia połączenia 6 dedyków w jedno dlatego widać tam wiele serwerów innych ludzi, z resztą ich dedyki są zbyt zajebi*** żeby były lagi(ovh)...
1 osoba lubi to

Taniej nie znajdziesz, ale Csrv to NAJGORSZY hosting jaki istnieje. Lepiej kup sobię gdzieś za 30 zł 10 slotów to koledzy jeszcze inni zagrają ^^ Mialem serwa w csrv i HUJOSTWO! Polecam Gameserve.pl

@Pigmen,
Ja bym na twoim miejscu nie udzielał się tu.. Sądząc po nicku i charakteru pisania to masz co najmniej 11 lat.
1 osoba lubi to

Ja tam polecam ownserver.pl 10 Slotów za 15 zł, Serwer z bukkitem :)
1 osoba lubi to

A ja polecam Ci naprostrzy gamepix.pl cena 2 zl za slot... Masz proste przyciski start , reset , stop instalcja 1,0.0 bukkit instalcja 1.0.0 minecraft net ;D PRoste i banalne
1 osoba lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1505479
Użytkowników: 1180275
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: zakxe